Výsledky soutěží

Přehled soutěží, kterých se zúčastnil tanečník s IDT: 18067415

Výpis všech soutěží z celého archivu
Datum Název soutěže Místo Kategorie Umístění
29.02.2020 Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - standardní tance Otrokovice Dospělí-STT 44. - 46.
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník Říčany Dospělí-B-LAT 6. - 8.
23.02.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník Říčany Dospělí-B-STT 11.
16.02.2020 MIA CUP Tvoršovice TL-Dospělí-STT 19. - 20.
16.02.2020 MIA CUP Tvoršovice TL-Dospělí-LAT 25.
01.02.2020 Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance Praha Do 21let-LAT 24.
01.02.2020 Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance Praha Dospělí-LAT 43. - 48.
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 2019 - Memoriál Jana Nekoly Praha Dospělí-B-LAT 6.
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých Ostrava a.s. SuperTL-Dospělí-STT 26.
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých Ostrava a.s. SuperTL-Dospělí-LAT 36.
08.12.2019 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 4. ročník Bakov nad Jizerou Mládež-B-LAT 7.
07.12.2019 Kamenický pohár 2019 Kamenice u Prahy Dospělí-B-LAT 6.
07.12.2019 Kamenický pohár 2019 Kamenice u Prahy TL-Dospělí-LAT 26. - 27.
01.12.2019 Zimní SPARTA CUP 2019 Praha Mládež-B-LAT 4.
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - sobota Praha Dospělí-B-LAT 12.
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - sobota Praha Mládež-B-LAT 7.
16.11.2019 O cenu města Jičína Jičín Dospělí-B-LAT 12.
16.11.2019 O cenu města Jičína Jičín Mládež-B-LAT 5.
09.11.2019 Podzimní pohár města Kladna Kladno Mládež-B-LAT 5.
09.11.2019 Podzimní pohár města Kladna Kladno Dospělí-B-LAT 9. - 10.
28.10.2019 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav Dospělí-B-LAT 15. - 17.
28.10.2019 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav TL-Dospělí-LAT 35.
20.10.2019 Fuego Cup Říčany Dospělí-B-LAT 11. - 12.
19.10.2019 Podještědský pohár - 50. ročník Liberec 14 TL-Dospělí-LAT 29.
12.10.2019 Cena města Benešova Benešov Mládež-B-LAT 7.
12.10.2019 Cena města Benešova Benešov Dospělí-B-LAT 7.
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí, 21. ročník (původně Tábora) Planá nad Lužnicí Mládež-B-LAT 3.
06.10.2019 Velká cena, Planá nad Lužnicí, 21. ročník (původně Tábora) Planá nad Lužnicí Dospělí-B-LAT 7.
28.09.2019 Velká cena MZ Dance Team a KD Železničárů - Memorioise Dvořáka - EDCB Praha Mládež-B-LAT 6.
21.09.2019 MIA CUP 2019 - 2. ročník Praha Dospělí-B-LAT 13. - 14.
21.09.2019 MIA CUP 2019 - 2. ročník Praha Mládež-B-LAT 4.
08.09.2019 Ghepardo Open Kladno Dospělí-B-LAT 11.
08.09.2019 Ghepardo Open Kladno Mládež-B-LAT 2.
07.09.2019 Dvectis Kometa Cup 2019 Brno SuperTL-Dospělí-LAT 37. - 38.
23.06.2019 Jilemnický taneční pohár Jilemnice Dospělí-B-LAT 3.
23.06.2019 Jilemnický taneční pohár Jilemnice Mládež-B-LAT 3.
22.06.2019 Trutnov Open 17.ročník Trutnov TL-Dospělí-LAT 18.
22.06.2019 Trutnov Open 17.ročník Trutnov Dospělí-B-LAT 6.
16.06.2019 Letní cena TK AMICIA DANCE PRAHA A KST SILUETA PRAHA Praha Dospělí-B-LAT 10.
16.06.2019 Letní cena TK AMICIA DANCE PRAHA A KST SILUETA PRAHA Praha Mládež-B-LAT 8.
15.06.2019 Velká cena TŠ HES - 2.ročník Praha Dospělí-B-LAT 11.
02.06.2019 Letní pohár města Kladna Kladno Dospělí-B-LAT 5.
02.06.2019 Letní pohár města Kladna Kladno Mládež-B-LAT 7.
01.06.2019 COOL DANCE 2019 Mladá Boleslav SuperTL-Dospělí-LAT 42.
26.05.2019 LITOMĚŘICKÝ KALICH Litoměřice Dospělí-B-LAT 12.
26.05.2019 LITOMĚŘICKÝ KALICH Litoměřice Mládež-B-LAT 6. - 7.
25.05.2019 Velká cena MZ Dance Team Plzeň - Taneční liga Holýšov Dospělí-B-LAT 3.
25.05.2019 Velká cena MZ Dance Team Plzeň - Taneční liga Holýšov TL-Dospělí-LAT 28.
08.05.2019 Nymburská pečeť Nymburk Dospělí-B-LAT 10.
01.05.2019 Kometa Low Cost Brno Dospělí-B-LAT 9.
01.05.2019 Kometa Low Cost Brno Mládež-B-LAT 12. - 13.
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha 1 Dospělí-B-LAT 12. - 13.
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019 Chlumec nad Cidlinou Mládež-B-LAT 6.
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019 Chlumec nad Cidlinou Dospělí-B-LAT 10.
20.04.2019 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Velká cena primátora Statutárního města České Budějovice Mládež-B-LAT 6.
20.04.2019 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Velká cena primátora Statutárního města České Budějovice TL-Dospělí-LAT 29.
13.04.2019 Kladenský pohár 2019 - 7.ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno TL-Dospělí-LAT 30. - 31.
13.04.2019 Kladenský pohár 2019 - 7.ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-B-LAT 7.
07.04.2019 Mladovožický (Táborský) pecen 19. ročník Mladá Vožice Dospělí-B-LAT 5.
07.04.2019 Mladovožický (Táborský) pecen 19. ročník Mladá Vožice Mládež-B-LAT 4.
07.04.2019 Mladovožický (Táborský) pecen 19. ročník Mladá Vožice Mládež-C-STT 1.
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-B-LAT 12.
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-C-STT 3.
31.03.2019 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Dospělí-B-LAT 8. - 9.
31.03.2019 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Dospělí-C-STT 3.
30.03.2019 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-C-STT 3.
10.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - neděle Praha Dospělí-B-LAT 15.
10.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - neděle Praha Dospělí-C-STT 9.
09.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - sobota Praha Dospělí-C-STT 8.
09.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - sobota Praha Dospělí-B-LAT 20.
02.03.2019 Chvaletice dětem, aneb.... Chvaletice Dospělí-C-STT 6. - 7.
02.03.2019 Chvaletice dětem, aneb.... Chvaletice Dospělí-B-LAT 9. - 10.
17.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník Říčany Dospělí-B-LAT 16.
02.12.2018 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou Bakov nad Jizerou Dospělí-C-STT 3.
01.12.2018 Jesenický pohár 2018 - 12. ročník Jesenice (u Prahy) Dospělí-C-STT 9. - 10.
04.11.2018 O pohár primátora města Kladna Kladno Dospělí-C-STT 4.
03.11.2018 Velká cena města Berouna 2018 - 21. ročník Beroun Dospělí-C-STT 4.
27.10.2018 Podzimní cena TK AD Praha a KST Silueta Praha, o.p.s. Praha Dospělí-C-STT 6. - 7.
09.06.2018 Litoměřický kalich Litoměřice Dospělí-C-STT 1.
02.06.2018 Cena města Příbrami Příbram Dospělí-C-STT 2.
26.05.2018 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-C-STT 2.
13.05.2018 Tábor OPEN 19. ročník Tábor Dospělí-C-STT 4.
12.05.2018 Tábor OPEN 19. ročník Tábor Dospělí-C-STT 3.
29.04.2018 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-C-LAT 4.
28.04.2018 Mistrovství Prahy 2018,Taneční liga Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha 1 Dospělí-C-LAT 4.
21.04.2018 JARNÍ CENA CHRUDIMĚ CHRUDIM Dospělí-C-LAT 1.
15.04.2018 Táborský pecen 18. ročník Tábor Dospělí-C-LAT 1.
15.04.2018 Táborský pecen 18. ročník Tábor Dospělí-C-STT 4.
14.04.2018 Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-C-LAT 10.
14.04.2018 Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-C-STT 4.
08.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-neděle Praha Dospělí-C-LAT 1.
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota Praha Dospělí-C-LAT 4.
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota Praha Dospělí-C-STT 7.
01.04.2018 O perníkovou pantofli - 51.ročník Pardubice Dospělí-C-LAT 6.
25.03.2018 Dance Time Cup 2018 Praha Dospělí-C-STT 7.
25.03.2018 Dance Time Cup 2018 Praha Dospělí-C-LAT 4.
18.03.2018 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Dospělí-C-LAT 1.
17.03.2018 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-C-STT 5.
17.03.2018 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-C-LAT 6.
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník Uhlířské Janovice Dospělí-C-STT 5.
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník Uhlířské Janovice Dospělí-C-LAT 3.
03.03.2018 Chvaletice dětem, aneb.... Chvaletice Dospělí-C-LAT 5.
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017 Praha Dospělí-C-STT 10.
10.12.2017 Zimní cena města Příbrami Příbram Dospělí-C-STT 3.
09.12.2017 Sport agency cup Praha 8 Dospělí-C-STT 6.
25.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - sobota Praha Dospělí-D-LAT 1.
22.10.2017 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) Praha Dospělí-C-STT 3.
22.10.2017 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) Praha Dospělí-D-LAT 3.
21.10.2017 Velká cena Tábora 19. ročník Tábor Dospělí-D-LAT 1.
21.10.2017 Velká cena Tábora 19. ročník Tábor Dospělí-C-STT 2.
15.10.2017 Fuego Cup 2017 - 15. ročník Říčany u Prahy Dospělí-C-STT 7.
15.10.2017 Fuego Cup 2017 - 15. ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-LAT 1.
14.10.2017 O pohár primátora města Kladna Kladno Dospělí-C-STT 4.
14.10.2017 O pohár primátora města Kladna Kladno Dospělí-D-LAT 2.
24.09.2017 Poprázdninová cena KTS Příbram Příbram Dospělí-D-LAT 5.
23.09.2017 COOL DANCE - Modřanská homole 2017 - 14. ročník Praha Dospělí-D-LAT 2.
10.06.2017 Cena TSK SALTA Benešov z.s. Týnec nad Sázavou Dospělí-D-LAT 10.
10.06.2017 Cena TSK SALTA Benešov z.s. Týnec nad Sázavou Dospělí-C-STT 6.
04.06.2017 Jarní pohár ASTRA Praha 2017- neděle 4.6.2017 Praha Dospělí-D-LAT 5.
03.06.2017 Cena města Příbrami Příbram Dospělí-D-LAT 4.
03.06.2017 Cena města Příbrami Příbram Dospělí-C-STT 6.
27.05.2017 Cena Posázaví Týnec nad Sázavou Dospělí-C-STT 7.
20.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník Tábor Dospělí-C-STT 2.
20.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník Tábor Dospělí-D-LAT 9.
13.05.2017 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 12. ročník Praha Dospělí-D-LAT 8.
13.05.2017 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 12. ročník Praha Dospělí-C-STT 7.
06.05.2017 SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-C-STT 13.
06.05.2017 SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-D-LAT 12.
12.02.2017 Říčanský pohár 2017 - 40. ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-LAT 10. - 11.
18.12.2016 Vánoční cena METRONOM Praha 2016 Praha Jun-II-C-STT 6.
18.12.2016 Vánoční cena METRONOM Praha 2016 Praha Jun-II-D-LAT 6.
10.12.2016 Zimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha Praha Jun-II-D-LAT 3.
10.12.2016 Zimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha Praha Jun-II-C-STT 8.
04.12.2016 Zimní SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-C-STT 3.
04.12.2016 Zimní SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-D-LAT 4.
19.11.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Jun-II-C-STT 7. - 8.
19.11.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Jun-II-D-LAT 11.
17.11.2016 O cenu města Jičína Jičín Jun-II-C-STT 6.
17.11.2016 O cenu města Jičína Jičín Jun-II-D-LAT 8. - 9.
13.11.2016 Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna Kladno Jun-II-D-LAT 9.
13.11.2016 Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna Kladno Jun-II-C-STT 10.
12.11.2016 LIBEREC OPEN Liberec Jun-II-C-STT 8. - 9.
12.11.2016 LIBEREC OPEN Liberec Jun-II-D-LAT 4.
05.11.2016 Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník Beroun Jun-II-D-LAT 4.
05.11.2016 Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník Beroun Jun-II-C-STT 4.
29.10.2016 Prague Dance Festival For All - Maestro Cup For All Praha Jun-II-C-STT 6.
29.10.2016 Prague Dance Festival For All - Maestro Cup For All Praha Jun-II-D-LAT 8.
28.10.2016 Podzimní cena KTS Příbram Příbram Jun-II-D-LAT 5.
28.10.2016 Podzimní cena KTS Příbram Příbram Jun-II-C-STT 1.
09.10.2016 Pohár královského města Slaný - 2. ročník Slaný Jun-II-C-STT 6. - 7.
09.10.2016 Pohár královského města Slaný - 2. ročník Slaný Jun-II-D-LAT 7. - 9.
08.10.2016 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou Jun-II-C-STT 6. - 7.
08.10.2016 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou Jun-II-D-LAT 7. - 8.
01.10.2016 České Budějovice Open 2.ročník České Budějovice Jun-II-D-LAT 4.
01.10.2016 České Budějovice Open 2.ročník České Budějovice Jun-II-C-STT 3.
28.09.2016 Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Jun-II-D-LAT 5.
28.09.2016 Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Jun-II-C-STT 6. - 7.
25.09.2016 Ústecký pohár - 47.ročník Ústí nad Labem Jun-II-D-LAT 4.
25.09.2016 Ústecký pohár - 47.ročník Ústí nad Labem Jun-II-C-STT 3.
24.09.2016 COOL DANCE - Modřanská homole 2016 - 13. ročník Praha Jun-II-C-STT 8.
24.09.2016 COOL DANCE - Modřanská homole 2016 - 13. ročník Praha Jun-II-D-LAT 10.
17.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Jun-II-D-LAT 14. - 16.
17.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Jun-II-C-STT 8.
10.09.2016 Chvaletický pohár Chvaletice Jun-II-D-LAT 7.
10.09.2016 Chvaletický pohár Chvaletice Jun-II-D-STT 1.
26.06.2016 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha Praha Jun-II-D-LAT 11.
26.06.2016 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha Praha Jun-II-D-STT 2.
19.06.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Jun-II-D-LAT 6.
19.06.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Jun-II-D-STT 1.
18.06.2016 Cena města Příbrami Příbram Jun-II-D-LAT 4.
18.06.2016 Cena města Příbrami Příbram Jun-II-D-STT 1.
12.06.2016 Letní pohár města Kladna Kladno Jun-II-D-STT 2.
12.06.2016 Letní pohár města Kladna Kladno Jun-II-D-LAT 9.
11.06.2016 Cena Posázaví Týnec nad Sázavou Jun-II-D-LAT 7.
11.06.2016 Cena Posázaví Týnec nad Sázavou Jun-II-D-STT 1.
05.06.2016 SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-D-STT 5.
05.06.2016 SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-D-LAT 13. - 14.
04.06.2016 Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Jun-II-D-LAT 5.
04.06.2016 Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Jun-II-D-STT 2.
15.05.2016 Nymburská pečeť 2016 Nymburk Jun-II-D-STT 6. - 7.
15.05.2016 Nymburská pečeť 2016 Nymburk Jun-II-D-LAT 9.
14.05.2016 Cena města Benešova Benešov Jun-II-D-STT 8.
14.05.2016 Cena města Benešova Benešov Jun-II-D-LAT 16. - 17.
08.05.2016 Jarní cena města Třebíče - 1. ročník Třebíč Jun-II-D-LAT 7.
08.05.2016 Jarní cena města Třebíče - 1. ročník Třebíč Jun-II-D-STT 5.
24.04.2016 Marendi 2016 - O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE Nymburk Jun-II-D-LAT 9. - 10.
24.04.2016 Marendi 2016 - O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE Nymburk Jun-II-D-STT 4.
23.04.2016 Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha Jun-II-D-STT 10.
16.04.2016 Cena KTS Příbram Příbram Jun-II-D-STT 3.
16.04.2016 Cena KTS Příbram Příbram Jun-II-D-LAT 8.
03.04.2016 COOL DANCE Podbořany Jun-II-E-STT 1.
03.04.2016 COOL DANCE Podbořany Jun-II-E-LAT 5.
20.03.2016 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Jun-II-E-LAT 3.
20.03.2016 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Jun-II-E-STT 1.
19.03.2016 Uhlířskojanovická parketa 2016 Uhlířské Janovice Jun-II-E-LAT 7. - 8.
19.03.2016 Uhlířskojanovická parketa 2016 Uhlířské Janovice Jun-II-E-STT 1.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Jun-II-E-LAT 9.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Jun-II-E-STT 1.
28.02.2016 Táborský pecen 16. ročník Tábor Jun-II-E-STT 2.
28.02.2016 Táborský pecen 16. ročník Tábor Jun-II-E-LAT 6.
14.02.2016 Říčanský pohár 2016 - 39. ročník Říčany u Prahy Jun-II-E-STT 2.
14.02.2016 Říčanský pohár 2016 - 39. ročník Říčany u Prahy Jun-II-E-LAT 6.
17.01.2016 Cena Hankova domu Dvůr Králové nad Labem Jun-II-E-KOMB. 4.
09.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 2.část-sobota 9.30-17 Praha Jun-II-E-LAT 6.
09.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 2.část-sobota 9.30-17 Praha Jun-II-E-STT 1.
08.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část-pátek 18-23 Praha Dospělí-E-STT 4.
08.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část-pátek 18-23 Praha Dospělí-E-LAT 3.