Seznam naplánovaných soutěží

Datum Název Pořádané soutěže
Místo konání
23.11.2019 Taneční soutěž TATRA 2019
Kopřivnice
Postupové soutěže:
Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
23.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - sobota
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do 8 let-SOLO-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti I-SOLO-KOMB (W,Ča,Ji), TPV-Děti II-SOLO-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ji)
23.11.2019 Vánoční cena 12.ročník Přebor ČOS
Jihlava
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
24.11.2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - neděle
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
24.11.2019 Kometa Low Cost
Brno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
30.11.2019 Kroměřížský mezinárodní taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2019
Kroměříž
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
30.11.2019 Jesenický pohár 2019 - 13. ročník
Jesenice (u Prahy)
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT
1.12.2019 Zimní SPARTA CUP 2019
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-A-STT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti I-SOLO-KOMB (W,Ča,Ji,Po)
7.12.2019 Kamenický pohár 2019
Kamenice u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
7.12.2019 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka 8. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Jun-II-B,A-KOMBI
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let Waltz, TPV Do 8 let Chacha, TPV Do 8 let Polka, TPV-Do 8 let-SOLO-Waltz, TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Waltz, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti-I-SYNC (W,Ča,Po), TPV-Děti-II-SYNC (W,Ča,Po), TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Senioři-Waltz, TPV-Senioři-Tango, TPV-Senioři-Valčík, TPV-Senioři-Quickstep, TPV-Senioři-Samba, TPV-Senioři-Chacha, TPV-Senioři-Rumba, TPV-Senioři-Jive, TPV-Jun-I-SYNC (W,Ča,Ji)
7.12.2019 Vánoční cena Fortuny 2019 s GALAVEČEREM - Kongresové centrum
Zlín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-III-B-STT, Do 8 let-E-KOMBI
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let KOMB (W,Q,Ča,Po), TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Senioři-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Senioři-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
8.12.2019 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 4. ročník
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
14.12.2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých
Ostrava a.s.
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (W,Q,Ča,Ji), TPV-Junioři I-SOLO-STT (W,V,Q), TPV-Junioři I-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Junioři II-SOLO-STT (W,V,Q), TPV-Junioři II-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ji)
Taneční liga:
SuperTL-Dospělí-STT, SuperTL-Dospělí-LAT
14.12.2019 Vánoční cena TK Linie
Kasalice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
15.12.2019 Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize
Ostrava
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
15.12.2019 Vánoční cena METRONOM Praha 2019 - Memoriál Jana Nekoly
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
15.12.2019 Vánoční vločka
BRNO
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Senioři-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Senioři-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
15.12.2019 Vánoční pohár TK AMICIA DANCE PRAHA
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,T,Q,Ča,Ru), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Děti-II-SYNC (W,T,Q,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji)
21.12.2019 Vánoční cena města Rokycan
Rokycany
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
11.1.2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Kroměříž
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
12.1.2020 Velká cena města Brna - postupová soutěž třídy A
BRNO
Postupové soutěže:
Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
12.1.2020 DanceTime Gala Cup 2020
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-SYNC
18.1.2020 Nezbedný bakalář 2020 (40. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
18.1.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dvůr Králové nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
19.1.2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dvůr Králové nad Labem
Postupové soutěže:
Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT
26.1.2020 Kometa Low Cost
Brno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
1.2.2020 Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance
Praha 1
Mistrovství ČR:
MČR-Jun-I-LAT, MČR-Jun-II-LAT, MČR-Mládež-LAT, MČR-21-LAT, MČR-Dospělí-LAT, MČR-Profesionálové-LAT
8.2.2020 Hlinecké Géčko
Hlinsko v Čechách
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
9.2.2020 Únorové Géčko
Hlinsko v Čechách
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
15.2.2020 Benátecký pohár - 41. ročník
Benátky nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
16.2.2020 MIA CUP
Tvoršovice
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
22.2.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
Říčany
Postupové soutěže:
Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-LAT
Taneční liga:
SuperTL-Senioři-I-STT, SuperTL-Senioři-I-LAT, SuperTL-Senioři-II-STT, SuperTL-Senioři-II-LAT, SuperTL-Senioři-III-STT, SuperTL-Senioři-IV-STT
23.2.2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
Říčany
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
1.3.2020 Chvaletice dětem, aneb....
Chvaletice
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-SYNC (Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
7.3.2020 O pohár města Šumperka
Šumperk
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
7.3.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - sobota
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
8.3.2020 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - neděle
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
14.3.2020 Cena KTS Příbram
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
14.3.2020 Novohradská číše 2020 - 41. ročník - Memoriál Karla Hrušky
Nové Hrady
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT, TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-II-LAT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-IV-STT
14.3.2020 Cena KD - Kasalice
Kasalice
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-A-STT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
15.3.2020 Cena KD - Kasalice
Kasalice
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (W,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (W,Q,Sa,Ča,Ji)
21.3.2020 Jarní cena -Starý Mateřov
Starý Mateřov
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Do 8 let-E-KOMBI, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT
21.3.2020 Břeclavská romance 2020
Břeclav
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Junioři I-SOLO-KOMB (W,Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
21.3.2020 Pecen, Mladá Vožice, 20. ročník
Mladá Vožice
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
22.3.2020 Jarní cena Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
28.3.2020 Jarní cena NKC Nové Strašecí
Nocvé Strašecí
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
28.3.2020 Mistrovství ČR v 10 tancích 2020
Kojetín
Mistrovství ČR:
MČR-10T-Jun-I, MČR-10T-Jun-II, MČR-10T-Mládež, MČR-21-10T, MČR-10T-Dospělí
29.3.2020 Velká cena města Kojetína 2020
Kojetín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Do 8 let-E-KOMBI, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
29.3.2020 Dance Time Cup 2020 na Žofíně - 3. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-A-STT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
4.4.2020 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
4.4.2020 TREND CUP 2020 - Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu
Ostrava
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
4.4.2020 Blanenský Danza Cup
Blansko
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji)
5.4.2020 O perníkovou pantofli - 53.ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT
12.4.2020 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje", Velká cena primátora Statutárního města Českých Budějovic"
České Budějovice
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
18.4.2020 Ghepardo Open 2020 - 5.ročník
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-I-OST, TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (W,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (W,Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-II-OST, TPV-Jun-I-OST
18.4.2020 Kladenský pohár 2020 - 8. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
18.4.2020 Zlínský taneční festival 2020
Zlín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Do 8 let-E-KOMBI
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Do21-STT (W,V,Q), TPV-Senioři-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Ča,Ji,Po), TPV-Senioři-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
19.4.2020 Cena města Vlašimi
Vlašim
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
25.4.2020 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2020
Hlučín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji)
25.4.2020 O kutnohorský groš
Kutná Hora
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji)
26.4.2020 SPARTA CUP 2019 - 6. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-A-STT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
26.4.2020 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2019
Hlučín
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
1.5.2020 Jihlavský pohár 13.ročník
Jihlava
Postupové soutěže:
Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
2.5.2020 Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu
Praha 1
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
2.5.2020 O CENU DANCE STUDIA STARLIGHT
Spytihněv u Zlína
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Děti-II-SYNC (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ji)
3.5.2020 O CENU DANCE STUDIA STARLIGHT
Spytihněv u Zlína
Postupové soutěže:
Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Senioři-III-E-STT, Senioři-III-E-LAT, Senioři-IV-E-STT, Senioři-IV-D-STT, Senioři-IV-C-STT, Senioři-IV-B-STT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT
Pohárové soutěže:
Waltz, Tango, Valčík, Slowfox, Quickstep, Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Jive
8.5.2020 Letní cena města Říčany
Říčany
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
9.5.2020 Letní cena města Říčany
Říčany
Postupové soutěže:
Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
9.5.2020 ,,Open Kasalice''
Kasalice
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-A-STT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
9.5.2020 Třicet let Tanečního klubu Olymp - Mistrovství Olomouckého kraje
Olomouc
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
10.5.2020 ,,Open Kasalice''
Kasalice
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
16.5.2020 O cenu města Hluk 2019 - Taneční liga juniorů a mládeže, Taneční liga seniorů
Hluk
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-II-LAT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-III-LAT, TL-Senioři-IV-STT, TL-Senioři-IV-LAT
16.5.2020 Jarní pohár města Kladna (postupové soutěže juniorů a dospělých) a Cena města Kladna (pro pozvané taneční páry)
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
16.5.2020 Cena města Chebu
Cheb
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
17.5.2020 Cena města Skalná
Skalná
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
17.5.2020 Jarní cena TK Bakov nad Jizerou
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
23.5.2020 Cena města Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Ča,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
23.5.2020 Mistrovství Moravy dětí a juniorů - Cena SVČ a města Hodonína
Hodonín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
23.5.2020 OPEN, Planá nad Lužnicí, 21. ročník
Planá nad Lužnicí
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
23.5.2020 Velká cena MZ Dance Team Plzeň a města Holýšova
Holýšov
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Pohárové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (W,Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Junioři I-SOLO-KOMB (W,Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-SYNC (W,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (W,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (W,Sa,Ča,Ru,Ji)
23.5.2020 JARO OPEN a JARO JUNIOR 2020
Mikulov
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Valčík, Polka
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Junioři I-SOLO-KOMB (W,Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
24.5.2020 OPEN, Planá nad Lužnicí, 21. ročník
Planá nad Lužnicí
Postupové soutěže:
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
30.5.2020 COOL DANCE 2020
Mladá Boleslav
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
31.5.2020 COOL DANCE 2020
Mladá Boleslav
Taneční liga:
SuperTL-Jun-I-STT, SuperTL-Jun-I-LAT, SuperTL-Jun-II-STT, SuperTL-Jun-II-LAT, SuperTL-Mládeže-STT, SuperTL-Mládeže-LAT, SuperTL-Dospělí-STT, SuperTL-Dospělí-LAT
6.6.2020 Olešnický střevíc - 2.ročník
Olešnice u Českých Budějovic
Postupové soutěže:
Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT
6.6.2020 ANTONIO CUP TANEČNÍ LIGA 2019
Frýdlant nad Ostravicí
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Junioři II-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-OST
7.6.2020 Kometa Low Cost
Brno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
7.6.2020 Letní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
13.6.2020 Cena města Týnec nad Sázavou
Týnec nad Sázavou
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
6.9.2020 Ghepardo Open
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
19.9.2020 MIA CUP 2020 - 3. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
19.9.2020 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM- jubilejní 30.ročník
Ústí nad Labem
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT, TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-IV-STT
20.9.2020 ÚSTECKÝ POHÁR - 51.ročník
Ústí nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Senioři-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Senioři-LAT (Sa,Ča,Ji,Po)
26.9.2020 Velká cena MZ Dance Team - Super taneční liga 2020 - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Taneční liga:
SuperTL-Jun-I-STT, SuperTL-Jun-I-LAT, SuperTL-Jun-II-STT, SuperTL-Jun-II-LAT, SuperTL-Mládeže-STT, SuperTL-Mládeže-LAT, SuperTL-Dospělí-STT, SuperTL-Dospělí-LAT
26.9.2020 Velká cena MZ Dance Team - Postupové soutěže sobota - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
27.9.2020 Velká cena MZ Dance Team - Postupové soutěže neděle - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Senioři-III-E-STT, Senioři-III-E-LAT, Senioři-IV-E-STT, Senioři-IV-E-LAT, Senioři-IV-D-STT, Senioři-IV-D-LAT, Senioři-IV-C-STT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT
27.9.2020 Velká cena MZ Dance Team - Taneční liga 2020 - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-A-STT, Senioři-III-A-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Taneční liga:
TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-II-LAT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-III-LAT, TL-Senioři-IV-STT
28.9.2020 Taneční festival TK GRADACE 2020 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a Taneční liga Dospělých
Otrokovice
Postupové soutěže:
Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
3.10.2020 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.10.2020 Podzimní cena KTS Příbram
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
4.10.2020 O poklad Děčínského zámku
Děčín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
10.10.2020 Cena TŠ SALTA
Týnec nad Sázavou
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
17.10.2020 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
18.10.2020 Fuego Cup
Říčany
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT
24.10.2020 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2020
Cheb
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
24.10.2020 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2020 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 32.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Do 21-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
24.10.2020 Velká cena, Planá nad Lužnicí, 21. ročník
Planá nad Lužnicí
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
25.10.2020 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2020 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 32.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Senioři-IV-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT, Senioři-I-B,A,M-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-II-B,A,M-LAT, Senioři-III-B,A,M-STT
25.10.2020 Štít města Sokolova
Sokolov
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
28.10.2020 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
Mladá Boleslav
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
7.11.2020 51. Mezinárodní taneční festival 2020 - Mistrovství ČR Senioři, Showdance a Formace
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Showdance-STT, MČR-Showdance-LAT, MČR-Senioři-I-STT, MČR-Senioři-II-STT, MČR-Senioři-III-LAT, MČR-Formací-STT, MČR-Formací-LAT
7.11.2020 DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GP JIHOMORAVSKÉHO KRAJE TANEČNÍ LIGA
Hodonín
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
7.11.2020 Podzimní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
8.11.2020 DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
Hodonín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Jun-I-C,B-STT, Jun-I-C,B-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
8.11.2020 Velká cena města Berouna 2020 - 23. ročník
Beroun
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT
8.11.2020 51. Mezinárodní taneční festival 2020 - Mistrovství ČR Senioři
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Senioři-I-LAT, MČR-Senioři-II-LAT, MČR-Senioři-III-STT, MČR-Senioři-IV-STT
14.11.2020 Pohár Královského města Slaný - 6. ročník
Slaný
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
17.11.2020 Vánoční cena 13. ročník
Jihlava
Postupové soutěže:
Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
21.11.2020 Podzimní pohár ASTRA Praha 2020 - sobota
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Do 8 let-E-KOMBI, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
21.11.2020 Zimní cena města Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
22.11.2020 Chomutovské taneční GALA 2020 - Velká cena města Chomutova - 35. ročník - mezinárodní soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích pro POZVANÉ taneční páry
Chomutov
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
22.11.2020 Podzimní pohár ASTRA Praha 2020 - neděle
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Do 8 let-E-KOMBI, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
28.11.2020 Dvectis Kometa Cup 2020
Brno
Taneční liga:
SuperTL-Jun-I-STT, SuperTL-Jun-I-LAT, SuperTL-Jun-II-STT, SuperTL-Jun-II-LAT, SuperTL-Mládeže-STT, SuperTL-Mládeže-LAT, SuperTL-Dospělí-STT, SuperTL-Dospělí-LAT
28.11.2020 Jesenický pohár 2020 - 14. ročník
Jesenice (u Prahy)
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
5.12.2020 Kamenický pohár 2020
Kamenice u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
6.12.2020 Zimní SPARTA CUP 2020
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-A-STT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
12.12.2020 Kroměřížský mezinárodní taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2020
Kroměříž
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Do 8 let-E-KOMBI
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
12.12.2020 Velká cena MZ Dance Team - 9.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let Waltz, TPV Do 8 let Chacha, TPV Do 8 let Polka, TPV-Do 8 let-SOLO-Waltz, TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Waltz, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Jive, TPV-Senioři-STT (W,T,Q), TPV-Senioři-LAT (Ča,Ru,Ji), TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-I-Jive, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Děti-II-Jive
12.12.2020 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 5. ročník
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
19.12.2020 CRYSTAL CUP 2020 - Taneční liga dospělých
Ostrava
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, SuperTL-Dospělí-LAT
19.12.2020 Vánoční cena města Rokycan
Rokycany
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
20.12.2020 CRYSTAL CUP 2020 - Taneční liga Moravskoslezské divize
Ostrava
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
20.12.2020 Vánoční cena METRONOM Praha 2020 - Memoriál Rudolfa Janouda
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
16.10.2021 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2021 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 33.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-C,B-STT, Senioři-IV-B,A,M-STT, Jun-I-C,B-LAT, Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT, Senioři-I-B,A,M-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-II-B,A,M-LAT, Senioři-III-B,A,M-STT
17.10.2021 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2021 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 33.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Senioři-IV-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT, Senioři-I-B,A,M-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-III-B,A,M-STT
6.11.2021 Velká cena města Berouna 2021 - 24. ročník
Beroun
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
21.11.2021 Chomutovské taneční GALA 2021 - Velká cena města Chomutova - 36. ročník - mezinárodní soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích pro POZVANÉ taneční páry
Chomutov
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT