Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeKladenský pohár 2017 - 5. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky
Datum konání25.3.2017
Místo konáníKladno
Dům kultury
Sítná 3127
272 01 Kladno
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací201721
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Ing. Martin Dvořák - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Středočeský kraj - soutěž je pořádána pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Ing. Jaroslavy Jermanové, Dům kultury Kladno, Ghepardo Group s.r.o., Zdeněk Chmelík, Středočeská divize ČSTS
Smluvní partnerZdeněk Chmelík
Odpovědný zástupce pořadateleCHMELÍK Zdeněk - Kladno 1
Tel. spojení na pořadatele606 670 661
E-mail pořadatelepkojetin@volny.cz
WWW pořadatele
!Vedoucí soutěžeKOJETÍN Pavel, Ing. - Praha 516
MARŠÁLEK Karel - Benešov u Prahy
24.1.2017
!Hlavní sčitatelŽALOUDEK Michal - Čisovice21.2.2017
!Další sčitateléJEŽDÍK Pavel - Praha 515
MRÁZEK Tomáš - Praha 412
26.2.2017
Odborný dozorMACHÁTOVÁ Dana - Kladno 1
!PorotaDVOŘÁK Martin, Ing. - Praha 618
GEBERT Marcel - Praha 4
CHVÁTALOVÁ Lucie - Beroun 1
KRTIČKA Jaroslav - Hradec Králové 3
KUČERA Jaroslav, Ing. - Vratimov 1
KUCHAŘ Miroslav - Ostrava 10
MATOUŠEK Vladimír - Brno 36
NĚMEČKOVÁ Miloslava - Hradec Králové 2
NOVOTNÁ Jana - Vysoká nad Labem
TANCIBUDEK Miloš - Praha 5
TARABA Jan, Ing. - Praha 412
Fáber Juraj - Slovensko
22.3.2017
!Hudební doprovodreprodukovaná hudba - Daniel Netušil10.3.2017
Velikost parketu12 x 18 m
Termín pro přihlášení23.3.2017 21:59:59
Startovnétř. D 80 Kč, tř. C a Jun-B 100 Kč, tř. B 150 Kč, tř. A a TL 200 Kč za pár a skupinu tanců
!Časový harmonogram06:45 - otevření sálu
07:20 - porada poroty
07:30 - zahájení soutěží
Prezence:
06:50 - 07:15 : Postupová
Dospělí-D-LAT
07:00 - 07:25 : Postupová
Jun-II-C-STT
07:30 - 07:50 : Postupová
Jun-II-C-LAT
07:30 - 08:00 : Postupová
Dospělí-D-STT
08:15 - 09:00 : Postupová
Dospělí-A-STT
08:45 - 09:20 : Postupová
Dospělí-C-STT
09:20 - 09:55 : Postupová
Jun-II-B-STT
10:40 - 11:30 : Postupová
Dospělí-A-LAT
11:20 - 12:00 : Postupová
Dospělí-C-LAT
12:00 - 12:40 : Postupová
Jun-II-B-LAT
13:15 - 14:10 : Taneční liga
TL-Dospělí-LAT
14:00 - 14:40 : Postupová
Dospělí-B-LAT
15:15 - 16:10 : Taneční liga
TL-Dospělí-STT
16:00 - 16:45 : Postupová
Dospělí-B-STT
23.3.2017
CenyPro první tři páry v každé skupině tanců. Taneční liga dle podmínek výběrového řízení.
Úhrada nákladůPouze porotě a odborným pracovníkům dle podmínek výběrového řízení ČSTS
Ostatní sděleníSemifinále a finále Taneční ligy proběhne v rámci společenského večera od 19:30 hod
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilIng. Martin Dvořák
Soutěž přísluší k divizi02 - Středočeská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 13000,00 Kč
zaplacená částka: 13000,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 16.1.2017 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.