Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeO pohár města Šumperka
Datum konání24.2.2018
Místo konáníŠumperk
Dům kultury Šumperk
Fialova 3
78701 Šumperk
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací121801
Soutěžní komisařDivize 12 - Jaroslav Cekl - cekldance@email.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Dům kultury Šumperk, Klub tanečního sportu Šumperk, Taneční škola Olympia
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleHRUBÝ Jiří - Šumperk 1
Tel. spojení na pořadatele583 363 038
E-mail pořadatelekurzy@dksumperk.cz
WWW pořadatelewww.dksumperk.cz
Vedoucí soutěžeCOUFALOVÁ Pavlína - Olomouc 9
Hlavní sčitatelSKOTAL Jaromír, Mgr. - Brno 35
Další sčitateléSIEGELOVÁ Jana, Ing. - Brno 34
Odborný dozorHERODEK Martin - Vyškov 1
!PorotaBANK Karel - Ostrava 8
BURYANOVÁ Vlasta - Brno 16
HANUŠOVÁ Veronika - Vikýřovice
HARVAN Jaroslav, MUDr. - Olomouc 9
HARVANOVÁ Jana - Olomouc 9
HRUBÝ Jiří - Šumperk 1
HÝŽOVÁ Marie, Mgr. - Olomouc 9
KOLMANOVÁ Kateřina - Kroměříž 1
KRTIČKOVÁ Jana - Hradec Králové 3
19.2.2018
Hudební doprovodreprodukovaná hudba, finále B lat živá hudba
Velikost parketu18x12
Termín pro přihlášení22.2.2018 21:59:59
!StartovnéE,D - 120,-Kč/pár, C,B - 150,-Kč/pár19.2.2018
Časový harmonogram07:30 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:00 - 08:45 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-I-E-STT
08:00 - 09:30 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-I-E-LAT
08:00 - 10:30 : Postupová
Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT, Jun-II-B-STT, Jun-II-E-STT
08:00 - 11:30 : Postupová
Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-LAT, Jun-II-E-LAT
08:00 - 13:00 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT, Dospělí-E-STT
08:00 - 14:00 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-E-LAT
08:00 - 15:00 : Postupová
Dospělí-B-STT
08:00 - 16:00 : Postupová
Dospělí-B-LAT
CenyPro první tři páry v každé skupině tanců.
Úhrada nákladůPorotcům a funkcionářům dle dohody.
!Ostatní sděleníFinále lat B proběhne na zahájení Květinového plesu ve 20:00. !!!FINÁLOVÉ PÁRY B LAT, ZÍSKÁVAJÍ MIMO JINÉ CENY I FINANČNÍ ODMĚNU VE VÝŠI MINIMÁLNĚ 500,-Kč!!!19.2.2018
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilJaroslav Cekl
Soutěž přísluší k divizi12 - Olomoucká divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 8800,00 Kč
zaplacená částka: 8800,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 11.1.2018 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.