Výsledky soutěží - Benátecký pohár 2014 - 35.ročník

29.03.2014 - Benátecký pohár 2014 - 35.ročník - Benátky nad Jizerou

Dospělí-A-STT (počet párů: 28) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 7 Mikhalev Michael & Brožáková Lenka Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 48(F) 99(F2)
2 24 Both Pavel & Wáwrová Kristina TK Heller (CZ) 42(F) 79(F2)
3 29 Blažek Tomáš & Mihalčinová Mária TK Trend Ostrava (CZ) 36(F) 366(F5) M
4 3 Smělý Jan & Kolesnichenko Julia TK Sparta Praha (CZ) 30(F) 334(F2)
5 22 Turek Tomáš & Kalmusová Lucie TK Heller (CZ) 29(F) 60(F1)
6 15 Skuda Bronislav & Kocmanová Andrea Danza Brno, o.s. (CZ) 28(F) 28(F1)
Semifinále
7 - 8 18 Matějka Robin & Skorkovská Markéta TK Admira Kladno (CZ) 24 228(F1)
7 - 8 21 Sabol Filip & Kozlovská Tereza TK Astra Praha (CZ) 24 280(F2)
9 13 Rybárik Jan & Baldelli Jessica TK TŠ Starlet Brno (CZ) 23 319(F2)
10 17 Weisser Martin & Horáková Eliška TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ) 22 152(F1)
11 4 Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 21 284(F2)
12 16 Brabec Lukáš & Babkova Karyna DSP Kometa Brno (CZ) 20 160(F0)
2. kolo
13 23 Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK Admira Kladno (CZ) 17 46(F0)
14 - 16 2 Šabík Jiří & Šabíková Lucie Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 14 819(F3)
14 - 16 20 Tlapák Daniel & Šejnohová Edita Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 14 390(F0)
14 - 16 27 Zmeškal Karel & Zmeškalová Lenka TK Sparta Praha (CZ) 14 36(F0)
17 30 Blažek Jan & Vlková Lucie Plzeň (CZ) 13 31(F0)
18 14 Janák Matěj & Kobrlová Andrea TK Chvaletice (CZ) 12 349(F0)
19 8 Stanke Karel & Drahovzalová Zuzana TK Bohuslava Matiáše Kolín (CZ) 11 111(F0)
20 11 Pavelka Josef & Andrýsová Lenka TK Life Pardubice (CZ) 10 29(F0)
1. kolo
21 6 Bahenský Ondřej & Kosová Lucie TK Life Pardubice (CZ) 7 7(F0)
22 26 Zítka Adam & Štučková Anna TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ) 6 6(F0)
23 19 Klejch Ondřej & Růžičková Martina STK Praha (CZ) 5 28(F0)
24 - 25 1 Karafiát Jan & Lišková Barbora CTS Perfect Pardubice (CZ) 3 38(F0)
24 - 25 25 Humpolec Daniel & Kuncová Kateřina TK Koškovi Liberec (CZ) 3 73(F0)
26 12 Metelka Marek & Pardusová Sabina TK Life Pardubice (CZ) 2 2(F0)
27 28 Medvedev Alexandr & Medvedeva Elena TK Orel Telnice (CZ) 1 1(F0)
28 9 Marek Vojtěch & Regalová Lenka TK TŠ Starlet Brno (CZ) 0 33(F0)
Porota:
Bartuňková Eva,CZ
Filgas Rostislav,CZ
Kojetín Pavel,CZ
Řeřábek Zdeněk,CZ
Šimáčková Vladimíra,CZ
Taraba Jan,CZ
Zita Josef,CZ