Výsledky soutěží

Přehled soutěží, kterých se zúčastnil tanečník s IDT: 18067415

Výpis všech soutěží z celého archivu
Datum Název soutěže Místo Kategorie Umístění
15.04.2018 Táborský pecen 18. ročník Tábor Dospělí-C-LAT 1.
15.04.2018 Táborský pecen 18. ročník Tábor Dospělí-C-STT 4.
14.04.2018 Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-C-LAT 10.
14.04.2018 Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-C-STT 4.
08.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-neděle Praha Dospělí-C-LAT 1.
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota Praha Dospělí-C-LAT 4.
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota Praha Dospělí-C-STT 7.
01.04.2018 O perníkovou pantofli - 51.ročník Pardubice Dospělí-C-LAT 6.
25.03.2018 Dance Time Cup 2018 Praha Dospělí-C-STT 7.
25.03.2018 Dance Time Cup 2018 Praha Dospělí-C-LAT 4.
18.03.2018 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Dospělí-C-LAT 1.
17.03.2018 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-C-STT 5.
17.03.2018 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-C-LAT 6.
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník Uhlířské Janovice Dospělí-C-LAT 3.
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník Uhlířské Janovice Dospělí-C-STT 5.
03.03.2018 Chvaletice dětem, aneb.... Chvaletice Dospělí-C-LAT 5.
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017 Praha Dospělí-C-STT 10.
10.12.2017 Zimní cena města Příbrami Příbram Dospělí-C-STT 3.
09.12.2017 Sport agency cup Praha 8 Dospělí-C-STT 6.
25.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - sobota Praha Dospělí-D-LAT 1.
22.10.2017 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) Praha Dospělí-C-STT 3.
22.10.2017 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) Praha Dospělí-D-LAT 3.
21.10.2017 Velká cena Tábora 19. ročník Tábor Dospělí-C-STT 2.
21.10.2017 Velká cena Tábora 19. ročník Tábor Dospělí-D-LAT 1.
15.10.2017 Fuego Cup 2017 - 15. ročník Říčany u Prahy Dospělí-C-STT 7.
15.10.2017 Fuego Cup 2017 - 15. ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-LAT 1.
14.10.2017 O pohár primátora města Kladna Kladno Dospělí-C-STT 4.
14.10.2017 O pohár primátora města Kladna Kladno Dospělí-D-LAT 2.
24.09.2017 Poprázdninová cena KTS Příbram Příbram Dospělí-D-LAT 5.
23.09.2017 COOL DANCE - Modřanská homole 2017 - 14. ročník Praha Dospělí-D-LAT 2.
10.06.2017 Cena TSK SALTA Benešov z.s. Týnec nad Sázavou Dospělí-D-LAT 10.
10.06.2017 Cena TSK SALTA Benešov z.s. Týnec nad Sázavou Dospělí-C-STT 6.
04.06.2017 Jarní pohár ASTRA Praha 2017- neděle 4.6.2017 Praha Dospělí-D-LAT 5.
03.06.2017 Cena města Příbrami Příbram Dospělí-C-STT 6.
03.06.2017 Cena města Příbrami Příbram Dospělí-D-LAT 4.
27.05.2017 Cena Posázaví Týnec nad Sázavou Dospělí-C-STT 7.
20.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník Tábor Dospělí-C-STT 2.
20.05.2017 Tábor OPEN 18. ročník Tábor Dospělí-D-LAT 9.
13.05.2017 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 12. ročník Praha Dospělí-D-LAT 8.
13.05.2017 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 12. ročník Praha Dospělí-C-STT 7.
06.05.2017 SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-C-STT 13.
06.05.2017 SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-D-LAT 12.
12.02.2017 Říčanský pohár 2017 - 40. ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-LAT 10. - 11.
18.12.2016 Vánoční cena METRONOM Praha 2016 Praha Jun-II-D-LAT 6.
18.12.2016 Vánoční cena METRONOM Praha 2016 Praha Jun-II-C-STT 6.
10.12.2016 Zimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha Praha Jun-II-D-LAT 3.
10.12.2016 Zimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha Praha Jun-II-C-STT 8.
04.12.2016 Zimní SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-C-STT 3.
04.12.2016 Zimní SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-D-LAT 4.
19.11.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Jun-II-D-LAT 11.
19.11.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Jun-II-C-STT 7. - 8.
17.11.2016 O cenu města Jičína Jičín Jun-II-C-STT 6.
17.11.2016 O cenu města Jičína Jičín Jun-II-D-LAT 8. - 9.
13.11.2016 Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna Kladno Jun-II-C-STT 10.
13.11.2016 Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna Kladno Jun-II-D-LAT 9.
12.11.2016 LIBEREC OPEN Liberec Jun-II-C-STT 8. - 9.
12.11.2016 LIBEREC OPEN Liberec Jun-II-D-LAT 4.
05.11.2016 Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník Beroun Jun-II-D-LAT 4.
05.11.2016 Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník Beroun Jun-II-C-STT 4.
29.10.2016 Prague Dance Festival For All - Maestro Cup For All Praha Jun-II-D-LAT 8.
29.10.2016 Prague Dance Festival For All - Maestro Cup For All Praha Jun-II-C-STT 6.
28.10.2016 Podzimní cena KTS Příbram Příbram Jun-II-C-STT 1.
28.10.2016 Podzimní cena KTS Příbram Příbram Jun-II-D-LAT 5.
09.10.2016 Pohár královského města Slaný - 2. ročník Slaný Jun-II-D-LAT 7. - 9.
09.10.2016 Pohár královského města Slaný - 2. ročník Slaný Jun-II-C-STT 6. - 7.
08.10.2016 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou Jun-II-D-LAT 7. - 8.
08.10.2016 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou Jun-II-C-STT 6. - 7.
01.10.2016 České Budějovice Open 2.ročník České Budějovice Jun-II-D-LAT 4.
01.10.2016 České Budějovice Open 2.ročník České Budějovice Jun-II-C-STT 3.
28.09.2016 Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Jun-II-D-LAT 5.
28.09.2016 Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Jun-II-C-STT 6. - 7.
25.09.2016 Ústecký pohár - 47.ročník Ústí nad Labem Jun-II-C-STT 3.
25.09.2016 Ústecký pohár - 47.ročník Ústí nad Labem Jun-II-D-LAT 4.
24.09.2016 COOL DANCE - Modřanská homole 2016 - 13. ročník Praha Jun-II-D-LAT 10.
24.09.2016 COOL DANCE - Modřanská homole 2016 - 13. ročník Praha Jun-II-C-STT 8.
17.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Jun-II-C-STT 8.
17.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Jun-II-D-LAT 14. - 16.
10.09.2016 Chvaletický pohár Chvaletice Jun-II-D-STT 1.
10.09.2016 Chvaletický pohár Chvaletice Jun-II-D-LAT 7.
26.06.2016 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha Praha Jun-II-D-STT 2.
26.06.2016 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha Praha Jun-II-D-LAT 11.
19.06.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Jun-II-D-STT 1.
19.06.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Jun-II-D-LAT 6.
18.06.2016 Cena města Příbrami Příbram Jun-II-D-LAT 4.
18.06.2016 Cena města Příbrami Příbram Jun-II-D-STT 1.
12.06.2016 Letní pohár města Kladna Kladno Jun-II-D-LAT 9.
12.06.2016 Letní pohár města Kladna Kladno Jun-II-D-STT 2.
11.06.2016 Cena Posázaví Týnec nad Sázavou Jun-II-D-STT 1.
11.06.2016 Cena Posázaví Týnec nad Sázavou Jun-II-D-LAT 7.
05.06.2016 SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-D-STT 5.
05.06.2016 SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-D-LAT 13. - 14.
04.06.2016 Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Jun-II-D-LAT 5.
04.06.2016 Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Jun-II-D-STT 2.
15.05.2016 Nymburská pečeť 2016 Nymburk Jun-II-D-STT 6. - 7.
15.05.2016 Nymburská pečeť 2016 Nymburk Jun-II-D-LAT 9.
14.05.2016 Cena města Benešova Benešov Jun-II-D-LAT 16. - 17.
14.05.2016 Cena města Benešova Benešov Jun-II-D-STT 8.
08.05.2016 Jarní cena města Třebíče - 1. ročník Třebíč Jun-II-D-STT 5.
08.05.2016 Jarní cena města Třebíče - 1. ročník Třebíč Jun-II-D-LAT 7.
24.04.2016 Marendi 2016 - O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE Nymburk Jun-II-D-LAT 9. - 10.
24.04.2016 Marendi 2016 - O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE Nymburk Jun-II-D-STT 4.
23.04.2016 Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha Jun-II-D-STT 10.
16.04.2016 Cena KTS Příbram Příbram Jun-II-D-STT 3.
16.04.2016 Cena KTS Příbram Příbram Jun-II-D-LAT 8.
03.04.2016 COOL DANCE Podbořany Jun-II-E-LAT 5.
03.04.2016 COOL DANCE Podbořany Jun-II-E-STT 1.
20.03.2016 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Jun-II-E-STT 1.
20.03.2016 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Jun-II-E-LAT 3.
19.03.2016 Uhlířskojanovická parketa 2016 Uhlířské Janovice Jun-II-E-LAT 7. - 8.
19.03.2016 Uhlířskojanovická parketa 2016 Uhlířské Janovice Jun-II-E-STT 1.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Jun-II-E-LAT 9.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Jun-II-E-STT 1.
28.02.2016 Táborský pecen 16. ročník Tábor Jun-II-E-STT 2.
28.02.2016 Táborský pecen 16. ročník Tábor Jun-II-E-LAT 6.
14.02.2016 Říčanský pohár 2016 - 39. ročník Říčany u Prahy Jun-II-E-LAT 6.
14.02.2016 Říčanský pohár 2016 - 39. ročník Říčany u Prahy Jun-II-E-STT 2.
17.01.2016 Cena Hankova domu Dvůr Králové nad Labem Jun-II-E-KOMB. 4.
09.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 2.část-sobota 9.30-17 Praha Jun-II-E-STT 1.
09.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 2.část-sobota 9.30-17 Praha Jun-II-E-LAT 6.
08.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část-pátek 18-23 Praha Dospělí-E-STT 4.
08.01.2016 Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část-pátek 18-23 Praha Dospělí-E-LAT 3.