Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeO zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
Datum konání21.10.2018
Místo konáníPraha
Sál Sokolovny
U Lékárny 597
156 00 Praha 5 - Zbraslav
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT2.10.2018
Tanec pro všechny (hobby):TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací021820
Soutěžní komisařDivize 2 - Pavel Kojetín - pkojetin@volny.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Klub ametérského tance při TJ Sokol Zbraslav, Středočeská divize ČSTS
Smluvní partnerIng. Lenka Šeráková
Odpovědný zástupce pořadateleŠERÁKOVÁ Lenka, Ing. - Dolní Břežany
Tel. spojení na pořadatele605959740
E-mail pořadateletanec.serakovi@gmail.com
WWW pořadatele
Vedoucí soutěžeKOJETÍN Pavel, Ing. - Praha 516
MARŠÁLEK Karel - Benešov u Prahy
Hlavní sčitatelJEŽDÍK Pavel - Mníšek pod Brdy
ŽALOUDEK Michal - Čisovice
Další sčitateléMRÁZEK Tomáš - Sedlčany
Odborný dozorMACHÁTOVÁ Dana - Kladno 1
!PorotaBEJČKOVÁ Kateřina - Praha 52
DLOUHÝ Bohumil, Ing. - Bremen SRN
HOJDAN Lukáš - Ostrava 11
HOUŠKA Martin - Beroun 1
KUBÍČEK Jiří - Praha 9
MARŠÁLKOVÁ Iva, Ing. - Benešov u Prahy
ŠEVČÍK Jiří - Praha 414
TŘEŠTIKOVÁ Andrea - Poděbrady
ZITA Josef - Mladá Boleslav 1
2.10.2018
Hudební doprovodreprodukovaná hudba - TŠ ZITA
Velikost parketu11 x 17 m
Termín pro přihlášení18.10.2018 21:59:59
Startovnéděti 100 Kč, junioři 150 Kč, dospělí a senioři 200 Kč vždy za pár a skupinu tanců
!Časový harmonogram07:15 - otevření sálu
07:50 - porada poroty
08:10 - zahájení soutěží
Prezence:
07:30 - 08:00 : Postupová
Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT
07:45 - 08:05 : Postupová
Jun-II-D-STT
08:00 - 08:20 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
08:10 - 08:40 : Postupová
Jun-II-C-STT
08:45 - 09:15 : Postupová
Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-LAT
09:10 - 09:40 : Postupová
Jun-II-D-LAT
09:45 - 10:15 : Postupová
Jun-II-C-LAT
10:20 - 10:50 : Postupová
Senioři-I-D-STT
11:00 - 11:20 : Postupová
Jun-II-B-STT
11:00 - 11:30 : Postupová
Senioři-I-C-STT
11:15 - 11:45 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-I-SYNC
12:00 - 12:35 : Postupová
Jun-II-B-LAT
12:20 - 12:50 : Postupová
Senioři-I-C-LAT
12:40 - 13:10 : Postupová
Dospělí-E-STT
12:50 - 13:20 : Postupová
Dospělí-B-STT
13:20 - 13:50 : Postupová
Dospělí-C-STT
14:00 - 14:30 : Postupová
Dospělí-D-STT
15:00 - 15:30 : Postupová
Dospělí-B-LAT
15:20 - 15:50 : Postupová
Dospělí-E-LAT
15:50 - 16:20 : Postupová
Dospělí-D-LAT
16:20 - 16:50 : Postupová
Dospělí-C-LAT
18.10.2018
!Vstupné100 Kč (děti do 10 let zdarma)15.10.2018
CenyPro první tři páry v každé skupině tanců
Úhrada nákladůPouze porotě a odborným pracovníkům dle FŘ a pravidel ČSTS
Ostatní sdělení
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilPavel Kojetín
Soutěž přísluší k divizi02 - Středočeská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 9200,00 Kč
zaplacená částka: 9200,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 14.8.2018 v hotovosti
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.