Výsledky soutěží

Přehled soutěží, kterých se zúčastnil tanečník s IDT: 18064063

Výpis všech soutěží z celého archivu
Datum Název soutěže Místo Kategorie Umístění
26.08.2018 Taneční liga města Olomouce - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 Dolany - Véska Jun-II-B-STT 6.
26.08.2018 Taneční liga města Olomouce - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 Dolany - Véska Jun-II-B-LAT 3.
25.08.2018 Taneční liga města Olomouce - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 Dolany - Véska TL-Jun-II-STT 23.
25.08.2018 Taneční liga města Olomouce - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 Dolany - Véska TL-Jun-II-LAT 7.
02.06.2018 COOL DANCE 2018 Praha TL-Jun-II-STT 10.
02.06.2018 COOL DANCE 2018 Praha TL-Jun-II-LAT 6.
07.04.2018 TREND CUP 2018, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu Ostrava TL-Jun-II-STT 9. - 10.
07.04.2018 TREND CUP 2018, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu Ostrava TL-Jun-II-LAT 8.
24.03.2018 Mistrovství České republiky v 10 tancích Kojetín Jun-II-10 tanců 10.
04.03.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance Třinec Jun-II-STT 16. - 17.
03.02.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - latinskoamerické tance Praha Jun-II-LAT 11.
30.01.2018 Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018 - Pardubický kraj Litomyšl Jun-II-B,A-KOMBI 6.
02.12.2017 Kroměřížský taneční festival Klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2017 Kroměříž TL-Jun-II-LAT 12.
02.12.2017 Kroměřížský taneční festival Klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2017 Kroměříž TL-Jun-II-STT 18.
25.11.2017 Dvectis Kometa Cup 2017 Brno TL-Jun-II-STT 28. - 30.
25.11.2017 Dvectis Kometa Cup 2017 Brno TL-Jun-II-LAT 9. - 10.
12.11.2017 Pohár Královského města Slaný - 3. ročník Slaný TL-Jun-II-LAT 10.
12.11.2017 Pohár Královského města Slaný - 3. ročník Slaný TL-Jun-II-STT 24.
11.11.2017 Svatomartinská cena města Vyškova 2017 Vyškov Jun-II-B-LAT 1.
11.11.2017 Svatomartinská cena města Vyškova 2017 Vyškov Jun-II-B-STT 5.
05.11.2017 XVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix Hodonín Jun-II-B-STT 6.
05.11.2017 XVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix Hodonín Jun-II-B-LAT 2.
04.11.2017 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2017 "O CENU MĚSTA ČESKÉHO TĚŠÍNA" Český Těšín Jun-II-B-LAT 2.
24.09.2017 Taneční festival TK GRADACE 2017 - Taneční liga Juniorů, Mládeže a Dospělých Otrokovice TL-Jun-II-LAT 11.
24.09.2017 Taneční festival TK GRADACE 2017 - Taneční liga Juniorů, Mládeže a Dospělých Otrokovice TL-Jun-II-STT 27.
23.09.2017 Taneční festival TK GRADACE 2017 Otrokovice Jun-II-B-LAT 2.
23.09.2017 Taneční festival TK GRADACE 2017 Otrokovice Jun-II-B-STT 8.
26.08.2017 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 - Super taneční liga města Olomouce Dolany Véska TL-Jun-II-STT 20.
26.08.2017 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 - Super taneční liga města Olomouce Dolany Véska TL-Jun-II-LAT 16. - 17.
10.06.2017 Jaro a Jaro Junior 2017 Mikulov Jun-II-B-LAT 4.
10.06.2017 Jaro a Jaro Junior 2017 Mikulov Jun-II-B-STT 8.
13.05.2017 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2017 Třinec Jun-II-B-STT 2.
13.05.2017 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2017 Třinec Jun-II-B-LAT 4.
29.04.2017 Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE Nymburk TL-Jun-II-STT 15.
29.04.2017 Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE Nymburk TL-Jun-II-LAT 18. - 20.
29.04.2017 Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE Nymburk TL-Jun-I-STT 4.
29.04.2017 Marendi 2017-O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE Nymburk TL-Jun-I-LAT 4.
22.04.2017 O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína - TL v tanečním sportu Zlín TL-Jun-I-STT 5.
22.04.2017 O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína - TL v tanečním sportu Zlín TL-Jun-II-STT 18.
22.04.2017 O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína - TL v tanečním sportu Zlín TL-Jun-I-LAT 5.
22.04.2017 O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína - TL v tanečním sportu Zlín TL-Jun-II-LAT 21.
08.04.2017 TREND CUP 2017, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu Ostrava TL-Jun-II-LAT 13.
08.04.2017 TREND CUP 2017, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu Ostrava TL-Jun-I-STT 4.
08.04.2017 TREND CUP 2017, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu Ostrava TL-Jun-II-STT 15.
08.04.2017 TREND CUP 2017, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu Ostrava TL-Jun-I-LAT 4.
11.03.2017 Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2017 Zlín Jun-I-10 tanců 3.
25.02.2017 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2017 Praha Junioři-I-LAT 4.
29.01.2017 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2017 Hradec Králové Junioři-I-STT 11.
17.12.2016 CRYSTAL CUP 2016 - Taneční liga Moravskoslezské divize Ostrava Jun-I-B-LAT 6.
17.12.2016 CRYSTAL CUP 2016 - Taneční liga Moravskoslezské divize Ostrava Jun-II-B-STT 5.
10.12.2016 Kroměřížský taneční festival 2016 Kroměříž TL-Jun-I-STT 4.
10.12.2016 Kroměřížský taneční festival 2016 Kroměříž TL-Jun-I-LAT 7.
26.11.2016 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou Bakov nad Jizerou Jun-II-B-LAT 7. - 8.
26.11.2016 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou Bakov nad Jizerou Jun-II-B-STT 8.
06.11.2016 Dvectis Kometa Cup 2016 Brno TL-Jun-I-LAT 6.
06.11.2016 Dvectis Kometa Cup 2016 Brno TL-Jun-I-STT 5.
09.10.2016 Pohár královského města Slaný - 2. ročník Slaný TL-Jun-I-LAT 7. - 8.
09.10.2016 Pohár královského města Slaný - 2. ročník Slaný TL-Jun-I-STT 7.
28.09.2016 Mistrovství ČR družstev 2016 Brno Jun-LAT-2.páry 7. - 8.
28.09.2016 Mistrovství ČR družstev 2016 Brno Jun-STT-3.páry 10.
24.09.2016 Taneční festival TK GRADACE - TLJM a TLD 2016 Otrokovice TL-Jun-I-LAT 8.
24.09.2016 Taneční festival TK GRADACE - TLJM a TLD 2016 Otrokovice Jun-II-B-LAT 12.
24.09.2016 Taneční festival TK GRADACE - TLJM a TLD 2016 Otrokovice Jun-II-B-STT 19.
24.09.2016 Taneční festival TK GRADACE - TLJM a TLD 2016 Otrokovice TL-Jun-I-STT 11.
17.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Jun-II-B-STT 12.
17.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Jun-II-B-LAT 8.
18.06.2016 COOL DANCE Frýdlant nad Ostravicí Jun-II-B-LAT 4.
29.05.2016 " O pohár primátora města Havířova" - Taneční liga Společenský dům Havířov Jun-II-B-LAT 5.
29.05.2016 " O pohár primátora města Havířova" - Taneční liga Společenský dům Havířov Jun-II-B-STT 3.
22.05.2016 OK Dance Open 2016 Olomouc Junior-I-STT 10.
21.05.2016 OK Dance Open 2016 Olomouc Junior-I-LAT 6.
14.05.2016 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2016 Třinec Jun-II-B-STT 6.
14.05.2016 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2016 Třinec Jun-II-B-LAT 7.
30.04.2016 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2016 Hlučín Jun-II-B-STT 8.
30.04.2016 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2016 Hlučín Jun-II-B-LAT 8. - 9.
17.04.2016 Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2016 Zlín Jun-I-10 tanců 9.
09.04.2016 Taneční liga juniorů, mládeže a dospělých v tanečním sportu - Zlín 2016 Zlín TL-Jun-I-STT 8.
09.04.2016 Taneční liga juniorů, mládeže a dospělých v tanečním sportu - Zlín 2016 Zlín TL-Jun-I-LAT 7.
03.04.2016 COOL DANCE Podbořany Jun-II-B-LAT 2.
03.04.2016 COOL DANCE Podbořany Jun-II-B-STT 3.
20.03.2016 Brno Open 2016 Brno Junior-I-LAT 19.
19.03.2016 Brno Open 2016 Brno Junior-I-STT 20. - 21.
19.03.2016 Brno Open 2016 Brno Jun-II-C-STT 3.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Jun-II-C-STT 2.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Jun-II-B-LAT 7.
05.03.2016 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2016 Praha Junioři-I-STT 11.
20.02.2016 Kamenický pohár Kamenice u Prahy (okr. Praha - východ) Jun-I-C-STT 3.
20.02.2016 Kamenický pohár Kamenice u Prahy (okr. Praha - východ) TL-Jun-I-LAT 8. - 9.
20.02.2016 Kamenický pohár Kamenice u Prahy (okr. Praha - východ) TL-Jun-I-STT 11. - 12.
20.02.2016 Kamenický pohár Kamenice u Prahy (okr. Praha - východ) Jun-II-C-STT 21.
30.01.2016 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016 Olomouc Junioři-I-LAT 5.
19.12.2015 CRYSTAL CUP 2015 - Taneční ligy Moravskoslezské divize Ostrava DKMO a.s. Jun-II-C-STT 2.
19.12.2015 CRYSTAL CUP 2015 - Taneční ligy Moravskoslezské divize Ostrava DKMO a.s. Děti-II-C-LAT 2.
19.12.2015 CRYSTAL CUP 2015 - Taneční ligy Moravskoslezské divize Ostrava DKMO a.s. Jun-I-C-LAT 4.
19.12.2015 CRYSTAL CUP 2015 - Taneční ligy Moravskoslezské divize Ostrava DKMO a.s. Děti-II-C-STT 2.
12.12.2015 O Žlutého Smajlíka - soutěž Moravskoslezské diviz Ostrava Děti-II-C-STT 2.
12.12.2015 O Žlutého Smajlíka - soutěž Moravskoslezské diviz Ostrava Jun-I-C-LAT 2.
12.12.2015 O Žlutého Smajlíka - soutěž Moravskoslezské diviz Ostrava Děti-II-C-LAT 1.
12.12.2015 O Žlutého Smajlíka - soutěž Moravskoslezské diviz Ostrava Jun-II-C-STT 5.
21.11.2015 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2015 -"O CENU MĚSTA ČESKÉHO TĚŠÍNA" Český Těšín Jun-II-C-STT 4.
21.11.2015 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2015 -"O CENU MĚSTA ČESKÉHO TĚŠÍNA" Český Těšín Děti-II-C-LAT 2.
21.11.2015 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2015 -"O CENU MĚSTA ČESKÉHO TĚŠÍNA" Český Těšín Děti-II-C-STT 2.
21.11.2015 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2015 -"O CENU MĚSTA ČESKÉHO TĚŠÍNA" Český Těšín Jun-I-C-LAT 3.
15.11.2015 Cena SVČ a města Hodonína Hodonín Děti-II-C-STT 7.
15.11.2015 Cena SVČ a města Hodonína Hodonín Jun-I-C-STT 4.
15.11.2015 Cena SVČ a města Hodonína Hodonín Jun-I-C-LAT 4.
07.11.2015 Podzimní CUP 2015 Nezamyslice Jun-I-C-LAT 8.
07.11.2015 Podzimní CUP 2015 Nezamyslice Jun-I-C-STT 7. - 8.
31.10.2015 O cenu starosty obce Rapotín "2. ročník" Rapotín Děti-II-C-STT 4.
31.10.2015 O cenu starosty obce Rapotín "2. ročník" Rapotín Děti-II-C-LAT 6.
31.10.2015 O cenu starosty obce Rapotín "2. ročník" Rapotín Jun-I-C-STT 7.
31.10.2015 O cenu starosty obce Rapotín "2. ročník" Rapotín Jun-I-C-LAT 4.
24.10.2015 Velká cena Tábora 17. ročník Tábor Jun-I-C-LAT 4.
24.10.2015 Velká cena Tábora 17. ročník Tábor Jun-I-C-STT 7.
27.09.2015 Pohár královského města Slaný Slaný Jun-II-C-STT 6.
27.09.2015 Pohár královského města Slaný Slaný Jun-II-C-LAT 1.
19.09.2015 Taneční festival TK GRADACE - TLD 2015 Otrokovice Jun-I-C-STT 12. - 13.
19.09.2015 Taneční festival TK GRADACE - TLD 2015 Otrokovice Jun-I-C-LAT 10.
12.09.2015 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Jun-I-C-STT 2.
12.09.2015 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Děti-II-C-STT 1.
12.09.2015 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha Jun-I-C-LAT 1.
06.09.2015 PRAGUE OPEN 2015 Praha Junior-I-LAT 29.
05.09.2015 PRAGUE OPEN 2015 Praha Junior-I-STT 28.
21.06.2015 Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha Praha Jun-I-C-LAT 1.
21.06.2015 Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha Praha Jun-I-C-STT 8.
13.06.2015 Jaro Open a Jaro Junior 2015 Mikulov Jun-I-C-STT 6.
13.06.2015 Jaro Open a Jaro Junior 2015 Mikulov Jun-I-C-LAT 3.
31.05.2015 Cena města Příbrami Příbram Jun-I-C-LAT 2.
31.05.2015 Cena města Příbrami Příbram Jun-II-C-STT 6.
30.05.2015 Cena města Benešova Benešov Jun-I-C-LAT 7.
30.05.2015 Cena města Benešova Benešov Jun-I-C-STT 6.
16.05.2015 Taneční liga Moravskoslezké divize 2015 Třinec Jun-II-C-STT 6.
16.05.2015 Taneční liga Moravskoslezké divize 2015 Třinec Děti-II-C-STT 3.
16.05.2015 Taneční liga Moravskoslezké divize 2015 Třinec Jun-I-C-LAT 2.
16.05.2015 Taneční liga Moravskoslezké divize 2015 Třinec Děti-II-C-LAT 4.
10.05.2015 O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihněv u Zlína Jun-I-C-LAT 14.
10.05.2015 O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihněv u Zlína Děti-II-C-LAT 3.
10.05.2015 O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihněv u Zlína Děti-II-C-STT 3.
10.05.2015 O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihněv u Zlína Jun-I-C-STT 12.
02.05.2015 O cenu starosty města Kroměříže 2015 Kroměříž Jun-I-C-STT 9.
02.05.2015 O cenu starosty města Kroměříže 2015 Kroměříž Jun-I-C-LAT 6.
26.04.2015 TREND CUP 2015 taneční liga Moravskoslezské divize Ostrava - Stará Bělá Děti-II-C-STT 2.
26.04.2015 TREND CUP 2015 taneční liga Moravskoslezské divize Ostrava - Stará Bělá Jun-I-C-LAT 11. - 12.
26.04.2015 TREND CUP 2015 taneční liga Moravskoslezské divize Ostrava - Stará Bělá Jun-I-C-STT 6.
26.04.2015 TREND CUP 2015 taneční liga Moravskoslezské divize Ostrava - Stará Bělá Děti-II-C-LAT 4.
18.04.2015 TL juniorů a mládeže a soutěž tř.A v tan.sportu Zlín Jun-I-C-STT 7.
18.04.2015 TL juniorů a mládeže a soutěž tř.A v tan.sportu Zlín Jun-I-C-LAT 6. - 7.
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015 Kladno Jun-I-C-STT 8. - 9.
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015 Kladno Jun-I-C-LAT 5. - 6.
11.04.2015 Cool Dance Podbořany Jun-I-C-STT 6.
11.04.2015 Cool Dance Podbořany Jun-I-C-LAT 2.
29.03.2015 Přáslavický pohár 2015 - Memoriál Dr. M.Hýži Přáslavice Jun-I-D-STT 6.
29.03.2015 Přáslavický pohár 2015 - Memoriál Dr. M.Hýži Přáslavice Děti-II-D-STT 2.
22.03.2015 Brno Open 2015 Brno Jun-I-D-STT 3.
21.03.2015 Brno Open 2015 Brno Děti-II-D-STT 1.
21.03.2015 Brno Open 2015 Brno Jun-I-D-STT 5.
21.03.2015 Brno Open 2015 Brno Jun-I-C-LAT 3.
28.02.2015 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2015 Praha Junioři-I-LAT 21.
10.01.2015 Nezbedný bakalář 2015 (35. rořník) Rakovník Jun-I-D-STT 11.
10.01.2015 Nezbedný bakalář 2015 (35. rořník) Rakovník Jun-I-D-LAT 1.
20.12.2014 CRYSTAL CUP 2014 - Taneční liga Moravskoslezské di Ostrava Děti-II-D 4.
13.12.2014 Kroměřížský taneční festival 2014 Kroměříž Děti-II-D 2.
06.12.2014 Vánoční cena Fortuny 2014 Zlín Děti-II-D 5.
29.11.2014 O žlutého smajlíka - soutěž Moravskoslezské divize Ostrava Děti-II-D 3.
22.11.2014 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha Praha Děti-II-D 1.
16.11.2014 MISTROVSTVÍ MORAVY - DRUHÁ ČÁST BRNO Děti-II-D 4.
02.11.2014 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2014 Český Těšín Děti-II-D 2.
01.11.2014 O Všetulskou lentilku Holešov Děti-II-D 8.
25.10.2014 O pohár starosty města Uherské Hradiště Uherské Hradiště Děti-II-D 7.
18.10.2014 Blanenský Danza Cup Blansko Děti-II-D 3.
11.10.2014 Otevřená šance - ŘÍJNOVÁ CENA Hradec Králové Děti-II-D 2.
28.09.2014 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka Praha Děti-II-D 1.
27.09.2014 Grand Prix 2014 Ústí Ústí nad Labem Děti-II-D 3.
20.09.2014 Taneční festival TK GRADACE - TLJM 2014 Otrokovice Děti-II-D 3.
15.06.2014 VELKÁ CENA BRNA STŘED BRNO Děti-II-D 6.
25.05.2014 Tabor OPEN 15.ročník Tábor Děti-II-D 4.
24.05.2014 Tábor OPEN 15.ročník Tábor Děti-II-D 3.
08.05.2014 Moravskoslezská taneční liga - Memoriál Rudolfa Če Havířov - Horní Suchá Děti-II-D 3.
26.04.2014 Taneční liga Moravskoslezké divize 2014 Nýdek Hobby-Jun-I-KOMB. 1.
26.04.2014 Taneční liga Moravskoslezké divize 2014 Nýdek Hobby-Jun-II-KOMB. 1.
26.04.2014 Taneční liga Moravskoslezké divize 2014 Nýdek Hobby-Děti-II 1.
19.04.2014 O cenu starosty města Kroměříže 2014 Kroměříž Hobby-Jun-II-KOMB. 6.
19.04.2014 O cenu starosty města Kroměříže 2014 Kroměříž Hobby-Děti-II 4.
12.04.2014 HLUČÍNSKÁ LILIE 30.ročník - Taneční liga Moravskos Hlučín Hobby-Děti-II 3.
12.04.2014 HLUČÍNSKÁ LILIE 30.ročník - Taneční liga Moravskos Hlučín Hobby-Jun-II-KOMB. 4.
12.04.2014 HLUČÍNSKÁ LILIE 30.ročník - Taneční liga Moravskos Hlučín Hobby-Jun-I-KOMB. 3.
05.04.2014 Zlínský tanešní festival 2014 Zlín Hobby-Děti-II 3.
05.04.2014 Zlínský tanešní festival 2014 Zlín Hobby-Jun-II-KOMB. 3.
29.03.2014 Vyškov 2014 Vyškov Hobby-Jun-II-KOMB. 4.
29.03.2014 Vyškov 2014 Vyškov Hobby-Jun-I-KOMB. 3.
29.03.2014 Vyškov 2014 Vyškov Hobby-Děti-II 3.
01.03.2014 O pohár města Šumperka Šumperk Hobby-Jun-II-KOMB. 4.
01.03.2014 O pohár města Šumperka Šumperk Hobby-Děti-II 6.
01.03.2014 O pohár města Šumperka Šumperk Hobby-Jun-I-KOMB. 5.
16.02.2014 Říčanský pohár 2014 - 37.ročník Říčany u Prahy Hobby-Jun-II-KOMB. 1.
16.02.2014 Říčanský pohár 2014 - 37.ročník Říčany u Prahy Hobby-Jun-I-KOMB. 1.
19.01.2014 JEŠTĚ JEDNOU RADEK OSTRůVKA BRNO Hobby-Děti-II 3.
12.01.2014 O CUKROVOU ČÍŠI 2014 Kroměříž Hobby-Děti-II 4.
12.01.2014 O CUKROVOU ČÍŠI 2014 Kroměříž Hobby-Jun-II-KOMB. 4.
21.12.2013 CRYSTAL CUP 2013 - TL MS DIVIZE 2013 Ostrava Hobby-Děti-II 2.
21.12.2013 CRYSTAL CUP 2013 - TL MS DIVIZE 2013 Ostrava Hobby-Jun-I-KOMB. 1.
14.12.2013 Vánoční cena Fortuny 2013 Zlín Hobby-Jun-I-KOMB. 17.
14.12.2013 Vánoční cena Fortuny 2013 Zlín Hobby-Děti-II 3.
14.12.2013 Vánoční cena Fortuny 2013 Zlín Hobby-Děti-I 2.
07.12.2013 O žlutého smajlíka - soutěž Moravskoslezské divize Ostrava Hobby-Děti-II 4.
07.12.2013 O žlutého smajlíka - soutěž Moravskoslezské divize Ostrava Hobby-Jun-II-KOMB. 6.
01.12.2013 Kometa Cup 2013 Brno Hobby-Děti-II 4.
01.12.2013 Kometa Cup 2013 Brno Hobby-Jun-II-KOMB. 8.
16.11.2013 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2013 Český Těšín Hobby-Jun-I-KOMB. 3.
16.11.2013 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2013 Český Těšín Hobby-Děti-II 5.
02.11.2013 O Všetulskou lentilku 2013 Holešov Hobby-Děti-II 7.
02.11.2013 O Všetulskou lentilku 2013 Holešov Hobby-Děti-I 4.
21.09.2013 Taneční festival TK GRADACE Otrokovice Hobby-Děti-II 10.
21.09.2013 Taneční festival TK GRADACE Otrokovice Hobby-Děti-I 2.