Trainers, Coaches

s platnou licencí a zaplaceným příslušným poplatkem k datu 10.12.2019. V případě nejasností kontaktujte viceprezidenta pro profesní záležitosti.

Upozornění: trenéři, kterým končí licence k 31.12.2019 musí dodat potvrzení o tom, že provozovali praxi v roce 2018 a v roce 2019. Jinak nebude jejich licence prodloužena!

IDT Příjmení Jméno Titul Bydliště Trenér
I. II. III. Platnost Prodloužení
18044768 ADAMEC Matyáš Praha 917 X 2021 Ne
18052978 BABINEC Jan Brno 2 X 2019 Ne
10506288 BANK Karel Ostrava 8 X 2020 Ne
10200667 BARTUNĚK Petr Ing. Praha 6 X 2020 Ne
10200704 BARTUŇKOVÁ Eva Ing. Praha 6 X 2020 Ne
10208083 BERÁNEK Jan Mgr. Mirošovice X 2019 Ne
10633113 BERÁNKOVÁ Pavla Ing. Mirošovice X 2019 Ne
10650110 BLAŽEK Jan Plzeň X 2021 Ne
10650028 BLAŽKOVÁ Lucie JUDr. Plzeň X 2021 Ne
10200469 BROŽOVSKÝ Miroslav Ing. Praha 98 X 2020 Ne
10600375 BUREŠ Marek Liberec 14 X 2020 Ano
10654835 ČÁKOROVÁ Kateřina Mgr. Mratín X 2019 Ne
10401699 CEKL Jaroslav Olomouc 9 X 2021 Ne
10308042 CHMEL Tomáš Jaroměř X 2021 Ne
18031836 CHOBOT Jan Veltrusy X 2021 Ne
10209349 CHVÁTALOVÁ Lucie Beroun 1 X 2019 Ne
10202791 ČINČURA Jindřich Ing. Praha 8 X 2019 Ne
10507766 DÁVIDEK Jakub Ostrava 30 X 2020 Ne
10658468 DOSTÁL Štěpán Praha 47 X 2021 Ne
10104002 DRHA Michal Brno 25 X 2019 Ne
10435335 DRHOVÁ Klára Želechovice nad Dřevnicí X 2021 Ne
10205204 DVOŘÁK Martin Ing. Praha 618 X 2019 Ne
10200391 DVOŘÁKOVÁ Marie Mgr. Praha 6 X 2019 Ne
10200995 ELSCHEK Walter Trutnov 1 X 2020 Ne
10427354 FELCMAN Radek Ing. Zlín 1 X 2020 Ne
10643594 FELLINGHAUEROVÁ Barbora Zliv X 2020 Ne
10626580 GABAJOVÁ Martina Kunovice X 2021 Ne
10201022 GEBERT Marcel Praha 4 X 2020 Ne
10201534 GEBERTOVÁ Lenka Mgr. Praha 4 X 2020 Ne
10107836 GREGORIADES Filip MgA. Starý Plzenec X 2020 Ne
10667682 GREPL Pavel Náměšť na Hané X 2021 Ne
10622100 GREPLOVÁ STAREČKOVÁ Alena Ing. Kroměříž 1 X 2020 Ne
10105887 HÁNA Vladimír Cheb 2 X 2020 Ne
10402528 HANUŠOVÁ Veronika Vikýřovice X 2019 Ne
10400326 HENZÉLY Igor Kroměříž 1 X 2020 Ne
10400029 HENZÉLY ST. Igor Kroměříž 1 X 2020 Ne
10400753 HENZÉLYOVÁ Linda Mgr. Kroměříž 1 X 2020 Ne
10630112 HERŮDEK Jiří Uherské Hradiště 1 X 2021 Ne
10501474 HILA Marek Nýdek X 2019 Ano
10510087 HOJDAN Lukáš Ostrava 11 X 2019 Ne
10671528 HORNÍK Miroslav Ing. Průhonice X 2020 Ne
10506509 HOŠEK Tomáš Ostrava 30 X 2020 Ne
10208861 HOUŠKA Martin Beroun 1 X 2020 Ne
10403525 HÝŽA Miroslav Mgr. Olomouc 9 X 2020 Ne
10403914 JANČOVÁ Jana Sokolnice X 2020 Ne
10403648 JENDRULKOVÁ Tereza ing. Olomouc 2 X 2019 Ne
10433768 KARÁSEK Filip Ing. Ostrava 30 X 2019 Ne
10620243 KASALOVÁ Marika Bc. Raspenava X 2020 Ne
10670644 KECSKEMÉTI Daniel Lučenec X 2021 Ne
10639634 KEJZAR Jiří Liberec 14 X 2021 Ne
10633045 KOHOUT Jan Mgr. Brno 35 X 2020 Ne
10651797 KONEČNÝ Michal Rajhrad X 2020 Ne
10403792 KOSMÁK Václav Břeclav 2 X 2019 Ne
10632413 KOSMÁKOVÁ Jitka Břeclav 2 X 2019 Ne
10634509 KRAKOWKOVÁ Kateřina Šilheřovice X 2021 Ne
10401019 KUBÍNOVÁ Dita Ing. Vyškov 1 X 2020 Ne
10506332 KUČERA Jaroslav Ing. Vratimov 1 X 2020 Ne
10675304 KUČERA Miroslav ing. Senec X 2020 Ne
10508442 KUHN Jiří Ing. Lichnov u Nového Jičína X 2021 Ne
10506578 KUNEŠOVÁ Jana Modřice X 2019 Ne
10200063 LANDSFELD Zdeněk Ing. Praha 2 X 2020 Ne
10200865 LIŠKAŘ Jan Praha 52 X 2021 Ne
10671689 MIKHALEV Mikhail Praha 5 X 2020 Ne
10645840 MISYURENKO Igor 400105 X 2019 Ne
10316146 MOKŘÍŠOVÁ Věra Žďár nad Sázavou 1 X 2020 Ano
10210758 MOTLOVÁ Romana Strakonice 1 X 2020 Ne
10404102 MRÁZOVÁ Renáta Modřice X 2020 Ne
10622308 MÜCKOVÁ Kristýna Mgr. Praha 4 X 2020 Ne
10304846 NĚMEČEK Michal Mgr. et Mgr. Hradec Králové 2 X 2021 Ne
10604434 NEUWIRTH Rostislav Opava 1 X 2021 Ne
10660409 NOVÁK Jaroslav Ing. Rohovládova Bělá X 2020 Ne
10304587 NOVOTNÝ Luboš Mgr. Vysoká nad Labem X 2020 Ne
10659755 OBŠILOVÁ Iva Jeseník 1 X 2019 Ne
10434505 ODSTRČIL David Brno 20 X 2019 Ano
10404072 ODSTRČIL Martin Brno 20 X 2020 Ne
10403778 ODSTRČIL Petr Ing. Brno 20 X 2020 Ne
10658420 PAULÍNY Martin Ing. Mratín X 2021 Ne
10120026 PETRÁŇ Aleš Ing. Liberec 14 X 2020 Ne
10100240 PLŠEK Jiří Ing. Litoměřice 1 X 2019 Ne
10408438 POHLODEK Jiří Ing. Zlín 5 X 2020 Ne
10408155 POHLODEK Petr Ing. Brno 21 X 2020 Ne
10407936 POHLODKOVÁ Kateřina Sokolnice X 2021 Ne
10506622 PŘÁDKA Radim Ostrava 2 X 2020 Ne
10404362 PŘIBYL Zdeněk Brno 28 X 2020 Ne
10404553 PŘIBYLOVÁ Lenka RNdr. Brno 28 X 2020 Ne
10636671 RÁZEK Vítězslav Mgr. Praha 3 X 2020 Ne
10659489 SÁDKOVÁ Michaela Dubí u Teplic 3 X 2021 Ne
10207055 ŠERÁKOVÁ Lenka Ing. Dolní Břežany X 2019 Ano
10104323 ŠILHÁNOVÁ Zuzana Praha 618 X 2019 Ne
10628447 ŠIMÁČKOVÁ Vladimíra Mgr. Praha 517 X 2019 Ne
10627709 SKUHRAVÝ Jan Praha 2 X 2019 Ne
10118900 SLIŠKA Ondřej Most 1 X 2019 Ne
10622339 SLUKA Pavel Frýdštejn X 2020 Ne
10210659 STANO Tibor Mgr. Tábor 2 X 2019 Ano
10623107 ŠŤASTNÁ Zuzana Bc. Praha 6 X 2019 Ne
10656983 STUPKA Rudolf Olomouc 9 X 2020 Ne
10502907 ŠVRČKOVÁ Simona Ostrava 30 X 2020 Ne
10501399 SWĚTÍK Marek Petrovice u Karviné X 2020 Ne
10502662 SWĚTÍKOVÁ Renata Petrovice u Karviné X 2020 Ne
10100554 TOMÁNEK Jan Brno 20 X 2020 Ne
10101216 TOMÁNKOVÁ Kamila Ing Brno 20 X 2019 Ne
10306413 TŘEŠTIKOVÁ Andrea Poděbrady X 2019 Ne
10210802 VARNUŠKA Michal Ing., Ph.D. Plzeň 23 X 2021 Ne
10647479 VARNUŠKOVÁ Jana Ing., Ph.D. Plzeň 23 X 2021 Ne
10211427 VEJCHAR David Praha 7 X 2019 Ne
10103654 VOBORSKÝ Jan Ústí nad Labem 1 X 2020 Ne
10615492 VORÁČ David Zlín 11 X 2020 Ne
10675274 VORONINA Olga Praha 102 X 2020 Ne