Kontrolní sraz STM v Ostravici - 06/2017

V hotelu Freud v Ostravici (Beskydy) se ve dnech 12. – 13. 6. 2017 konal kontrolní sraz v rámci projektu Sportovně talentovaná mládež.

Srazu se účastnilo na 15 párů, které absolvovaly mimo jiné přednášky vedené Michalem Drhou a Marcelem Gebertem na standardní tance a Jaroslavem Kučerou a Janem Tománkem pro latinsko-americké tance. Taneční páry byly opět podrobeny drobnohledu v Match Analysis, kde se hodnotily výkony párů s ohledem na to, co jim bylo vytýkáno na minulém kontrolním srazu, a byl vyhodnocován progres.

Všichni přítomní absolvovali velice zajímavý seminář profesionálního triatleta Petra Vabrouška (dvojnásobný vítěz světového poháru v dlouhém triatlonu, absolvoval více než 100 závodů Iron Man, 13x Mistr ČR), na téma životosprávy a co všechno je schopno lidské tělo vydržet, když se kvalitně připravuje. Velmi zajímavé informace mj. o výživě přineseme v následujcích dnech.

Proběhly opět kondiční a fyzické testy, které budou nyní vyhodnocovány a posuzovány, různé practisy, zasedání trenérské rady a teambuilding – rozvíjení kreativity, prezentačních schopností a další aktivity.

Zápis ze zasedání Trenérské rady je k dispozici ZDE. I k některým zde projednávaným bodům připravujeme podrobnosti.

(pb)