Seznam funkcionářů

s platnou licencí a zaplaceným příslušným poplatkem. V případě nejasností kontaktujte osobu pověřenou Viceprezidentem pro sport dle Organizační směrnice OA01 - pana Jakuba Dávidka, na e-mail: funkcionari@csts.cz.

IDT Příjmení Jméno Titul Bydliště Vedoucí soutěže Odborný dozor Sčitatel
I. II. Platnost Prodloužení I. II. Platnost Prodloužení I. II. Platnost Prodloužení
10200667 Bartuněk Petr Ing. Praha 6 X 2023 Ne X 2023 Ne X 2023 Ne
10200704 Bartuňková Eva Ing. Praha 6 X 2022 Ano X 2022 Ano
10107645 Benýšek Martin Ing. Horní Lomany X 2024 Ne X 2024 Ne
10302118 Beránek Aleš Hradec Králové 11 X 2022 Ano
10208083 Beránek Jan Mgr. Mirošovice X 2024 Ne X 2024 Ne X 2024 Ne
10237298 Both Pavel Opařany X 2022 Ano
10107744 Cích Pavel Ing. Stod X 2022 Ano
10500064 Černá Milada Havířov 1 X 2023 Ne X 2023 Ano X 2022 Ne
10106341 Černá Štěpánka Cheb 2 X 2023 Ne X 2023 Ano
10507766 Dávidek Jakub Ostrava 30 X 2022 Ano X 2022 Ano
10621479 Domorád Vít Bakov nad Jizerou X 2024 Ne X 2024 Ne
10128084 Durdovič Jan ing. Novosedlice X 2023 Ano X 2023 Ano
18066432 Dvořáčková Tereza Magdalena Mgr. Třebotov X 2024 Ne X 2024 Ne
10205204 Dvořák Martin Ing. Praha 6 X 2022 Ano X 2022 Ne X 2022 Ano
10418185 Felcmanová Hana Ing. Zlín 1 X 2022 Ano X 2022 Ano X 2022 Ano
10105887 Hána Vladimír Cheb 2 X 2022 Ano X 2022 Ano
10641491 Havíř Jan Bc. Mladá Boleslav 1 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2023 Ano
10402436 Herodek Martin Vyškov 1 X 2023 Ano X 2022 Ano X 2022 Ano
18065596 Hrabal Pavel Bc. Olomouc 2 X 2022 Ano X 2023 Ano
10403525 Hýža Miroslav Mgr. Olomouc 9 X 2023 Ne X 2023 Ne
10669907 Imrich Tomáš Praha 10 X 2024 Ne X 2024 Ne
10403891 Janč Viktor Mgr. Sokolnice X 2022 Ano
10403983 Kazda Robert Ing. Brno 35 X 2024 Ne X 2024 Ne
10214718 Kočárek Pavel Kladno 3 X 2024 Ne
10206256 Kojetín Pavel Ing. Praha 516 X 2022 Ne X 2022 Ne X 2022 Ne
18038217 Kolařík Martin Ing., Ph.D. Zlín 1 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2023 Ano
18042238 Kolaříková Barbora Zlín 5 X 2022 Ano X 2022 Ano X 2023 Ne
10418178 Krajča Zbyněk Mgr. Ing. Zlín 4 X 2022 Ano X 2022 Ano X 2023 Ano
10300992 Kroupa Jan Ing.,PhD. Staré Hradiště X 2022 Ano X 2022 Ne X 2022 Ne
10201091 Kvasnička Jan Neratovice 1 X 2023 Ne
10662441 Linhart Stanislav Ing., Ph.D. Praha 515 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2024 Ne
10315989 Malinová Jana PaedDr. Miřetice u Hlinska X 2023 Ne X 2023 Ne X 2023 Ne
18070149 Mamčař Rostislav Olomouc X 2023 Ano X 2023 Ano
10610701 Marek Jaroslav Chvaletice X 2023 Ano X 2023 Ano X 2023 Ne
10632147 Mareš Miroslav Praha 1 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2022 Ano
10206188 Maršálek Karel Benešov u Prahy X 2022 Ne X 2022 Ne
10300077 Mičjan Vlastimil Pardubice 2 X 2022 Ano X 2022 Ano X 2022 Ano
10300022 Mičjanová Ludmila Pardubice 2 X 2022 Ano X 2022 Ano
10200254 Nováčková Marie Strančice X 2022 Ano
10434505 Odstrčil David Brno 20 X 2022 Ano X 2022 Ano X 2022 Ne
10403778 Odstrčil Petr Ing. Brno 20 X 2023 Ano X 2022 Ano
10651018 Oliva Tomáš Ing. Brno 25 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2023 Ano
10665015 Pala Aleš Ing., Bc. Přerov 2 X 2022 Ano
10300060 Pavelková Dana Pardubice 12 X 2022 Ano X 2022 Ano X 2022 Ano
18011357 Piňos Ondřej Brno 34 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2024 Ne
10672402 Provazník Daniel Brno 21 X 2024 Ne
10300046 Pšeničková Marta Pardubice 9 X 2022 Ano
10639627 Richter Karel Dis. Holice v Čechách X 2023 Ano X 2023 Ano X 2023 Ano
10100332 Řádek Jiří Ing. Liberec 14 X 2023 Ne X 2022 Ano X 2023 Ano
10105894 Řehořová Jitka Mgr. Cheb 2 X 2023 Ne X 2023 Ano
10404447 Siegel Leoš Ing. Slaný 1 X 2022 Ano X 2022 Ano X 2022 Ano
18007695 Skorkovská Markéta Mgr. Kladno 7 X 2023 Ano X 2023 Ano
10403808 Skotal Jaromír Mgr. Brno 35 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2023 Ano
18043617 Slámová Michaela Ing. Dolní Břežany X 2023 Ne X 2023 Ne X 2023 Ne
10501894 Slavík Petr Havířov 1 X 2023 Ano
10500163 Slavíková Irena Havířov 1 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2023 Ne
10501238 Slavíková Lenka Havířov 1 X 2022 Ano X 2022 Ne X 2022 Ano
10622339 Sluka Pavel Praha X 2024 Ne X 2024 Ne
10210659 Stano Tibor Mgr. Tábor 2 X 2022 Ano X 2022 Ne X 2022 Ano
10302095 Stejskal Pavel Vysoká nad Labem X 2022 Ano X 2022 Ano X 2022 Ne
10738856 Sýkorová Renáta Ostrava X 2024 Ne X 2024 Ne
10403846 Šatan Milan Brno 28 X 2022 Ano X 2022 Ano
10657003 Šimčíková Markéta Zlín 1 X 2023 Ano X 2023 Ano X 2023 Ano
10300534 Šípek Ladislav Přelouč X 2022 Ano X 2022 Ano X 2022 Ano
18069594 Tesařík Jan Mnichovice X 2024 Ne
10741078 Venglářová Kateřina Bc. et Mgr. Petřvald u Karviné X 2024 Ne X 2024 Ne X 2024 Ne
10302323 Vlášek Jan Hradec Králové 6 X 2023 Ne X 2023 Ano X 2023 Ano
18011784 Žaloudek Michal Čisovice X 2023 Ne