Seznam funkcionářů

s platnou licencí a zaplaceným příslušným poplatkem. V případě žádostí o licenci kontaktujte pana Radka Felcmana – vedoucího oblasti profesní a licencí licence@csts.cz,
v případě žádostí o informace o vzdělávání funkcionářů kontaktujte pana Martina Dvořáka - vedoucího oblasti sportu sport@csts.cz.

IDT Příjmení Jméno Titul Bydliště Vedoucí soutěže Odborný dozor Sčitatel
I. II. Platnost Prodloužení I. II. Platnost Prodloužení I. II. Platnost Prodloužení
10200667 Bartuněk Petr Ing. Praha 6 X 2025 Ne X 2025 Ano X 2025 Ne
10107645 Benýšek Martin Ing. Horní Lomany X 2024 Ano X 2024 Ano
10302118 Beránek Aleš Hradec Králové 11 X 2024 Ano
10208083 Beránek Jan Mgr. Mirošovice X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10650110 Blažek Jan Plzeň X 2024 Ne X 2024 Ne
18040609 Bumbálek Vojtěch Brno 34 X 2026 Ne X 2026 Ne X 2026 Ne
10107744 Cích Pavel Ing. Stod X 2024 Ano
10721322 Cusacková Kate Petrovice u Rakovníka X 2026 Ne
10654835 Čákorová Kateřina Mgr. Mratín X 2024 Ne X 2024 Ne
10106341 Černá Štěpánka Cheb 2 X 2025 Ne X 2025 Ne
10507766 Dávidek Jakub Ostrava 30 X 2024 Ano X 2024 Ano
10621479 Domorád Vít Bakov nad Jizerou X 2024 Ano X 2024 Ano
10205204 Dvořák Martin Ing. Hostouň u Prahy X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10418185 Felcmanová Hana Ing. Zlín 1 X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10105887 Hána Vladimír Cheb 2 X 2024 Ano X 2024 Ano
10641491 Havíř Jan Bc. Mladá Boleslav 1 X 2025 Ne X 2025 Ne X 2025 Ne
10402436 Herodek Martin Vyškov 1 X 2025 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
18065596 Hrabal Pavel Bc. Olomouc 2 X 2024 Ano X 2024 Ano
10403525 Hýža Miroslav Mgr. Olomouc X 2024 Ano X 2024 Ne
10723975 Charvátová Petra Vidice X 2026 Ne X 2026 Ne
10669907 Imrich Tomáš Praha 10 X 2024 Ne X 2024 Ne
10104156 Janata Martin Liberec 1 X 2024 Ne X 2024 Ne X 2024 Ne
10403891 Janč Viktor Mgr. Sokolnice X 2024 Ano
18045826 Jeřábková Nikola Praha 4 X 2026 Ne X 2026 Ne
10639634 Kejzar Jiří Liberec 14 X 2024 Ne X 2024 Ne X 2024 Ne
10214718 Kočárek Pavel Ing. Kladno 3 X 2024 Ano
10206256 Kojetín Pavel Ing. Praha 516 X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
18038217 Kolařík Martin Ing., Ph.D. Zlín 1 X 2025 Ano X 2025 Ano X 2025 Ano
18042238 Kolaříková Barbora Bc. Zlín 5 X 2024 Ano X 2024 Ano X 2025 Ano
18049817 Kolaříková Eliška Zlín X 2025 Ne X 2025 Ne X 2025 Ne
10671931 Košek Jan Liberec 14 X 2024 Ne X 2024 Ne X 2024 Ne
10418178 Krajča Zbyněk Mgr. Ing. Zlín 4 X 2024 Ano X 2024 Ano X 2025 Ano
10300992 Kroupa Jan Ing.,PhD. Staré Hradiště X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10201091 Kvasnička Jan Neratovice 1 X 2025 Ano
10662441 Linhart Stanislav Ing., Ph.D. Praha 515 X 2025 Ano X 2025 Ano X 2024 Ne
10315989 Malinová Jana PaedDr. Miřetice u Hlinska X 2025 Ano X 2026 Ne X 2025 Ano
18070149 Mamčař Rostislav Bc. DiS. Olomouc X 2025 Ano X 2024 Ano
10610701 Marek Jaroslav Chvaletice X 2025 Ano X 2025 Ano X 2025 Ano
10632147 Mareš Miroslav Praha 1 X 2024 Ano X 2025 Ne X 2024 Ano
10206188 Maršálek Karel Benešov u Prahy X 2024 Ano X 2024 Ne
10300077 Mičjan Vlastimil Pardubice 2 X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10660409 Novák Jaroslav Ing. Pardubice 2 X 2026 Ne X 2026 Ne
10763445 Novák Tomáš Bc. Podolí X 2026 Ne
10434505 Odstrčil David Brno 20 X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10403778 Odstrčil Petr Ing. Brno 20 X 2025 Ano X 2024 Ano
10651018 Oliva Tomáš Ing. Brno 25 X 2025 Ano X 2025 Ano X 2025 Ne
10201183 Ondřej Daniel Kladno 1 X 2026 Ne
10665015 Pala Aleš Ing., Bc. Přerov 2 X 2026 Ne
10300060 Pavelková Dana Pardubice 12 X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
18044980 Pazourková Klára Říčany u Prahy X 2024 Ne X 2024 Ne
18011357 Piňos Ondřej Brno 34 X 2025 Ano X 2025 Ne X 2024 Ano
10672402 Provazník Daniel Brno 21 X 2024 Ne
10300046 Pšeničková Marta Pardubice 9 X 2024 Ano
10639627 Richter Karel Dis. Holice v Čechách X 2025 Ano X 2025 Ano X 2025 Ano
10100332 Řádek Jiří Ing. Liberec 14 X 2025 Ano X 2024 Ano X 2025 Ne
10105894 Řehořová Jitka Mgr. Cheb 2 X 2025 Ne X 2025 Ne
10404447 Siegel Leoš Ing. Slaný 1 X 2024 Ne X 2024 Ne X 2024 Ne
18007695 Skorkovská Markéta Mgr. Kladno 7 X 2025 Ne X 2024 Ano
10403808 Skotal Jaromír Mgr. Brno 35 X 2025 Ne X 2025 Ne X 2025 Ne
10501894 Slavík Petr Havířov 1 X 2025 Ano
10501238 Slavíková Lenka Havířov 1 X 2024 Ne X 2024 Ano X 2024 Ano
10210659 Stano Tibor Mgr. Tábor 2 X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10302095 Stejskal Pavel Vysoká nad Labem X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10738856 Sýkorová Renáta Ostrava X 2024 Ano X 2024 Ano
10403846 Šatan Milan Brno 28 X 2024 Ano X 2024 Ano
10657003 Šimčíková Markéta Zlín 1 X 2025 Ano X 2025 Ano X 2025 Ano
10300534 Šípek Ladislav Přelouč X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
18069594 Tesařík Jan Mnichovice X 2024 Ano
10741078 Venglářová Kateřina Bc. et Mgr. Petřvald u Karviné X 2024 Ano X 2024 Ano X 2024 Ano
10302323 Vlášek Jan Hradec Králové 6 X 2025 Ne X 2025 Ne X 2025 Ne
10229668 Wallová Kateřina Ing. Kladno X 2026 Ne
18011951 Žoudlík Václav Pelhřimov X 2026 Ne