Máme mistry světa
COOL DANCE Superliga 2024
Ymara Cup 2024
HK OPEN 2024
#tanciscsts
Důležité informace
Reklama
O pohár města Rychnov nad Kněžnou
Komise sportovců
Komise sportovců

Výsledky na WDSF soutěžích

18. 5. 2024 Tokyo, Japan
OPEN LATIN ADULT
1. Lipowski Jakub - Kucerova Tereza
Počet párů: 28
18. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN STANDARD JUNIOR I
1. Gebert Oliver - Balatsko Alina
2. Kasal David - Odstrcilova Sara
3. Davidek Sebastian - Davidkova Viktorie
4. Smrcek Vaclav - Siedlokova Mariana
5. Burian Jindrich - Rychla Jana
6. Chlupacek Filip - Dokulilova Antonie
7. Necas Vitek - Kolarikova Marika
8. Kotas Dominik - Vesela Tereza
Počet párů: 8
18. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN LATIN JUNIOR I
1. Gajdos Lukas - Stefkova Barbora
2. Davidek Sebastian - Davidkova Viktorie
3. Kasal David - Odstrcilova Sara
4. Gebert Oliver - Balatsko Alina
5. Burian Jindrich - Rychla Jana
6. Chlupacek Filip - Dokulilova Antonie
7. Smrcek Vaclav - Siedlokova Mariana
8. Necas Vitek - Kolarikova Marika
9. Kotas Dominik - Vesela Tereza
Počet párů: 9
18. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN STANDARD JUNIOR II
3. Gebert Oliver - Balatsko Alina
4. Kasal David - Odstrcilova Sara
7. Bures Daniel - Matlasová Anežka
8. Legersky Alexandr Kristian - Dvorakova Eliska
9. Nemec Nikolas - Mackova Veronika
10. - 11. Bily Simon - Zdanska Stella
12. Novak Tomas - Stastna Natalie
14. Zarybnicky Simon - Nguyen Katy Quynh Nhu
15. - 17. Sedovic Adam - Cochlarova Lucie
15. - 17. Brozek Adam - Simlova Veronika
15. - 17. Charvat Michal - Charvatova Lucie
18. Marek Simon - Dlabajova Liana
19. Kalina Jakub - Mockova Beata
20. Smrcek Vaclav - Siedlokova Mariana
21. Anelt Vojtech - Dalekorejova Barbora
22. Burian Jindrich - Rychla Jana
23. - 24. Chlupacek Filip - Dokulilova Antonie
23. - 24. Skrobanek Ondrej - Skrobankova Lara
25. Ryc Tadeas - Kojetska Eva
26. Necas Vitek - Kolarikova Marika
Počet párů: 26
18. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN LATIN JUNIOR II
7. Bily Simon - Zdanska Stella
8. Anelt Vojtech - Dalekorejova Barbora
9. Novak Tomas - Stastna Natalie
10. - 11. Gajdos Lukas - Stefkova Barbora
10. - 11. Gebert Oliver - Balatsko Alina
12. Charvat Michal - Charvatova Lucie
13. Legersky Alexandr Kristian - Dvorakova Eliska
14. - 15. Nemec Nikolas - Mackova Veronika
16. Kasal David - Odstrcilova Sara
18. Sedovic Adam - Cochlarova Lucie
19. Zarybnicky Simon - Nguyen Katy Quynh Nhu
20. Synek Marian - Zlamalova Kristyna
21. Veverka Petr - Kramplova Eliska
22. - 23. Marek Simon - Dlabajova Liana
22. - 23. Necas Vitek - Kolarikova Marika
24. Brozek Adam - Simlova Veronika
25. Ryc Tadeas - Kojetska Eva
26. Skrobanek Ondrej - Skrobankova Lara
27. Kalina Jakub - Mockova Beata
28. Smrcek Vaclav - Siedlokova Mariana
29. - 30. Chlupacek Filip - Dokulilova Antonie
29. - 30. Burian Jindrich - Rychla Jana
Počet párů: 30
18. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN STANDARD SENIOR I
2. Strzanovsky Karel - Biernatova Anna
Počet párů: 4
18. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN STANDARD SENIOR II
1. Kiesel Petr - Pokorna Alice
Počet párů: 4
18. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN STANDARD SENIOR III
10. - 11. Cincura Martin - Cincurova Ludmila
15. Prkna Ludek - Prknova Romana
16. Skyba Roman - Skybova Jana
17. Matousek Jan - Matouskova Vera
18. - 19. Ryba Jaroslav - Dvorackova Tereza Magdalena
Počet párů: 19
18. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN LATIN SENIOR III
4. Cincura Martin - Cincurova Ludmila
5. Skyba Roman - Skybova Jana
6. Matousek Jan - Matouskova Vera
10. Ryba Jaroslav - Dvorackova Tereza Magdalena
Počet párů: 10
18. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN LATIN UNDER 21
2. Horak Filip - Kuncakova Sara
5. Hosek Lukas - Kirnigova Jana
6. Lipina Viktor - Matyskova Apolena
7. Visnovsky Adam - Mala Michaela
10. Tulach Antonin - Smetanova Barbora
11. Trcka Jakub - Skrackova Veronika
13. Jakubes Simon - Opatrna Zuzana
14. Suchanek Ondej - Hanzlikova Karolina
15. Jisa David - Jakimicova Valerie
Počet párů: 15
18. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN LATIN YOUTH
4. Mikulas Vratko - Kosmakova Anastazie
9. Julinek Ivo - Ondrasikova Sofia Mia
11. Koneny Vit - Nagyova Juliana
Počet párů: 11
19. 5. 2024 Tbilisi, Georgia
EUROPE CHAMPIONSHIP SHOW DANCE LATIN ADULT
2. Matejka Robin - Cupalova Nicol
Počet párů: 6
19. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
4. Shakhmatov Vitaly - Kvasnickova Linda
5. Kirsner Mario - Golombova Adela
6. Ludma Tomas - Kaucka Emanuela
7. Skalicky Pavel - Dunajova Stepanka
10. - 12. Dostal Stepan - Liskova Veronika
14. Kozel Lubomir - Konecna Klara
16. Horak Filip - Kuncakova Sara
17. Parizek Patrik - Ptackova Julie
18. - 19. Hosek Lukas - Kirnigova Jana
18. - 19. Tulach Antonin - Smetanova Barbora
20. Pavel Samuel - Bruckova Timea
21. - 22. Vlcek Jan - Priplatova Petra
23. Nguyen Duc Anh - Fruhwirtova Lucie
24. Los Chovanec Oliver - Hrncirikova Vendulka
25. Visnovsky Adam - Mala Michaela
28. Smolucha Vojtech - Hruba Zuzana
29. Kudlacek Kristian - Kudlackova Sara
30. Rohacek Vit - Filova Mathilda
31. - 32. Florian Daniel - Brozkova Eva
31. - 32. Lipina Viktor - Matyskova Apolena
33. Sabol Filip - Eremenko Anastasia
35. Stetina Jakub - Kockova Veronika
36. Hradecky Milan - Capkova Michaela
37. Petr Michal - Patockova Nikol
38. Burian Jan - Liskova Barbora
39. - 40. Kral Simon - Dolezalova Sara
41. - 42. Brychta Vojtech - Cechova Adela
41. - 42. Kosek Jan - Javurkova Tereza
43. - 44. Suchanek Ondej - Hanzlikova Karolina
43. - 44. Florian Jachym - Necasova Tereza
45. - 48. Hrivnak Tobias - Theimerova Eliska
45. - 48. Zlamal Tomas - Zlamalova Jana
45. - 48. Sokl Karel - Woznicova Marketa
45. - 48. Hejdusek Jan - Vykrocova Paulina
Počet párů: 48
19. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN STANDARD ADULT
1. Prikryl Tomas - Los Chovancova Sanela
4. Vlcek Jan - Priplatova Petra
7. - 8. Los Chovanec Oliver - Hrncirikova Vendulka
12. Sabol Filip - Eremenko Anastasia
13. - 14. Pleyer Stepan - Krejci Veronika
13. - 14. Florian Daniel - Brozkova Eva
15. Skalicky Pavel - Dunajova Stepanka
16. - 17. Prochazka Adam - Vykydalova Veronika
20. Nguyen Duc Anh - Fruhwirtova Lucie
21. Rohacek Vit - Filova Mathilda
23. Kosek Jan - Javurkova Tereza
24. Dvorak Pavel - Calounova Marketa
25. Sokl Karel - Woznicova Marketa
28. Stetina Jakub - Kockova Veronika
29. - 30. Kolarik Jan - Martinu Monika
29. - 30. Hejdusek Jan - Vykrocova Paulina
31. Burian Jan - Liskova Barbora
32. Florian Jachym - Necasova Tereza
33. Tomin Filip - Plischkeova Valentyna
34. Suchanek Ondej - Hanzlikova Karolina
35. Jakubes Simon - Opatrna Zuzana
Počet párů: 35
19. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN STANDARD JUNIOR I
1. Gebert Oliver - Balatsko Alina
Počet párů: 4
19. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN LATIN JUNIOR I
3. Gebert Oliver - Balatsko Alina
Počet párů: 5
19. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN STANDARD JUNIOR II
4. Frkal Tomas - Lososova Linda
6. Legersky Alexandr Kristian - Dvorakova Eliska
7. Gebert Oliver - Balatsko Alina
9. Anelt Vojtech - Dalekorejova Barbora
11. - 12. Blatny Daniel - Tomaskova Tana
11. - 12. Chlupacek Filip - Dokulilova Antonie
Počet párů: 13
19. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN LATIN JUNIOR II
5. Anelt Vojtech - Dalekorejova Barbora
7. Legersky Alexandr Kristian - Dvorakova Eliska
9. Frkal Tomas - Lososova Linda
11. - 12. Gebert Oliver - Balatsko Alina
14. Chlupacek Filip - Dokulilova Antonie
15. Blatny Daniel - Tomaskova Tana
Počet párů: 15
19. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR I
1. Cech Martin - Cechova Katerina
2. Benysek Martin - Benyskova Martina
4. Kalina Tomas - Kalinova Simona
6. Klempir Martin - Vitkova Romana
8. Kocherha Roman - Kalinova Olga
9. Kostov Bogdan - Miyashita Megumi
10. - 11. Sedlar Milan - Biroscikova Jana
10. - 11. Zmeskal Karel - Zmeskalova Lenka
Počet párů: 12
19. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN LATIN SENIOR I
1. Hradecky Milan - Capkova Michaela
3. Cech Martin - Cechova Katerina
5. Zlamal Tomas - Zlamalova Jana
6. Liska Petr - Firtova Iveta
7. Kalina Tomas - Kalinova Simona
8. Durchanek Stanislav - Sebkova Katerina
Počet párů: 10
19. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR II
1. Kiesel Petr - Pokorna Alice
2. Palat Petr - Palatova Hana
3. Kaspar Ales - Serakova Lenka
4. Janecek Orest - Mila Lenka
5. Sedlar Milan - Biroscikova Jana
7. Kostov Bogdan - Miyashita Megumi
8. Botik Richard - Ganimedova Antonina
9. Compel Daniel - Oharkova Milena
10. Vaskovsky Roman - Vaskovska Katerina
11. Hajer Karel - Komrskova Katerina
13. Valicek Jiri - Jandova Veronika
15. Mlejnsky Jan - Kaminkova Pavla
16. Barnat Jiri - Barnatova Hana
17. Zaduban Marek - Zadubanova Marketa
Počet párů: 17
19. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR III
6. Jandejsek Milan - Pavlova Jana
7. Zeman Jaroslav - Zemanova Petra
12. Benysek Bohuslav - Benyskova Lenka
14. - 15. Fajkus Roman - Fajkusova Monika
14. - 15. Mlejnsky Radomir - Mlejnska Alice
16. - 18. Lampa Jan - Lampova Zuzana
19. Brich Jirka - Brichova Jitka
20. Prkna Ludek - Prknova Romana
21. Taborsky Michal - Krizova Irena
22. Cermak Vladimir - Cermakova Jitka
23. - 24. Hrabal Pavel - Hrabalova Lenka
23. - 24. Smely Petr - Smela Alena
Počet párů: 24
19. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN LATIN YOUTH
5. Pavel Samuel - Bruckova Timea
6. Parizek Patrik - Ptackova Julie
10. Visnovsky Adam - Mala Michaela
11. Lipina Viktor - Matyskova Apolena
13. Hrton Vojtech - Tomankova Nela
14. Kazda David - Jelinkova Jasmina
16. Petr Michal - Patockova Nikol
18. - 19. Nepozitek Slavomir - Vyskocilova Nikol
20. - 22. Stetina Jakub - Kockova Veronika
20. - 22. Havlik Viktor - Benedetti Nicoletta Lucia
23. Nemec Nikolas - Mackova Veronika
24. Nesuta Petr - Pribylova Barbora
25. Julinek Ivo - Ondrasikova Sofia Mia
26. Kral Simon - Dolezalova Sara
27. - 28. Florian Jachym - Necasova Tereza
29. Brychta Vojtech - Cechova Adela
30. Novak Tomas - Stastna Natalie
31. Bejbl Filip - Sholyak Kateryna
32. Hubynets Anatoliy - Mensikova Adela
33. - 34. Capov Adam - Farah Nadine
33. - 34. Kapounek Lukas - Kralova Lucie
35. Hrivnak Tobias - Theimerova Eliska
36. Stano Jan - Sulistova Doriana Anna
37. Kocar Jan - Vankova Nela
Počet párů: 37
19. 5. 2024 Brno-Šlapanice, Czech Republic
OPEN STANDARD YOUTH
4. Smolucha Vojtech - Hruba Zuzana
6. Kazda David - Jelinkova Jasmina
7. - 8. Parizek Patrik - Ptackova Julie
10. Hrton Vojtech - Tomankova Nela
11. Pavel Samuel - Bruckova Timea
12. Stetina Jakub - Kockova Veronika
13. - 14. Nesuta Petr - Pribylova Barbora
16. Havlik Viktor - Benedetti Nicoletta Lucia
17. Petr Michal - Patockova Nikol
18. Nepozitek Slavomir - Vyskocilova Nikol
19. - 20. Charvat Michal - Charvatova Lucie
19. - 20. Kral Simon - Dolezalova Sara
21. - 24. Brychta Vojtech - Cechova Adela
21. - 24. Novak Tomas - Stastna Natalie
21. - 24. Nemec Nikolas - Mackova Veronika
26. Capov Adam - Farah Nadine
27. Florian Jachym - Necasova Tereza
28. Krcek Jakub - Kitlerova Tereza
29. Kocar Jan - Vankova Nela
30. - 31. Hubynets Anatoliy - Mensikova Adela
30. - 31. Bejbl Filip - Sholyak Kateryna
32. Stano Jan - Sulistova Doriana Anna
33. Kapounek Lukas - Kralova Lucie
Počet párů: 33
19. 5. 2024 Trnava, Slovakia
OPEN STANDARD YOUTH
1. Mikulas Vratko - Kosmakova Anastazie
6. Frkal Tomas - Lososova Linda
8. Koneny Vit - Nagyova Juliana
9. Pytel Matyas - Pokorna Natalie
Počet párů: 9

Aktuálně

Přihlášení pro SOLO do soutěží OPEN

SOLO dívky/ženy, které se chtějí přihlásit do soutěží Open, mají zaplacené RČP a tančí v rámci páru nebo mají třídy B, A, M, P viz příloha SB06 - Soutěže TPV (§6, bod 3), kontaktujte přímo sekretariát na sekretariat@csts.cz. Do e-mailu napište žádost s požadavkem, kterých soutěží se chcete zúčastnit. Sekretariát zajistí přímé přihlášení na soutěž do doby, než bude funkční přihlašování přes web ČSTS.

Online školení funkcionářů 2024

Dne 16. 6. 2024 proběhne online školení funkcionářůUzávěrka přihlášek je 12. 6. 2024 23:59. Více v propozicích ZDE.

Vicemistři Evropy Showdance LAT

Dne 19. 5. 2024 se ve Tbilisi konalo Mistrovství Evropy Showdance v latinskoamerických tancích. Naši reprezentanti Robin Matějka a Nicol Cupalová obsadili v konkurenci 6 párů 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci! Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Grand Prix Austerlitz 2024 - live stream

Dnešní live stream soutěže Grand Prix Austerlitz 2024, která se koná ve Šlapanicích, můžete sledovat na našem YouTube kanále ZDE.

Kvalifikační studium III. třídy - Praha

V Praze se otevírá kvalifikační studium pro trenéry a porotce III. třídy dle Kvalifikačního řádu ČSTS. Konečný termín přihlášek je 17. 6. 2024. Podrobné informace a přihlášku naleznete ZDE.

Volby do KoS 2024 - Kandidáti

Přinášíme Vám seznam kandidátů do KoS včetně jejich programových prohlášení:

Deylová Martina
Domorád Vít
Metlický Jan 
Pavlová Jana
Pecha Roman

Ve dnech 21.-25. 5. 2024 proběhnou online volby do KoS. Více informací naleznete ZDE.

Nominace párů z TOP 50 na titulární soutěže

WDSF schválila změnu soutěžního systému týkající se udělení šesti divokých karet na titulární soutěže WDSF v kategorii Dospělí. Mimo dva nominované páry z každé země udělí WDSF, po uzavření registrace, divokou kartu šesti nejlepším párům z TOP 50 WDSF Ranklistu, avšak maximálně jednomu páru z každé země. Více informací naleznete v článku ZDE.

Benefity pro členy ČSTS - aktualizace

Právě jsme pro Vás aktualizovali sekci Benefity pro členy ČSTS. Mimo jiné výhody mohou nově organizátoři soutěží využít slevu 10 % až 15 % na nákup identifikačních náramků. Celou nabídku a bližší informace naleznete ZDE.

Záznam z MČR 2024 - SOLO

Dne 9. 5. 2024 ve 14:35 odvysílá Česká televize, na stanici ČT sport, sestřih ze soutěže Mistrovství ČR SOLO, která proběhla ve dnech 4.-5. 5. 2024 v Praze.

Záznam z Olymp Gala 2024

Dne 10. 5. 2024 v 15:05 odvysílá Česká televize, na stanici ČT sport, sestřih ze soutěže Olymp Gala 2024 - Memoriál Dr. Miroslava Hýži, která proběhla dne 4. 5. 2024 v Prostějově.