Důležité informace

Výsledky na WDSF soutěžích

6. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN LATIN SENIOR I
1. Nevrla Lubos - Kastovska Jana
2. Klima Daniel - Psenickova Radka
3. Cech Martin - Cechova Katerina
5. Durchanek Stanislav - Sebkova Katerina
6. Vseticka Roman - Jalovecka Martina
7. Kubista Lukas - Kubistova Alzbeta
8. Klempir Martin - Vitkova Romana
9. Cadilek Pavel - Cadilkova Karolina
10. - 11. Mlejnsky Jan - Kaminkova Pavla
10. - 11. Truhlar Jiri - Truhlarova Martina
Počet párů: 11
6. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR II
1. Mareska Miloslav - Mareskova Lenka
2. Sedlar Milan - Grosupova Martina
3. Palat Petr - Palatova Hana
4. Valecka Petr - Kustkova Irena
7. Janecek Orest - Mila Lenka
8. Pipal Radek - Pazderova Jana
10. Hosek Vlastimil - Pokorna Marcela
11. Mika Vladimir - Kucerova Marie
13. Ryba Jaroslav - Dvorackova Tereza Magdalena
15. Dusek Bohuslav - Duskova Andrea
16. Mlejnsky Jan - Kaminkova Pavla
17. Skalicky Vaclav - Skalicka Iva
18. - 19. Hrabal Pavel - Hrabalova Lenka
18. - 19. Spirik Martin - Svojanovska Vilma
20. Panek Petr - Pankova Zdenka
21. Hynek Tomas - Hynkova Sarka
Počet párů: 21
6. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN LATIN SENIOR II
2. Belohlavek Jiri - Bohacova Jitka
6. Hosek Vlastimil - Pokorna Marcela
7. Hrabal Pavel - Hrabalova Lenka
8. Dusek Bohuslav - Duskova Andrea
9. - 10. Matousek Jan - Matouskova Vera
11. Hynek Tomas - Hynkova Sarka
12. Truhlar Jiri - Truhlarova Martina
13. Panek Petr - Pankova Zdenka
Počet párů: 13
6. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR III
3. Zeman Jaroslav - Zemanova Petra
9. - 10. Hon Jan - Honova Jaroslava
13. Prkna Ludek - Prknova Romana
14. - 15. Lesak Stanislav - Lesakova Alzbeta
17. Pleyer Karel - Pleyerova Radka
18. Fajkus Roman - Fajkusova Monika
19. Benysek Bohuslav - Benyskova Lenka
20. - 22. Kulhavy Frantisek - Kulhava Ladislava
20. - 22. Cinybulk Jiri - Krejcova Vera
20. - 22. Taborsky Michal - Krizova Irena
Počet párů: 22
6. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN STANDARD UNDER 21
4. Metlicky Jan - Kasalova Ela
7. Dolezal Radek - Folcova Nicole
16. Mrazek Viktor - Vykydalova Veronika
19. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
20. Bushuev Timofey - Novakova Barbora
Počet párů: 22
6. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN LATIN UNDER 21
10. Bushuev Timofey - Novakova Barbora
15. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
19. Prouza Josef - Nemcova Veronika
Počet párů: 20
7. 3. 2020 Brno, Czech Republic
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
9. Bruck Jakub - Makarenko Marina
19. - 20. Adamec Matyas - Riebauerova Anna
21. - 22. Tojnar Martin - Jozifova Katerina
21. - 22. Sir Vilem - Siskova Hana Anna
26. - 27. Bushuev Timofey - Novakova Barbora
28. Opichal Tomas - Manaskova Monika
32. Havel Adam - Cihlarova Anna
33. - 35. Kirnig Tomas - Konecna Klara
33. - 35. Zhouf Daniel - Vanova Anna
36. - 37. Rubas Stepan - Cerna Simona
36. - 37. Turecek Vojtech - Gottvaldova Kristyna
38. Holaza Simon - Kirnigova Jana
41. Dolezal Radek - Folcova Nicole
43. Jurenik Tomas - Matyskova Adriana
44. - 46. Lofler Marek - Houzvickova Adela
44. - 46. Oliva Tomas - Semelova Lucie
44. - 46. Zarybnicky Jakub - Bohatova Nicole
47. - 48. Bohdalek Tomas - Klimesova Beata
47. - 48. Gilar Ondrej - Novakova Eva
49. - 50. Rohacek Vit - Fruhwirtova Lucie
49. - 50. Piastek Jakub - Sitarova Julie
51. Muk David - Dragounova Jolana
52. Synek Martin - Srejmova Adriana
53. Nguyen Duc Anh - Mittagova Barbora
54. - 55. Klima Daniel - Psenickova Radka
54. - 55. Polak Vojtech - Skalicka Silvie
56. - 57. Kudlacek Kristian - Kudlackova Sara
56. - 57. Durchanek Stanislav - Sebkova Katerina
Počet párů: 58
7. 3. 2020 Malta, Malta
INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT
25. Kutalek Matej - Bubenickova Michaela
27. - 28. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
Počet párů: 37
7. 3. 2020 Malta, Malta
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
4. Michna Marian - Vesela Karolina
8. Hlavac Marian - Maturova Tereza
9. Boldis Tomas - Glistova Marie
14. - 15. Jakubec Tomas - Kvasnickova Linda
33. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
Počet párů: 39
7. 3. 2020 Malta, Malta
OPEN TEN DANCE ADULT
12. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
Počet párů: 14
7. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR I
2. Cech Martin - Cechova Katerina
3. Stanke Karel - Stanke Zuzana
4. Vseticka Roman - Jalovecka Martina
8. Klejch Ondrej - Klejchova Martina
9. - 10. Strzanovsky Karel - Biernatova Anna
9. - 10. Kupcik Jan - Ruliskova Pavla
13. Klempir Martin - Vitkova Romana
14. Suchy Zdenek - Slavickova Hana
15. Durchanek Stanislav - Sebkova Katerina
16. - 17. Skalicky Vaclav - Skalicka Iva
18. Cadilek Pavel - Cadilkova Karolina
19. Mlejnsky Jan - Kaminkova Pavla
Počet párů: 19
7. 3. 2020 Malta, Malta
OPEN STANDARD SENIOR II
13. Zoufaly Libor - Zoufala Bohumila
Počet párů: 14
7. 3. 2020 Malta, Malta
OPEN STANDARD SENIOR III
11. Zoufaly Libor - Zoufala Bohumila
Počet párů: 13
7. 3. 2020 Brno, Czech Republic
EUROPE CHAMPIONSHIP TEN DANCE YOUTH
6. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
Počet párů: 26
7. 3. 2020 Malta, Malta
OPEN LATIN YOUTH
1. Boldis Tomas - Glistova Marie
Počet párů: 9
8. 3. 2020 Brno, Czech Republic
WORLD OPEN NS STANDARD ADULT
2. Odstrcil David - Bohak Tara
14. Bruck Jakub - Makarenko Marina
25. - 26. Metlicky Jan - Kasalova Ela
33. Musal Jan - Kukucova Jana
34. Dolezal Radek - Folcova Nicole
39. - 43. Benysek Martin - Manaskova Martina
39. - 43. Kladrubsky Michal - Brezinova Helena
39. - 43. Tomasek Martin - Nevrla Kristyna
44. - 48. Drabek Antonin - Klouckova Julie
44. - 48. Sokl Karel - Woznicova Marketa
44. - 48. Mrazek Viktor - Vykydalova Veronika
49. Pleyer Stepan - Petruskova Klara
51. Rohacek Vit - Fruhwirtova Lucie
52. Pluhacek Tomas - Drekslerova Andrea
53. Formanek David - Konecna Anna
54. Oliva Tomas - Semelova Lucie
55. Zitko Jan - Merunkova Adela
56. Stejskal Jaromir - Hadrovska Adela
57. Polak Vojtech - Skalicka Silvie
58. - 59. Klempir Martin - Vitkova Romana
Počet párů: 59
8. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN STANDARD YOUTH
9. - 10. Dolezal Radek - Folcova Nicole
15. Fried Martin - Vondrejcova Sara
17. Bortlik Adam - Brozkova Eva
19. - 20. Slepicka Adam - Klapova Jana
26. Vrablik Vojtech - Havlova Klara
27. - 28. Florian Daniel - Kasalova Linda
29. Martinek Lukas - Duchkova Beata
33. - 35. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
37. Hruska Stepan - Spicakova Bara
38. - 39. Kacerovsky Vojtech - Brychcinova Klara
40. - 41. Brezina Jan - Cisarova Karolina
40. - 41. Kolak Albert - Fialova Eliska
46. - 47. Pavlicek Viktor - Trundova Ludmila
46. - 47. Stejskal Jaromir - Hadrovska Adela
49. Donat Matej - Dobruska Silvie
50. Zaduban Lukas - Kazdova Karolina
Počet párů: 50
8. 3. 2020 Brno, Czech Republic
OPEN LATIN YOUTH
7. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
9. - 11. Kirsner Mario - Golombova Adela
16. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
17. - 19. Fried Martin - Vondrejcova Sara
17. - 19. Bortlik Adam - Brozkova Eva
23. Hosek Lukas - Gregrova Kristina
30. - 31. Florian Daniel - Kasalova Linda
32. Holaza Simon - Kirnigova Jana
33. Kirnig Tomas - Konecna Klara
39. - 40. Vrablik Vojtech - Havlova Klara
39. - 40. Martinek Lukas - Duchkova Beata
44. Walek Filip - Koudelova Monika
46. Horak Filip - Plna Karolina
50. - 51. Skulina Stanislav - Kluzova Klara
52. Brezina Jan - Cisarova Karolina
53. Kunes Jan - Kunova Ema
54. - 55. Donat Matej - Dobruska Silvie
54. - 55. Hruska Stepan - Spicakova Bara
56. - 57. Zaduban Lukas - Kazdova Karolina
56. - 57. Pavlicek Viktor - Trundova Ludmila
58. - 59. Kolak Albert - Fialova Eliska
Počet párů: 59

Aktuálně

Zpravodajství - koronavirus

Vážení členové,

na tomto kanále Vás budeme informovat o rozhodnutích týkajících se problematiky koronaviru COVID-19 v rámci ČSTS a WDSF.

Dne 30. 3. 2020 - Úprava rozhodnutí Výkonné rady ČSTS ze dne 16. 3. 2020, bod 3:

VR bere na vědomí rozhodnutí vlády o uzavření vnitřních a vnějších sportovišť. VR vyzývá KČ, aby ve svých provozovnách uzavřeli svoji činnost dle nařízení vlády do 11. 4. 2020 do 6:00. Rozhodnutí vlády ZDE.

Dne 18. 3. 2020 - WDSF oznámila odložení AGM z termínu 13.-14. 6. 2020 na neurčito. Více ZDE.

Dne 18. 3. 2020 - Opatření státu ke snížení ekonomického dopadu nouzového stavu. Více ZDE.

Více níže.

Zpravodaj ČUS 03/2020

Přinášíme Vám odkaz na aktuální Zpravodaj České unie sportu 03/2020. Zpravodaj je ke stažení ZDE.

Nový termín MČR 10T

Výkonná rada projednala s organizátorem Mistrovství České republiky v 10 tancích další možný termín - 13. 6. 2020. 

Opatření pro zachování činnosti sekretariátu

Žádáme členy ČSTS, aby v souvislosti s opatřeními týkajícími se zabránění šíření koronaviru neposílali písemné zásilky prostřednictvím České pošty na sekretariát doporučeně, ale tzv. obyčejně.

Opatření státu ke snížení ekonomického dopadu

Vážení členové ČSTS, přinášíme Vám horké informace z ČUS týkající se opatření státu ke snížení ekonomického dopadu nouzového stavu.

Přesunutí termínu VK 2020

Na základě vyhlášení nouzového stavu Vládou ČR spojeného s šířením nového typu korona viru výkonná rada na svém mimořádném jednání dne 13. 3. 2020 rozhodla o přesunutí termínu původně plánované Výroční konference ČSTS z 13. 5. 2020 na termín 4. 11. 2020. Zápis z jednání VR je k náhlédnutí ZDE.

Zrušení soutěže - Trend Cup 2020

S přihlédnutím k aktuálnímu vývoji v souvislosti s rozšířením virové nákazy COVID-19 byla zrušena soutěž Trend Cup 2020, která měla proběhnout 4.-5. 4. 2020.

Změna termínu MČR 10T

Na základě opakujících se dotazů Vám oznamujeme, že již probíhají jednání o novém termínu konání zrušeného Mistrovství ČR v 10 tancích s organizátorem soutěže. Vámi zakoupené vstupenky nepropadají a jejich platnost nadále zůstává. Využít je tak budete moct na stejné akci, avšak v jiném termínu. Chtěli bychom tímto všechny vyzvat k trpělivosti.

Finále na ME mládeže 10T

V sobotu 7. 3. 2020 se v rámci soutěže Brno Open konalo Mistrovství Evropy mládeže v kombinaci 10 tanců. Naši reprezentanti Jonáš Tománek a Šárka Kosmáková postoupili do finále a obsadili v konkurenci 26 párů 6. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

Záznam z MČR 2020 - STT

Ve středu 11. 3. 2020 od 21:00 odvysílá Česká televize na programu ČT Sport záznam soutěží Mistrovství České republiky ve standardních tancích, které se uskutečnilo 29. 2. 2020 v Otrokovicích.