Seznam trenérů

s platnou licencí a zaplaceným příslušným poplatkem. V případě nejasností kontaktujte vedoucího oblasti profesní a licencí.

Ve sloupci Prodloužení je uvedeno Ano – Ne jako informace, zdali jste splnili všechny podmínky pro prodloužení licence na další období.

IDT Příjmení Jméno Titul Bydliště Trenér
I. II. III. Platnost Prodloužení
10506288 Bank Karel Ostrava 8 X 2024 Ne
10665374 Banková Anna Ostrava 8 X 2025 Ne
10623138 Bartuněk Lukáš Praha 6 X 2024 Ne
10200667 Bartuněk Petr Ing. Praha 6 X 2024 Ano
10205686 Bartuněk Hrstková Kateřina Neratovice 1 X 2024 Ne
10200704 Bartuňková Eva Ing. Praha 6 X 2024 Ano
10107645 Benýšek Martin Ing. Horní Lomany X 2024 Ano
18029123 Benýšková Martina Kroměříž 1 X 2025 Ne
10208083 Beránek Jan Mgr. Mirošovice X 2025 Ne
10633113 Beránková Pavla Ing. Mirošovice X 2025 Ne
10650110 Blažek Jan Plzeň X 2025 Ne
10650028 Blažková Lucie JUDr. Plzeň X 2026 Ne
10638354 Boháč Jakub Poniklá X 2024 Ne
10666432 Bohak Tara Maribor, Slovenia X 2024 Ne
10200469 Brožovský Miroslav Ing. Praha 98 X 2024 Ano
18021226 Březinová Helena Praha 86 X 2025 Ne
10666876 Burant Jan Kladno 1 X 2026 Ne
10600375 Bureš Marek Liberec 14 X 2024 Ne
10401699 Cekl Jaroslav Olomouc 9 X 2025 Ne
10654835 Čákorová Kateřina Mgr. Mratín X 2024 Ano
10104323 Čejka Šilhánová Zuzana Jeneč X 2025 Ne
10202791 Činčura Jindřich Ing. Praha 8 X 2025 Ne
10507766 Dávidek Jakub Ostrava 30 X 2024 Ne
10407042 Dávidková Lenka Ostrava 30 X 2024 Ano
10621479 Domorád Vít Bakov nad Jizerou X 2024 Ne
10662458 Dorina Tatiana Liberec X 2024 Ano
10104002 Drha Michal Brno 25 X 2024 Ne
10625644 Durchánek Stanislav Ing. Králův Dvůr-Počaply X 2025 Ne
10324103 Dvořáček Jan Rychnovek X 2024 Ne
10205204 Dvořák Martin Ing. Praha 6 X 2025 Ne
10200391 Dvořáková Marie Mgr. Praha 6 X 2025 Ne
10200995 Elschek Walter Kolín X 2024 Ne
10427354 Felcman Radek Ing. Zlín 1 X 2025 Ne
10410653 Fencak Zdenek Tuchotice X 2024 Ne
10201022 Gebert Marcel Praha 4 X 2024 Ne
10201534 Gebertová Lenka Mgr. Praha 4 X 2024 Ne
10107836 Gregoriades Filip MgA. Starý Plzenec X 2024 Ano
10667682 Grepl Pavel Mgr. Olomouc X 2025 Ne
10622100 Greplová Starečková Alena Ing. Kroměříž 1 X 2024 Ano
10105887 Hána Vladimír Cheb 2 X 2024 Ano
18056624 Harbichová Kristýna Jeseník 1 X 2026 Ne
10400326 Henzély Igor Kroměříž X 2024 Ne
10400029 Henzély St. Igor Kroměříž 1 X 2024 Ne
10400753 Henzélyová Linda Mgr. Kroměříž 1 X 2024 Ne
10630112 Herůdek Jiří Uherské Hradiště 1 X 2025 Ne
10501474 Hila Marek Nýdek X 2025 Ne
10403686 Höferová Lucie Ing. Vyškov X 2025 Ne
10671528 Horník Miroslav Ing. Průhonice X 2024 Ne
10506509 Hošek Tomáš Ostrava X 2024 Ne
10502907 Hošková Simona Ostrava X 2024 Ne
10208861 Houška Martin Beroun 1 X 2024 Ano
10407141 Hradilová Jana MUDr. Újezd u Brna X 2025 Ne
18055764 Hrubá Veronika Týn nad Vltavou 1 X 2025 Ne
10403525 Hýža Miroslav Mgr. Olomouc X 2024 Ne
10400166 Hýžová Marie Mgr. Olomouc 9 X 2025 Ne
10651124 Hýžová Marie Olomouc 9 X 2025 Ne
18055467 Chmel Filip Jaroměř 1 X 2024 Ne
10308042 Chmel Tomáš Jaroměř X 2025 Ne
10417720 Chovančíková Klára Hodonín X 2024 Ne
10403914 Jančová Jana Sokolnice X 2024 Ne
10707128 Jelínek David Mladá Boleslav 1 X 2025 Ano
10403648 Jendrulková Tereza ing. Olomouc 2 X 2025 Ne
10654729 Kalinová Olga Praha 9 X 2026 Ne
10433768 Karásek Filip Ing. Olomouc X 2026 Ne
10620243 Kasalová Marika Bc. Raspenava X 2024 Ne
18056617 Kavický Matias Zlaté Hory v Jeseníkách X 2025 Ne
10639634 Kejzar Jiří Liberec 14 X 2025 Ne
10626832 Kejzar Košková Barbora Liberec 14 X 2025 Ne
18042856 Kladrubský Michal Dobříš X 2025 Ne
18061437 Klápová Jana Bystřice u Benešova X 2025 Ne
10636350 Kočková Michaela Staňkov X 2024 Ne
10650578 Kolářová Eva Ing. Kosmonosy X 2025 Ne
10518786 Kolasová Michaela Vratimov 1 X 2024 Ano
10507162 Kolmanová Kateřina Kroměříž 1 X 2024 Ne
10403792 Kosmák Václav Břeclav 2 X 2025 Ne
10632413 Kosmáková Jitka Břeclav 2 X 2024 Ano
10634509 Krakowková Kateřina Šilheřovice X 2025 Ne
10402061 Kubín Martin Vyškov 1 X 2025 Ne
10401019 Kubínová Dita Ing. Vyškov 1 X 2025 Ne
18058505 Kuča Josef Ohrobec X 2025 Ne
10506332 Kučera Jaroslav Ing. Vratimov 1 X 2024 Ne
10508442 Kuhn Jiří Ing. Lichnov u Nového Jičína X 2024 Ano
10506387 Kuneš Jaroslav Mgr. Modřice X 2024 Ne
10685143 Kuntoš Vilém Líbeznice X 2026 Ne
10435489 Langr Antonín Frýdlant nad Ostravicí X 2024 Ne
10505403 Masaryk Václav Havířov-město X 2024 Ne
18059861 Maturová Tereza Ostrava 27 X 2026 Ne
10711446 Melnychuk Dmytro Plzeň 1 X 2025 Ne
10105672 Mikesková Nikola Mgr. Praha 5 X 2024 Ne
10316146 Mokříšová Věra Žďár nad Sázavou 1 X 2024 Ne
10404102 Mrázová Renáta Modřice X 2025 Ne
10657751 Mucha Griščenko Jana Ivančice X 2025 Ne
10245194 Musal Jan Bc. Praha X 2025 Ne
10654804 Musalová Jana Ing., MSc. Praha X 2025 Ne
10736975 Nemec Erik Praha 4 X 2025 Ne
10304846 Němeček Michal Mgr. et Mgr. Hradec Králové 2 X 2024 Ne
10604434 Neuwirth Rostislav Opava 1 X 2025 Ne
10660409 Novák Jaroslav Ing. Pardubice 2 X 2024 Ne
18019032 Nováková Barbora Kutná Hora 1 X 2025 Ne
10304587 Novotný Luboš Mgr. Vysoká nad Labem X 2024 Ne
10434505 Odstrčil David Brno 20 X 2024 Ne
10404072 Odstrčil Martin Brno 20 X 2024 Ano
10403778 Odstrčil Petr Ing. Brno 20 X 2024 Ano
10625163 Ondráček Robin Rajhrad X 2025 Ne
10658420 Paulíny Martin Ing. Mratín X 2025 Ne
18023312 Pecha Roman Ing. Olomouc 2 X 2025 Ne
10120026 Petráň Aleš Ing. Liberec 14 X 2024 Ne
10747407 Petrová Soňa Ing. Jeseník X 2025 Ne
10200742 Pixa Jiří Praha 86 X 2025 Ne
10100240 Plšek Jiří Ing. Litoměřice 1 X 2025 Ne
10100233 Plšková Jana Litoměřice 1 X 2025 Ne
10408438 Pohlodek Jiří Ing. Zlín 5 X 2025 Ne
10408155 Pohlodek Petr Ing. Brno 21 X 2024 Ne
10407936 Pohlodková Kateřina Sokolnice X 2025 Ne
10103982 Prucková Tereza Mgr. Praha 9 X 2024 Ne
10628638 Schuller Jakub Domažlice X 2024 Ne
18061352 Slepička Adam Benešov u Prahy X 2025 Ne
10118900 Sliška Ondřej Průhonice X 2024 Ne
10622339 Sluka Pavel Praha X 2024 Ne
10210659 Stano Tibor Mgr. Tábor 2 X 2025 Ne
10634387 Stupka Radim Ing., LL.M. Olomouc 9 X 2025 Ne
10643594 Surovčíková Barbora Zliv X 2025 Ne
10207055 Šeráková Lenka Ing. Dolní Břežany X 2025 Ne
10200247 Ševčík Jiří Praha 414 X 2024 Ano
10628447 Šimáčková Vladimíra Mgr. Praha 517 X 2025 Ne
18028775 Šišková Hana Anna Kroměříž 1 X 2024 Ne
10402528 Štefl Hanušová Veronika Vikýřovice X 2025 Ne
18044836 Švábenická Michaela Odolena Voda X 2024 Ano
18010220 Tejcová Simona Vrané nad Vltavou X 2024 Ne
10100554 Tománek Jan Brno 20 X 2024 Ne
10101216 Tománková Kamila Ing Brno 20 X 2025 Ne
10306413 Třeštiková Andrea Praha X 2024 Ne
10210802 Varnuška Michal Ing., Ph.D. Plzeň 23 X 2024 Ne
10647479 Varnušková Jana Ing., Ph.D. Plzeň 23 X 2024 Ano
10211427 Vejchar David Praha 7 X 2025 Ne
10120422 Vild Pavel Plzeň 18 X 2024 Ne
10103654 Voborský Jan Ústí nad Labem 1 X 2024 Ano
10615492 Voráč David Zlín 11 X 2025 Ne
18038132 Zárybnický Jakub Mohelnice X 2025 Ne
10402290 Zlámal Tomáš Hranice X 2024 Ano
10625439 Žáková Jaroslava Domažlice 1 X 2024 Ne
18011951 Žoudlík Václav Pelhřimov X 2026 Ne