Úpravy struktury webu

Dovolujeme si vás upozornit na postupné úpravy webových stránek a změnu umisťování některých informací.

Úpravy začaly již v minulém roce v oblasti zobrazování ranklistů ČSTS (sekce Soutěže), zobrazování dokumentů v podsekci Legislativa (Informace) a nyní přistupujeme k úpravám struktury hlavní stránky. Účelem je její zpřehlednění.

Levá část pod horní lištou je určena pro umísťování bannerů anoncujících významné akce, jako jsou národní šampionáty, mezinárodní akce WDSF pořádané na území ČR, kongresy apod.

Důležité informace, které byly v levé části pod výše zmíněnými bannery, byly přesunuty nově do záložky „Informace“ v horní liště. Veškeré „Důležité informace“ o jednotlivých viceprezidentů popř. sekretariátu budou v této sekci a jejich zveřejnění bude avizováno formou aktuality v prostředním sektoru úvodní strany. Po přechodnou dobu umístíme do levé části banner s linkem na „Důležité informace“.

Pracujeme na tom, aby byly nově v levé části zobrazovány výsledky českých párů na mezinárodních soutěžích WDSF a byl zde k dispozici i kalendář akcí.

V pravé části hlavní stránky zůstane přihlašovací maska do členské části, pod ní bude i nadále navigační tlačítko, jehož prostřednictvím se budou moci jednoduše zájemci přihlásit k členství v ČSTS. V pravé části zůstane i ikona s linkem na facebookový profil Komise sportovců a link na YouTube kanál ČSTS, kde jsou k dispozici videa z jednotlivých významných akcí ČSTS.

Pravou i levou část úvodní strany lze využít k reklamním účelům, ale podmínek, které jsou k dispozici ZDE.

Věříme, že i tyto kosmetické změny přinesou komfortnější přístup k informacím.