Březen nabitý mistrovstvími

V březnu to jde všechno v rychlém sledu. První březnový víkend bylo mistrovství ČR ve standardu, druhý víkend bude BRNO OPEN a čtvrtý březnový víkend národní desítka. Na co všechno se můžeme o nadcházejícím víkendu ve sportovní hale brněnského univerzitního kampusu těšit?

Brno za to vzalo!
V sobotu 10.3.2018 je na programu Brno Open 2018 prestižní titulární soutěž WDSF European DanceSport Championship Ten Dance, kde budeme všichni fandit českému reprezentačnímu páru David Odstrčil - Tara Bohak, jenž bude obhajovat loňské 4. místo. Tuto soutěž bude přenášet v lehce zpožděném přímém přenosu Česká televize na programu ČT Sport.

V neděli 11.3.2018 se uskuteční tradiční Partners Cup - souboj týmů z měst, která mají navázáno partnerství s Brnem.

Po oba dny se budou konat soutěže světového tanečního okruhu WDSF. V hlavní kategorii Dospělí to budou soutěže World Open (Latin i Standard) a openy mládežnických a seniorských kategorií.

Zkrátka nepřijdou ani děti a junioři. Pro ty připravili organizátoři soutěže DSE European Children Grand Prix.

Tím však program nekončí. V pondělí 12.3.2018 se koná v Hotelu Voroněž Kongres WDSF, kde bude hlavním protagonistou - přednášejícím prezident ČSTS Ing. Petr Odstrčil, který bude mít přednášky na téma "Vývoj soutěžního systému a metody hodnocení" a "Aktualizace Kodexu chování porotců". Na pódiu ho budou střídat takové osobnosti, jakou je Fabio Bosco, který bude analyzovat standardní tance, nebo Sergej Milicija, který se bude věnovat analýze tanců latinsko-amerických.

Detailní informace a předprodeje vstupenek jsou k dispozici na webu BRNO OPEN.

Přejeme přijemné zážitky a radost z tance.