Záštita nad MS z nejvyšších míst

Nezadržitelně se blíží nejvýznamnější událost roku v tanečním sportu pro všechny milovníky latinsko-amerických tanců - Mistrovství světa. Díky zkušenému týmu kolem Františka Dávidka se tato prestižní soutěž uskuteční za poslední dekádu již potřetí v Ostravě. Takovou důvěru WDSF a finanční sílu má málo subjektů.

Nutno podotknout, že je tomu tak mj. z důvodu významné podpory města Ostravy a Moravsko-slezského kraje. Dotační program na významné sportovní akce vypisuje i ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, ale tam prozatím finanční podpora prozatím nebyla. Nicméně na vládní úrovni se za výrazného přispění pana Václava Klečky akci dostalo podpory v podobě převzetí záštity nad Mistrovstvím světa v tanečním sportu - latinsko-americké tance předsedou vlády České republiky Andrejem Babišem, což vnímáme jako velkou poctu pro taneční sport.

Pevně věříme, že do vítkovické Ostravar arény zavítá tradičně velké množství diváků, nenechá si ho ujít žádný tanečník, ba co víc, že tento svátek doporučí všem svým kamarádům a známým.

Podporu a dobrou atmosféru ocení určitě všechny taneční páry, ale rozhodně si fandění zaslouží oba české reprezentační páry Marek Bureš - Anastasiia Iermolenko a Tomáš Gál - Sabina Karásková, zvlášť když bude druhý jmenovaný pár doslova doma.

Takže na viděnou 6.10.2018 v Ostravě.

Web akce
Předprodej vstupenek