Impozantní taneční večer NINE

Pražské Forum Karlín bylo v pátek v předvečer soutěže PragueOpen svědkem unikátní akce, která strhla diváky v moderních prostorách ke standing ovation a nabídla zázemí nejlepším párům tanečního světa. Ty se publiku odvděčily nevšedním zážitkem.

K  vrcholům celého večera patřilo show Armena Tsaturiana se Světlanou Gudyno a Dmitrije Zharkova s Olga Kulikovou. Každému se určitě může líbit něco jiného, nicméně tyto páry předvedly tu pravou reklamu na tanec.

Žádné z předvedených vystoupení rozhodně nezklamalo. Některápůsobila emočně více a jiná méně, ale večer měl tu správnou gradační křivku a závěrečné defilé působilo až nadpozemsky.

Kombinace módní přehlídky a vynikajících pěveckých vystoupení Emmy Drobné s kapelou vhodně doplnilo dramaturgicky celý večer, kterým provázeli Dana Morávková a Roman Vojtek.

Šlo o akci, která nemá obdoby. Tolik hvězd v exhibičním módu na jednom parketu, vkusně poskládané do čtyřhodinového programu, není jen tak vidění. Hodně lidí ze světa českého tanečního sportu nejspíše nevědělo, co od NINE čekat - pokud se rozhodli nepřesvědčit se na vlastní oči, udělali chybu.

(pb)