Kongres a Galavečer tanečního sportu

Přinášíme souhrnný přehled sobotního programu Kongresu a Galavečera tanečního sportu, který se koná v sobotu 5. ledna 2019 ve Forum Karlín v Praze.

Prezence účastníků je naplánována od 9:00 hod. Program kongresu začíná v 9:30 hod. přednáškou Martina Dvořáka na téma „Hudba“, na kterou naváže Filip Karásek přednáškou o katalogu figur. Pak bude následovat hodinová přestávka na oběd a po ní jsou naplánované přednášky Waltera Elscheka, Lindy Henzélyové a Igora Henzélyho o systému hodnocení.

Program Kongresu bude zakončen blokem slavnostním dekorováním medailistů ranklistu ČSTS všech věkových kategorií s výjimkou hlavní kategorie Dospělí, kteří budou dekorováni ve večerní části. Začátek dekorování medailistů je naplánován na 16:00 hod. Všichni medailisté ranklistu ČSTS by měli mít v mailových schránkách, které mají uvedeny v kontaktech v databázi ČSTS, pozvánku s detailními informacemi. Žádáme ty, kteří ještě nepotvrdili účast, aby tak neprodleně učinili na email komunikace@csts.cz

Po dekorování medailistů, které by mělo skončit v 17:00 hod.,  bude následovat hodinová přestávka, kdy bude sál vyklizen a bude probíhat příprava na Galavečer.

Sál bude pro návštěvníky otevřen od 18:00 hod. a program Galavečera začne v 19:00 hod.

V rámci Galavečera proběhnou soutěže dvanácti nejlepších tanečních párů ranklistu ČSTS kategorie Dospělí, a to formou battle v latině i ve standardu, kdy proti sobě budou soutěžit vždy dva taneční páry v přímém souboji o postup do dalšího kola.

Mezi jednotlivými koly budou vyhlašovány výroční ceny Hvězdy, Vycházející hvězdy a významné osobnosti budou uváděny do Síně slávy, formou ukázek budou představeny nejlepší taneční páry kategorií Junioři I, II a Mládež a budeme si moci užít i vystoupení dalších hostů.

Věříme, že si program společně užijeme a nastartujeme novou sezónu.

Program Kongresu je ZDE

Program Galavečera je ZDE

Předprodej vstupenek na Galavečer je ZDE

(pb)