Z jednání Výkonné rady

Sledujete jednání Výkonné rady? V lednu se konala dvě zasedání. Přinášíme přehled toho nejdůležitějšího.

Ve svazové servisní společnosti Czech DanceSport Services s.r.o. došlo k organizační změně. Z funkce jednatele společnosti byl na vlastní žádost odvolán F. Dávidek. Výkonná rada rozhodla o jmenování jednatelem samotný ČSTS, coby právnickou osobu.

Dále Výkonná rada schválila itinerář přípravy Výroční konference, která se bude konat 1. května 2019 v Týnci nad Sázavou i plán jednání a další činnosti Výkonné rady do konání květnové Výroční konference.

ČSTS se také připravuje na členství v České unii sportu. Byla zpracována přihláška, kterou by měl Výkonný výbor ČUS projednat v březnu a rozhodovat by se mělo na Výroční konferenci ČUS v červnu 2019.

Dále se Výkonná rada zabývala agendou přípravy výročních zasedání orgánů WDSF a DSE a pokračovat bude v březnu.

V závěru prvního jednání členové VR rozhodovali o uvedení významných osobností do Síně slávy ČSTS. Do Síně slávy ČSTS byli na Galavečeru v Praze uvedeni Jana a Jaroslav Krtičkovi a Martin Dvořák a Zuzana Šilhánová.

Přílohou zápisu je přehled připravovaných televizních pořadů s taneční tématikou pro rok 2019, o kterých se jednalo s Českou televizí a v další příloze je přehled změn v řádech a dalších dokumentech platných od nového roku.

Na druhém jednání, které bylo korespondenční, se jednalo o organizačním opatření souvisejícím s platbami členských příspěvků a sestavováním ranklistu.

Detaily jsou v jednotlivých zápisech z jednání, které jsou k dispozici ZDE.