Rozhovor s Mgr. Michalem Šafářem, Ph.D.

​Vážení účastníci Online doškolovacího semináře ČSTS 2020, zveme Vás na online rozhovor s Mgr. Michalem Šafářem, Ph.D., expertem na problematiku psychologie sportu, děkanem Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, který pořádáme jako doplněk doškolovacího semináře. Rozhovor se uskuteční ve čtvrtek 19. 11. ve 14:00 v prostředí Microsoft Teams. Odkaz jste všichni obdrželi e-mailem, a pokud ne, ozvěte se na vp.profi@csts.cz. Pro více info čtěte dále.

Základním tématem bude Problematika tréninku v době lockdownu - jak pracovat s tanečními sportovci, když nemohou řádně trénovat a soutěžit. Dr. Šafář je váženou kapacitou v oboru psychologie sportu, ve své profesní kariéře spolupracoval se špičkovými českými sportovci, např. Petrou Kvitovou. S tanečním sportem má zkušenosti ze dvou kvalifikačních studií trenérů 1. třídy.

Náměty na otázky Dr. Šafářovi můžete pokládat prostřednictvím tohoto formuláře do středy 22:00. Rozhovor bude veden na základě Vašich dotazů z formuláře. Pro potřeby pozdějšího zhlédnutí bude rozhovor natočen a video zpřístupněno účastníkům Doškolovacího semináře ČSTS 2020.  

Věříme, že tímto tématem vzbudíme Váš zájem a pomůžeme Vám v trenérské činnosti.