Soutěž STL v Brně - BUDE!

Vážené taneční páry, i přes nepříznivou situaci způsobenou epidemií Covid-19, se podařilo připravit Super taneční ligu, která by měla proběhnout v Brně v novém termínu 19. 12. 2020. Termín přihlášek je do 13. 12. 2020. Pro více info a vyjádření organizátora čtěte dále.

Vyjádření organizátora soutěže:

"Vážené taneční páry, přátelé tance.

I přes letošní nepříznivou situaci způsobenou epidemií Covid-19 se nám podařilo po spoustě lopotné práce připravit Super ligu, která by měla proběhnout v Brně v novém termínu 19.12.2020. Věříme, že pro páry, které by měly zájem se zúčastnit (protože již není nutné jezdit na ligy z důvodů kvalifikace na MČR) je to alespoň malá náplast vzhledem k současné situaci a jakési světýlko na konci tunelu, který ještě nekončí.
Prosíme všechny páry, které by chtěly ještě letos soutěžit, aby se obratem přihlásily, protože termín přihlášek je do neděle 13.12.2020.

PROPOZICE SOUTĚŽE

Pravidla pro konání soutěže:
1. Z hlediska ČSTS bude díky komplikacím s přípravou párů tato soutěž STL bonifikováno jako normální TL.
2. Díky nemožnosti diváků – doprovodu a limitu na počet osob v hale bude soutěž pouze v kategorii Dospělí, která nevyžaduje doprovod.
3. Z hlediska povolení MZ a hygieny musí mít všichni účastnící negativní antigenní test ne starší 48 hodin (cena cca 200-400 Kč), který si buď zařídí každý sám, před akcí, nebo si ho bude moct udělat na místě soutěže, což zařizujeme jako pořadatel (s tím ale že když bude pozitivní tak se může otočit a jet domů a pak na PCR test a případně do karantény), nebo doklad, že nemoc v posledních 90 dnech prodělali.
4. Povoleno bude max 130 osob v areálu – včetně organizátorů, porotců.... a nebudou nutné roušky.
5. Soutěž bude probíhat ve 2 blocích, nejdřív proběhne celý ST a pak LA.
6. Prize money z hlediska obrovské finanční náročnosti nebudou.
7. Pokud nebude v každé kategorii alespoň 15 párů bude soutěž v pondělí 14.12.2020 zrušena.
8. Startovné se bude platit do 16.12.2020 převodem.

Omlouváme se za způsobené omezení, ale věříme, že Ti, co chtějí přijet a soutěžit, si cestu i přes výše uvedená omezení do Brna najdou."