Soutěž STL v Brně - ZRUŠENO

Vážení tanečníci, z důvodu malého počtu přihlášených párů se soutěž STL, která se měla konat v Brně dne 19. 12. 2020, bohužel ruší. Pro vyjádření pořadatele čtěte dále.

Vyjádření pořadatele soutěže:

"Vážení tanečníci, porotci, trenéři a všichni co máte rádi taneční sport!

Oznamujeme, že z důvodů, které nám přinesly vládní nařízení pro omezení pandemie způsobené virem Covid19, rušíme akci Kometa Cup 2020 - Super Taneční liga ČSTS.

Akci jsme se snažili do poslední chvíle zorganizovat, ale přes všechnu naši snahu nám vládní omezení neumožňují dostát všem závazkům, které vyplývají ze smluv o poskytnutí dotací, které nám poskytlo město Brno a Jihomoravský kraj.

Poslední šancí bylo akci uspořádat dne 19.12.2020, ale jak se později ukázalo, akce by proběhla za podmínek a rozsahu, kdyby již podpora města a kraje byla velice neúčelně vynaložena, a proto jsme se rozhodli, že bude správné raději celou akci odvolat a peníze vrátit v plné výši.

Doufali jsme, že bude z řad taneční veřejnosti větší zájem o tuto (v této době bohužel osamocenou) akci, ale opak byl pravdou. Máme obavy, že „rezignace“ velké většiny párů se udržovat ve formě i přes omezení, které tato doba přináší, bude mít neblahé následky pro budoucnost naše sportu.

Tímto Vám také přejeme hodně zdraví, sil a dobré nálady do Nového roku 2021 a pěkně prožité Vánoce."