WDSF Online kongresy startují v únoru

Dne 28. 2. 2021 od 9:00 SEČ se bude konat první ze série WDSF kongresů pro porotce. Kongresů se mohou zúčastnit také trenéři a páry. Tyto kongresy budou započítávány pro splnění vzdělávacích požadavků pro licencované porotce WDSF, a tedy budou sloužit pro prodloužení licencí o 2 roky. Přihlášky a další informace naleznete ZDEČtěte dále.

První kongres bude zaměřen na hodnocení kvality standardních a latinskoamerických tanců. Pro latinskou disciplínu se představí Gabriele Goffredo a Anna Matus. Pro Standard to bude Dmitrij Zharkov s Olgou Kulikovou.

Kongres se bude konat online prostřednictvím platformy Zoom. Účastníci budou potřebovat pouze bezplatnou verzi programu.

Další kongresy proběhnou v dubnu a červnu (přesná data budou oznámena později).

Tato WDSF školení slouží k prodloužení a obnově WDSF licencí. Pro setrvání v TOP porotě ČSTS, vzhledem k zastavené soutěžní činnosti v ČR, nebudou tato školení pro 1. pololetí 2021 vyžadována (mj. losování porot na 1. pol. již proběhlo). Mohou ale sloužit jako náhrada za 1 chybějící akci ve vztahu k licencím ČSTS. Jdou také použít pro nové žadatele o licenci, kteří ale musí být následně nominováni dle KP08.