Rozcvička s tancem aneb ČSTS a jeho Mistři cvičí s Vámi!

Vážení členové ČSTS, představujeme Vám nový projekt - Rozcvička s tancem. Sledujte naše sociální sítě a YouTube kanál. Začínáme v úterý po Velikonocích. Čtěte dále. 

  • Každý všední den live od 7:15 na YouTube kanálu ČSTS
  • Vysílají David Odstrčil & Tara Bohak a George Eduard Sutu & Tereza Florová
  • Cvičení je určené úplně pro každého
  • Každý týden bude v rámci překvapení cvičit i populární osobnost
  • Proto nás odebírejte na YouTube a zapněte si i upozornění (ikonka zvonečku)

Termín: Duben – květen 2021 (než půjdou všechny děti do škol).

Časový harmonogram: Pondělí až pátek od 7:15 do 7:45 (po nástupu 1. stupně do škol posuneme začátek o něco dříve).

Ambasadoři projektu: Mistři ČR v kategorii dospělých - George Eduard Sutu & Tereza Florová a David Odstrčil & Tara Bohak.

Cíl projektu: Podpora zejména menších klubů, jejichž vedoucí či trenéři „nemají už tu sílu a motivaci“ zvednout své začínající tanečníky na nohy a pomocí rozcviček s lehkým tanečním zaměřením jim pomoci v blížícím se restartu jejich činnosti. Vše bude každému zdarma přístupné na YouTube kanálu ČSTS.

Popis projektu: Každé ráno bude na YouTube kanálu ČSTS ve zvoleném čase probíhat rozcvička, kterou bude vést vždy celý pár, tak aby se mohlo rozlišovat mezi cvičeními pro kluky a holky. Bude se jednat o klasickou ranní rozcvičku s lehkým tanečním zaměřením, tak aby ji zvládli i úplní začátečníci. V každém týdnu bude 5 rozcviček, kdy podle daného rozvrhu bude např. Po a Čt David & Tara, Út a Pá George & Tereza. Každý týden bude jeden termín cvičit také populární osobnost, ať už ze světa tance, sportu či kultury. Akce bude postupně doplňována o vědomostní či dovednostní soutěže o ceny.

Závěr: Jedná se o projekt, jehož hlavními tahouny budou výše uvedení tanečníci, jejichž popularita by měla zajistit vyšší motivaci dětí se začít znovu hýbat. Oba výše uvedené páry se budou celého projektu účastnit zdarma a jediné náklady budou pouze na technické zabezpečení.