Pozvánka na E-Motion Dance Festival

Dne 16. - 18. 9. 2022 se v Mladé Boleslavi bude konat E-Motion Dance Festival - dříve Prague Open, jehož součástí bude i galavečer NINE. Pro pozvánku organizátora festivalu a bližší info čtěte dále.

Pozvánka organizátora soutěže

"Srdečně Vás zveme 16. – 18. září na první ročník E-Motion Dance Festivalu, který navazuje na tradici oblíbeného mezinárodního festivalu Prague Open. Zatančete si na jednom parketu s taneční špičkou světa, nebo obdivujte jejich dechberoucí show na unikátním galavečeru NINE. Pozor! Vstupenky rychle mizí.

Již za necelé dva týdny se sjede světová taneční špička na prestižní české mezinárodní soutěži, která letos nese jméno E-Motion. V moderních prostorách ŠKODA Muzeum Mladá Boleslav si máte možnost zasoutěžit o body do mezinárodního žebříčku. Navíc díky vysokému počtu porotců, z více kontinentů Vás čeká vyšší bodová bonifikace než na jiných soutěžích. Prostory jsou moderní, klimatizované a organizace na špičkové úrovni. Registrovat se doporučujeme skrze webové stránky události (https://emotion.cooldance.cz/cs/soutezici/registrace#registrace-34), kde můžete získat slevu až 250,- Kč z každé kategorie na startovném.

Nenechte si ujít opening night NINE, jedinečnou možnost potkat devět mistrů světa a Evropy na jednom místě! V tomto složení nikde na světě. Letos uvidíte:

Andrea & Sara Ghigiarelli
Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikienė
Tomas & Violetta Fainšil
Glenn R. Boyce & Cäroly Jänes
Marius A. Balan & Kristina Moshenskaya
Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina
Charles G. Schmitt & Elena Salikhova
Massimo Arcolin & Laura Zmajkovičová
Victor Da Silva & Joanna Leunis

Vstupenky na NINE zakoupíte zde: https://emotion.cooldance.cz/cs/verejnost/vstupenky

Přečtěte si o všech vystupujících na stránkách E-Motionu, nebo sociálních sítích události. Neskutečný zážitek a nová dávka inspirace zaručena!

Pojďme si všichni užít letošní ročník, který se po dvouleté covidové pauze znovu stal skutečností. Přijeďte si zasoutěžit, fandit našim českým párům, nebo rovnou obojí.

Těšíme se na vás!

#emotiondf #emotion22 #nightofnine

web: https://emotion.cooldance.cz/cs
ig: pragueopendancefestival
(odkaz: https://www.instagram.com/pragueopendancefestival/?hl=csgoo)
fb: Prague Open
(odkaz: https://www.facebook.com/PragueOpen)"