Účast na seminářích NRT

Jak již bylo dříve avizováno, dne 8. 1. 2023 proběhnou v Olomouci semináře určené pro NRT. Páry, které mají účast povinnou, byly vyrozuměny e-mailem. Členové NRT kategorie Senioři, Profesionálové a náhradníci všech kategorií mají účast na seminářích dobrovolnou. Nejste si jisti, jestli se můžete účastnit? Čtěte dále.


Seznam členů NRT k 1. 1. 2023 není stále vyvěšen, jelikož bude v následujících dnech teprve probíhat oficiální potvrzování členství v NRT. Z těchto důvodů jsme pro Vás vytvořili průběžný seznam, na základě kterého můžete zjistit, jestli se seminářů dne 8. 1. 2023 můžete účastnit.


Kde najdu průběžný seznam NRT?

Klikněte na sekci Národní reprezentační tým. Zadejte svou věkovou kategorii a v kolonce "Období" zadejte možnost "průběžný".

Jestli svá jména naleznete v kategoriích Senioři I-IV, Profesionálové nebo v náhradnících u jakékoliv kategorie, můžete se seminářů v dané disciplíně dobrovolně účastnit. Účast na semináři je zdarma. Z důvodu omezené kapacity je potřeba účast dopředu nahlásit na repre@csts.cz. V případě naplnění kapacity bude vyhlášen STOP stav.


Více v aktualitě ze dne 19. 12. 2022 ZDE.