Benefity pro členy ČUS 2023

Česká unie sportu nabízí všem svým členům možnost využít cenově zvýhodněné inzerce s možností regionálního zacílení. U Deník.cz se jedná o slevu ve výši 80 % a u deníku Metro ve výši 85 % z ceníkových cen. Pro více informací čtěte dále.

 

Dopis ČUS - Deník.cz

"Stejně jako v loňském roce ve spolupráci s Deníky vydavatelství Vltava Labe Media, které je mediálním partnerem ČUS, nabízíme pro rok 2023 možnost využít cenově zvýhodněné inzerce s možností regionálního zacílení dle potřeby vašeho svazu. Výše slevy je 80 % z ceníkových cen.

Inzerce lze použít např. na podporu významných svazových akcí (pozvánky pro veřejnost) vč. možnosti uvádět loga svazových partnerů, s výjimkou jiných médií a zástupců segmentu sázek a loterií. Podmínkou je uvádění loga ČUS.

V jednotlivých krajích lze zvolit variantu celého kraje (např. Deník Liberecký kraj) nebo oblasti (např. Liberecký + Českolipský + Jablonecký deník). Jen v některých případech lze zvolit pouze jeden deník (např. Ústecký deník).

V příloze naleznete přehled zvýhodněných cen podle jednotlivých regionů. Z optimalizačních důvodů lze využít jeden ze tří formátů (1/8A 278 × 50 mm, 1/8B 184 × 75 mm, 1/8C 137 × 100 mm).

Vybírat lze vydání inzercí v rámci dnů pondělí-čtvrtek (mimo státní svátky). V příloze je rovněž přiložena ukázka inzerce a technická specifikace pro přípravu tiskových dat.

Objednávejte na inzerce@cus-sportujsnami.cz alespoň 7 dnů před požadovaným termínem vydání."

Více ZDE.

 

Dopis ČUS - Metro

"V deníku Metro (vydavatelství MAFRA) je spolupráce rozšířená také o PR článek a překlopení textu na jejich web metro.cz. Překlopení textu s možností přidání fotek, videí a komunikačního vizuálu je zahrnuto v ceně. Výše slevy je 85 % z ceníkových cen.

V příloze naleznete přehled zvýhodněných cen podle jednotlivých regionů. Z optimalizačních důvodů lze využít jeden ze dvou formátů (204 × 71 mm, 204 × 142 mm).

Vybírat lze vydání inzercí v rámci dnů pondělí-pátek (mimo státní svátky). V příloze je rovněž přiložena ukázka inzerce.

Objednávejte na inzerce@cus-sportujsnami.cz alespoň 7 dnů před požadovaným termínem vydání."

Více ZDE.