Benefity pro členy ČUS 2023

Česká unie sportu nabízí všem svým členům možnost využít cenově zvýhodněné inzerce Deník.cz a u deníku Metro, a dále bannery s potiskem za zvýhodněných podmínek.

Deník.cz

Citace nabídky ČUS:

"Stejně jako v loňském roce ve spolupráci s Deníky vydavatelství Vltava Labe Media, které je mediálním partnerem ČUS, nabízíme pro rok 2023 možnost využít cenově zvýhodněné inzerce s možností regionálního zacílení dle potřeby vašeho svazu. Výše slevy je 80 % z ceníkových cen.

Inzerce lze použít např. na podporu významných svazových akcí (pozvánky pro veřejnost) vč. možnosti uvádět loga svazových partnerů, s výjimkou jiných médií a zástupců segmentu sázek a loterií. Podmínkou je uvádění loga ČUS.

V jednotlivých krajích lze zvolit variantu celého kraje (např. Deník Liberecký kraj) nebo oblasti (např. Liberecký + Českolipský + Jablonecký deník). Jen v některých případech lze zvolit pouze jeden deník (např. Ústecký deník).

V příloze naleznete přehled zvýhodněných cen podle jednotlivých regionů. Z optimalizačních důvodů lze využít jeden ze tří formátů (1/8A 278 × 50 mm, 1/8B 184 × 75 mm, 1/8C 137 × 100 mm).

Vybírat lze vydání inzercí v rámci dnů pondělí-čtvrtek (mimo státní svátky). V příloze je rovněž přiložena ukázka inzerce a technická specifikace pro přípravu tiskových dat.

Objednávejte na inzerce@cus-sportujsnami.cz alespoň 7 dnů před požadovaným termínem vydání."

Více ZDE.

Metro

Citace nabídky ČUS:

"V deníku Metro (vydavatelství MAFRA) je spolupráce rozšířená také o PR článek a překlopení textu na jejich web metro.cz. Překlopení textu s možností přidání fotek, videí a komunikačního vizuálu je zahrnuto v ceně. Výše slevy je 85 % z ceníkových cen.

V příloze naleznete přehled zvýhodněných cen podle jednotlivých regionů. Z optimalizačních důvodů lze využít jeden ze dvou formátů (204 × 71 mm, 204 × 142 mm).

Vybírat lze vydání inzercí v rámci dnů pondělí-pátek (mimo státní svátky). V příloze je rovněž přiložena ukázka inzerce.

Objednávejte na inzerce@cus-sportujsnami.cz alespoň 7 dnů před požadovaným termínem vydání."

Více ZDE.

Bannery s potiskem

Citace nabídky ČUS:

"Ve spolupráci s produktovým partnerem projektu Tipsport Sportuj s námi 2023, kterým jsou ReklamníPlachty.cz, nabízíme pro členy ČUS prémiový cenový profil s dodatečnou slevou na výrobu kvalitních reklamních plachet a bannerů s potiskem a oky po obvodu pro jejich uchycení.

Partner je dále připraven pomoci s přípravou tiskových dat nebo zajistit potřebnou instalaci. Zvýhodněná cena začíná na 98 Kč za metr čtverečný bez DPH (podle typu materiálu a celkové plochy dílčí objednávky).

V případě dotazů nás kontaktujte na inzerce@cus-sportujsnami.cz."

Více ZDE.