Benefity pro členy ČSTS 2023

Níže uvádíme přehled benefitů, které mohou využít všichni členové ČSTS.

 

V rámci spolupráce s ČSTS

Garko

Členové svazu mají jedinečnou možnost nákupu medailí a pohárů u firmy Garko s 30 % slevou. Do objednávky jednodušše napište, že jste členy svazu a kód Vašeho klubu (např. "15 - 1"), který naleznete v seznamu ZDE.

Sportes

ČSTS se stal oficiálním partnerem firmy Sportes, která přináší jednoduchou elektronickou správu klubů za akční ceny, které jsou platné pouze pro kluby ČSTS. Bližší informace o akčních cenách naleznete ZDE. 

Dicio

Využijte webhosting v rámci členství v ČSTS zdarma. Díky spolupráci s firmou Dicio můžete využít balíček "Profi". Stačí jen zaslat žádost na sekretariat@csts.cz. Jakmile bude Vaše žádost schválena, bude přeposlána firmě Dicio ke zpracování.

Obsah žádosti: jméno, příjmení, adresa, IDT, telefon, e-mail, název domény (alespoň jedné, té hlavní, případně lze i další pro multihosting), a také krátký text "Žádám o webhosting typu Profi v rámci členství v ČSTS."

Identifikační náramky.cz

Organizátoři soutěží mohou využít 10% slevu na nákup identifikačních náramků na www.identifikacninaramky.cz

Postup při zadání objednávky:

 1. Vyberte si na eshopu www.identifikacninaramky.cz šíři náramků, barvu a počet kusů.
 2. Napište na info@identifikacninaramky.cz co jste si vybrali. Pokud chcete náramky potisknout, vložte soubor nebo potisk popište slovně.
 3. Nezapomeňte napsat fakturační a dodací adresu včetně telefonního kontaktu pro doručení.
 4. Kromě zasílání přímo na adresu, mohou být náramky zaslány i na pobočky Zásilkovny nebo PPL parcelshop.

Poznámka: Již brzy bude nový eshop, kde bude možnost registrace. Slevu pak budete načítat pomocí kódu, který zveřejníme jakmile bude eshop hotov.

 

V rámci členství v ČUS

Orea Hotels

Využijte zvýhodněných smluvních cen ubytování v řetězci společnosti Orea Hotels. Při on-line rezervaci Vám bude při zadání promo kódu "SCUS" odečtena sleva až 15 %.

Seznam zvýhodněných hotelů: OREA Hotel Angelo Praha, OREA Hotel Pyramida Praha, OREA Congress Hotel Brno, OREA Hotel Voro Brno, OREA Resort Santon Brno, OREA Hotel Arigone Olomouc, OREA Hotel Concertino Jindřichův Hradec.

Postup při on-line rezervaci:

 1. vyberte si jeden ze zasmluvněných OREA hotelů na www.orea.cz,
 2. klikněte na odkaz „Zobrazit termíny a ceny“, vyberte termín pobytu, upravte počet osob na pokoji 1 nebo 2 a klikněte na „Rezervovat“
 3. do kolonky % zadejte promo kód SCUS a potvrďte,
 4. zobrazí se vám výběr z Korporátní smluvní ceny a Korporátní dynamické ceny se slevou,
 5. vyberte pro Vás výhodnější variantu,
 6. do poznámky „Speciální požadavky“ napište žádost o fakturaci a fakturační údaje společnosti, v opačném případě hotel počítá s platbou v hotelu,
 7. poté doplňte údaje o hostovi a email, kam chcete, aby Vám přišla konfirmace,
 8. potvrďte rezervaci a konfirmace Vám přijde do 1 minuty na zadaný email.

Poznámka: Tato nabídka se vztahuje pouze na individuální objednávky ubytování do počtu max. 10 osob na noc.

Benefity pro členy ČUS v rámci projektu Tipsport Sportuj s námi

 • Vozy Škoda od Car4Way za zvýhodněnou cenu: Fabia 2 000 Kč, Octavia 3 000 Kč (měsíčně bez DPH). Aktuálně je 16 svazy využíváno 16 Fábií a 3 Octavie. Momentálně není žádný vůz k dispozici, do konce roku dojde k výměně celé flotily, v rámci které může dojít k uvolnění. V případě zájmu nebo dotazů pište na inzerce@cus-sportujsnami.cz.
 • Zvýhodněná nabídka inzercí v Denících vydavatelství Vltava Labe Media s možností regionálního zacílení za účelem pozvánek na sportovní akce nebo anoncování náborů. Sleva 80 %. Více informací v prezentaci.
 • Zvýhodněná nabídka inzercí a/nebo PR článků v rámci deníku Metro vydavatelství MAFRA vč. překlopení na Metro.cz. Sleva 85 %. Více informací v prezentaci. Do konce roku 2023 k dispozici akce 1+1 zdarma.
 • Prémiový cenový profil s dodatečnou slevou na výrobu kvalitních reklamních plachet a bannerů s potiskem. Ceny od 98 Kč / m2 bez DPH (podle typu materiálu a objemu objednávky). Více informací v prezentaci. U nadčasových objednávek lze pro co nejlepší cenu využít sdruženou objednávku více subjektů. Uzávěrka je každý poslední pracovní den v měsíci.
 • Předplatné iDnes Premium na rok zdarma s přístupem k prémiovému obsahu zpradovajských serverů iDnes.czLidovky.czExpres.cz. Dále lze využívat exkluzivní partnerské výhody. Více informací na www.idnes.cz/premium.
 • Možnost přihlásit akci pro veřejnost pořádanou svazem do projektu Tipsport Sportuj s námi 2024. Více informací na www.cus-sportujsnami.cz/prihlaska (od 1. 11. 2023).

Benefity jsou k dispozici do vyčerpání. V případě zájmu nebo dotazů pište na inzerce@cus-sportujsnami.cz.