Benefity pro členy ČSTS

Níže uvádíme přehled benefitů, které mohou využít všichni členové ČSTS.

 

V rámci spolupráce s ČSTS

Garko

Členové svazu mají jedinečnou možnost nákupu medailí a pohárů u firmy Garko s 30 % slevou. Do objednávky jednodušše napište, že jste členy svazu a kód Vašeho klubu (např. "15 - 1"), který naleznete v seznamu ZDE.

 

Sportes

ČSTS se stal oficiálním partnerem firmy Sportes, která přináší jednoduchou elektronickou správu klubů za akční ceny, které jsou platné pouze pro kluby ČSTS. Bližší informace o akčních cenách naleznete ZDE. 

 

Dicio

Využijte webhosting v rámci členství v ČSTS zdarma. Díky spolupráci s firmou Dicio můžete využít balíček "Profi". Stačí jen zaslat žádost na sekretariat@csts.cz. Jakmile bude Vaše žádost schválena, bude přeposlána firmě Dicio ke zpracování.

Obsah žádosti: jméno, příjmení, adresa, IDT, telefon, e-mail, název domény (alespoň jedné, té hlavní, případně lze i další pro multihosting), a také krátký text "Žádám o webhosting typu Profi v rámci členství v ČSTS."

 

Identifikační náramky.cz

Organizátoři soutěží mohou využít 10% nebo 15% slevu na nákup identifikačních náramků na www.identifikacninaramky.cz.

Postup při zadání objednávky:

 1. Vyberte si na eshopu www.identifikacninaramky.cz - náramky bez potisku nebo s potiskem.
 2. Pokud chcete náramky potisknout, zvolte variantu náramky s potiskem. Můžete použít náš generátor potisku na slovní popis nebo jednoduše vložte soubor s již  hotovou grafikou.
 3. V prvním kroku v košíku vložíte slevový kupón:
  • pro uplatnění slevy 10%, platí pro objednávky nad 500 kč - kód "CSTS10",
  • pro uplatnění slevy 15%, platí pro objednávky nad 2000 kč - kód "CSTS15".
 4. Pak už jen vyplníte dodací a fakturační údaje. Kromě zasílání přímo na adresu, můžeme náramky zaslat i na pobočky Zásilkovny nebo PPL parcelshopu.
 5. V případě registrace můžete objednávku jednoduše zopakovat nebo vytvořit novou a nemusíte již vypňovat vaše údaje.

 

V rámci členství v ČUS

Orea Hotels

Využijte zvýhodněných smluvních cen ubytování v řetězci společnosti Orea Hotels. Při on-line rezervaci Vám bude při zadání promo kódu "SCUS" odečtena sleva až 10 %.

Seznam zvýhodněných hotelů: OREA Hotel Angelo Praha, OREA Hotel Pyramida Praha, OREA Congress Hotel Brno, OREA Hotel Voro Brno, OREA Resort Santon Brno, OREA Hotel Arigone Olomouc.

Postup při on-line rezervaci:

 1. vyberte si jeden ze zasmluvněných OREA hotelů na www.orea.cz,
 2. klikněte na odkaz „Zobrazit termíny a ceny“, vyberte termín pobytu, upravte počet osob na pokoji 1 nebo 2 a klikněte na „Rezervovat“
 3. do kolonky % zadejte promo kód SCUS a potvrďte,
 4. zobrazí se vám výběr z Korporátní smluvní ceny a Korporátní dynamické ceny se slevou,
 5. vyberte pro Vás výhodnější variantu,
 6. pokud si přejete hradit ubytování na fakturu po odjezdu hosta, do poznámky „Speciální požadavky“ napište žádost o fakturaci a fakturační údaje společnosti,
 7. poté doplňte údaje o hostovi a email, na který bude zasláno potvrzení rezervace,
 8. potvrďte rezervaci a potvrzení obdržíte obratem na zadaný email.

Poznámka: Tato nabídka se vztahuje pouze na individuální objednávky ubytování do počtu max. 10 osob na noc.

Více informací naleznete ZDE.

V případě soukromých rezervací postupujte podle návodu ZDE.

 

Benefity pro členy ČUS v rámci projektu Tipsport Sportuj s námi

 • Vozy Škoda od Car4Way za zvýhodněnou cenu: Fabia 2 000 Kč, Octavia 3 000 Kč (měsíčně bez DPH). Aktuálně je 16 svazy využíváno 16 Fábií a 3 Octavie. Momentálně není žádný vůz k dispozici, do konce roku dojde k výměně celé flotily, v rámci které může dojít k uvolnění. V případě zájmu nebo dotazů pište na inzerce@cus-sportujsnami.cz.
 • Zvýhodněná nabídka inzercí v Denících vydavatelství Vltava Labe Media s možností regionálního zacílení za účelem pozvánek na sportovní akce nebo anoncování náborů. Sleva 80 %. Více informací v prezentaci.
 • Zvýhodněná nabídka inzercí a/nebo PR článků v rámci deníku Metro vydavatelství MAFRA vč. překlopení na Metro.cz. Sleva 85 %. Více informací v prezentaci. Do konce roku 2023 k dispozici akce 1+1 zdarma.
 • Prémiový cenový profil s dodatečnou slevou na výrobu kvalitních reklamních plachet a bannerů s potiskem. Ceny od 98 Kč / m2 bez DPH (podle typu materiálu a objemu objednávky). Více informací v prezentaci. U nadčasových objednávek lze pro co nejlepší cenu využít sdruženou objednávku více subjektů. Uzávěrka je každý poslední pracovní den v měsíci.
 • Předplatné iDnes Premium na rok zdarma s přístupem k prémiovému obsahu zpradovajských serverů iDnes.czLidovky.czExpres.cz. Dále lze využívat exkluzivní partnerské výhody. Více informací na www.idnes.cz/premium.
 • Možnost přihlásit akci pro veřejnost pořádanou svazem do projektu Tipsport Sportuj s námi 2024. Více informací na www.cus-sportujsnami.cz/prihlaska (od 1. 11. 2023).

Benefity jsou k dispozici do vyčerpání. V případě zájmu nebo dotazů pište na inzerce@cus-sportujsnami.cz.