Beseda: Motivace dětí ke sportu

Srdečně zveme všechny rodiče, trenéry, odborníky a jiné nadšence na besedu na téma Motivace dětí ke sportu v úterý 17. 10. 2023 od 19:00, viz pozvánka ZDE. Přednášet budou Marian Jelínek - jeden z nejuznávanějších odborníků na toto téma u nás, Jan Rajnoch - bývalý český profesionální fotbalista a reprezentant, a také Marek Dědík - profesionální tanečník, choreograf a trenér. Besedu můžete navštívit osobně (nutná registrace) nebo ji můžete sledovat živě na našem YouTube kanále. Pro bližší info čtěte dále.

Místo a čas konání:

  • úterý 17. 10. 2023 od 19:00 
  • Jojo Gym, 5. května 1064, 252 29, Dobřichovice

Přednášející: 

  • PhDr. Marian Jelínek Ph.D. jeden z nejuznávanějších odborníků na toto téma u nás. Zkušený trenér, osobní kouč vrcholových sportovců a sportovní psycholog, který má s touto problematikou dlouholetou praxi,
  • Jan Rajnoch bývalý český profesionální fotbalista a reprezentant, fotbalový expert O2 TV, předseda OFS Praha západ, podnikatel a podporovatel sportovních aktivit pro děti,
  • Marek Dědík profesionální tanečník, choreograf, trenér, porotce, účastník Stardance a moderátor, kterému je práce s dětmi velmi blízká.

Beseda bude zakončena společnou diskuzí. Zajistěte si včas volné místo registrací na odkazu ZDE. Vstupné je 100 kč v předprodeji nebo 150 kč na místě. Více info v pozvánce ZDE.