Účast na soutěžích HOBBY - změny pro rok 2013

Prezidiun ČSTS schválilo změny v členských příspěvcích a poplatcích pro rok 2013. Toto se dotklo i soutěžících v soutěžích HOBBY.

Doposud byli znevýhodnění řádní členové ČSTS, kteří se soutěží HOBBY chtěli účastnit, protože výše základního členského příspěvku byla vyšší než poplatek HOBBY pro nečleny.

Pro upřesnění zdůrazňuji platnou legislativu, kdy soutěží HOBBY se mohou zúčastnit buď členové ČSTS bez soutěžní licence, nebo nečlenové, kteří zaplatí poplatek HOBBY.

Jak zaplatit:

1. Již mám přiděleno IDT (číslo čárového kódu na kartičce hobby)

- Chci být členem ČSTS: vyplnit přihlášku pro vstup do ČSTS www.csts.cz/cs/Informace/DokumentyKeStazeni, u nezletilých vyplňuje zákonný zástupce a poslat přihlášku na sekretariát ČSTS. Zaplatit základní členský příspěvek 200,- Kč a poplatek za zavedení do databáze ČSTS 50,- Kč (platí se jednorázově, v dalších letech pouze při pozdní platbě). Pokyny jak zaplatit jsou zde: http://www.csts.cz/cs/Files/GetFile/759

- Nechci být členem ČSTS: zaplatit poplatek HOBBY 500,- Kč dle pokynů: http://www.csts.cz/cs/Files/GetFile/759

2. Ještě jsem nikdy nebyl na soutěži a nemám přiděleno IDT

- Už vím, že chci být členem ČSTS: vyplnit přihlášku pro vstup do ČSTS www.csts.cz/cs/Informace/DokumentyKeStazeni, u nezletilých vyplňuje zákonný zástupce a poslat přihlášku na sekretariát ČSTS. Zaplatit základní členský příspěvek 200,- Kč a poplatek za zavedení do databáze ČSTS 50,- Kč (platí se jednorázově, v dalších letech pouze při pozdní platbě). Pokyny jak zaplatit jsou zde: http://www.csts.cz/cs/Files/GetFile/759 Bude Vám přiděleno IDT které budete používat na soutěži.

- Ještě nevím, chci vyzkoušet, nebo nechci být členem ČSTS: Na první soutěži Vám bude přiděleno IDT. Budete mít 1 měsíc na to, abyste se rozhodli, jestli budete chtít dále soutěžit v HOBBY a to buď jako členové, nebo jako nečlenové. Pokud budete chtít i dále soutěžit, postupujte prosím podle bodu 1.