Stuttgart: info pro trenéry a porotce

Nepřehlédněte! WDSF Akademie oznamuje, že z kapacitních důvodů budou moci základní znalostní test (General Knowledge Test) skládat pouze noví porotci.

Profesionální divize WDSF zve učitele, kouče a porotce na otevřené setkání o budoucnosti tanečního sportu - Stuttgart, 11.8.2014.  (info viz dále)

General Knowledge Test:

Vážení účastníci, díky limitované kapacitě kongresové haly Alte Rathalle, Akademie WDSF může zadat znalostní test (GKT) pouze novým žadatelům o licenci porotce WDSF. Litujeme, ale nemůžeme provést test u stávajících držitelů WDSF licence.

Stávající držitelé WDSF licence, kteří se zúčastní kongresu ve Stuttgartu ve dnech 9.-11.8.2014, budou moci složit test na jakémkoliv jiném kongresu bez zaplacení vstupního poplatku. Požadavek na možnost složení testu musí být podán na sekretariát WDSF minimálně týden před konáním kongresu.

Shawn Tay, předseda DanceSport Academy

Pozvánka na PD Open Meeting, Stuttgart

Profesionální divize WDSF vás zve na otevřené setkání během GOC, a to v pondělí 11.8. od 19.00 hod v ReiterHalle (hotel Maritim). Setkání je otevřené pro učitele, kouče .a porotce - bude se hovořit o budoucnosti tanečního sportu, myšlenkách, změnách apod.

Budeme rádi, když přijdete a řeknete nám, co můžeme změnit, zlepšit, jak pomoci rozvoji Profesionální divize WDSF s myšlenkou Vize 2020. Každý má limit 3 min pro svoji řeč, aby všichni měli šanci promluvit. Začneme v 19:00 hod, úvodní slovo pronese ředitelka PD, Verena Sulek, poté setkání povede sportovní ředitel.

Prosím sdílejte tuto informaci dále, chceme mít plný sál, s osobnostmi z celého světa, a pracovat společně jako jedna velká rodina.

Výkonná rada WDSF PD