Soustředění SCM

Soustředění SCM se bude konat v termínu 5.-7.9.2014  v Kroměříži. Třídenní soustředění se týká všech členů NRT Jun I, II, Mládež a U21 včetně náhradníků. 

Předem jsem chtěl poděkovat za důvěru při volbě do funkce ředitele SCM.  Je to pro mě velká výzva, a budu věřit, že zúročím své zkušenosti ve svých různých životních pozicích: bývalého aktivního tanečníka a reprezentanta ČR, lektora ČSTS, trenéra a kouče nebo při spoluúčasti ve vedení divize a klubu.

Jak bylo předneseno na Prezidiu 8.6. 2014 (viz zápis PR16) , první  soustředění SCM dle nové koncepce se uskuteční  v termínu 5.-7.9.2014, a to celé v Domě kultury v Kroměříži. Nová koncepce je třídenní a umožňuje vytížení párů po celý den. V příloze je seznam preferencí účasti, rozdělený na základní sestavu (členy NRT vč. náhradníků) a případné náhradníky (páry v „ochranné lhůtě“ – nově složené, vzniklé ze dvou členů, kteří byli v minulosti členy NRT/SCM nebo talentovaných párů, kteří přešli z kategorie Jun II do Mládeže a nejsou nyní členy NRT). Účast náhradníků je předmětem osobního jednání. Po aktivaci činnosti trenérské rady SCM budou výjimky projednávány trenérskou radou.

V současné době máme potvrzenu účast lektorů Zoran Plohl a Raimonds Pisevs, a projednáváme ještě účast dalších dvou lektorů.

Žádám všechny páry z přiloženého seznamu o zpětnou vazbu, zda mají zájem se soustředění SCM zúčastnit. V případě potvrzené účasti, prosím o:

  • kompletní kontakty na vás, a u nezletilých osob zároveň na zákonné zástupce: e-mail, mobil, (Fb, Viber)
  • uvedení jména vašeho osobního trenéra nebo kouče, a kontakt na něj
  • žádost o zajištění ubytování ANO-NE

Příspěvek na cestu a ubytování bude částečně kompenzován pro účastníky s dojezdovou vzdáleností nad 50 km, podrobnosti budou upřesněny.

Přihlášky, případné dotazy a připomínky posílejte co nejdříve na e-mailovou adresu scm@csts.cz, nejpozději však do 20.8.2014.

Příloha:

Děkuji a těším se na úspěšnou spolupráci,

Petr Bartuněk, ředitel SCM ČSTS