Obrovský úspěch české reprezentace

Martin Dvořák a Zuzana Šilhánová vybojovali stříbro na MS v 10-ti tancích profesionálů! David Odstrčil s Tarou Bohak ve finále MS Showdance STT a Jiří Vala - Aneta Krejčí třináctí na ME mládeže ve STT. Moc gratulujeme. Další podrobnosti viz níže a na Facebooku ČSTS.

Víkend 20.-21.9.2014 se zapíše do historie českého tanečního sportu díky vicemistrovskému titulu, který v Brašově získali Martin Dvořák a Zuzana Šilhánová na MS v 10-ti tancích profesionálů (video MS PD 10T 2014). Velmi úspěšní v Brašově byli také Jiří Vala s Anetou Krejčí, kteří na Mistrovství Evropy mládeže ve standardních tancích obsadili 13. místo. Tomáš Rada a Žaneta Brizgalová skončili na děleném 27.-28. místě.

Skvěle si vedli naši reprezentanti i v čínském Chengdu. David Odstrčil s Tarou Bohak na MS Showdance ve standardních tancích postoupili do finále, kde obsadili 7. místo. (video MS SD 2014 Odstrčil-Bohak). Hned druhý den si David s Tarou  připsali 7. místo i za Světový pohár ve standardních tancích. Vít Rázek s Kristýnou Mückovou na MS showdance STT vybojovali první nepostupové, deváté místo. V latinsko-americkém showdance se naše reprezentace bohužel do finále neprobojovala: Marek Dědík a Libuše Chytková skončili dvanáctí (video MS SD 2014 Dědík – Chytková) a Milan Adamec s Hanou Kopřivovou třináctí (video MS SD 2014 Adamec-Kopřivová).

Za ČSTS děkujeme za reprezentaci a gratulujeme.