Výroční ceny ČSTS 2014

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců a osobností tanečního sportu v kategoriích Vycházející hvězdy, Hvězdy a Síň slávy proběhne společně s vyhlášením ligy v rámci Galaveřera tanečního sportu v Domě kultury v Kroměříži 13.12.2014. Historie a nominace viz níže. 

ČSTS každoročně uděluje prestižní ocenění nejúspěšnějším tanečním párům a osobnostem tanečního sportu. Historie udílení výročních cen se datuje od roku 2000. Vylosovaná patnáctičlenná porota z řad porotců I. třídy hlasuje o pořadí nominací sestavených výkonnou radou ČSTS na základě reprezentačních výsledků: Kritéria pro tyto nominace byly odsouhlaseny Prezidiem ČSTS.(viz zápis, str.3). Nominováni byli: Vycházející hvězdyHvězdy. Výsledky hlasování budou zveřejněny až na slavnostním Galavečeru 13.12.2014. Informace pro vyhašované páry ZDE.Do Síně slávy buodu na základě rozhodnutí Prezidia ČSTS uvedeny 3 osobností tanečního sportu: František Dávdek, Radoslav Ostrůvka, Josef Zelenka. 

Nenechte si ujít slavnostní galavečer v DK Kroměříž v sobotu 13.12.2014 s účastí celé současné špičky tanečního sportu. Těšíme se na setkání a předem blahopřejeme všem odměňovaným sportovcům a osobnostem.