Seznam porotců

s platnou licencí a zaplaceným příslušným poplatkem. V případě nejasností kontaktujte viceprezidenta pro profesní záležitosti.

Ve sloupci Prodloužení je uvedeno Ano – Ne jako informace, zdali jste splnili všechny podmínky pro prodloužení licence na další období.

IDT Příjmení Jméno Titul Bydliště Porotce STT Porotce LAT
I.M I.A II. III. Platnost Prodloužení I.M I.A II. III. Platnost Prodloužení
10506288 Bank Karel Ostrava 8 X 2024 Ne X 2024 Ne
10665374 Banková Anna Ostrava 8 X 2023 Ne X 2023 Ne
10201374 Bartoš Jaromír Praha X 2024 Ne X 2024 Ne
10200667 Bartuněk Petr Ing. Praha 6 X 2024 Ne X 2024 Ne
10200704 Bartuňková Eva Ing. Praha 6 X 2024 Ne X 2024 Ne
10300039 Beneš Petr Pardubice 12 X 2024 Ne X 2024 Ne
10208083 Beránek Jan Mgr. Mirošovice X 2024 Ne X 2024 Ne
10650110 Blažek Jan Plzeň X 2023 Ne X 2023 Ne
10666432 Bohak Tara Maribor, Slovenia X 2023 Ne X 2023 Ne
10200469 Brožovský Miroslav Ing. Praha 98 X 2024 Ne X 2024 Ne
10600375 Bureš Marek Liberec 14 X 2025 Ne X 2025 Ne
10100295 Bureš Miroslav Ing. Liberec 14 X 2024 Ne X 2024 Ne
10403785 Buryanová Vlasta Brno 16 X 2024 Ne X 2024 Ne
10401699 Cekl Jaroslav Olomouc 9 X 2023 Ne X 2023 Ne
10654835 Čákorová Kateřina Mgr. Mratín X 2024 Ne X 2024 Ne
10104323 Čejka Šilhánová Zuzana Jeneč X 2024 Ne X 2024 Ne
10202791 Činčura Jindřich Ing. Praha 8 X 2024 Ne X 2024 Ne
10507766 Dávidek Jakub Ostrava 30 X 2023 Ne X 2024 Ne
10407042 Dávidková Lenka Ostrava 30 X 2024 Ne X 2024 Ne
10513446 Dědík Marek Praha X 2023 Ano X 2023 Ano
10671504 Dlouhý Bohumil Ing. Bremen SRN X 2024 Ne X 2024 Ne
10621479 Domorád Vít Bakov nad Jizerou X 2024 Ne X 2024 Ne
10662458 Dorina Tatiana Liberec 14 X 2024 Ne X 2024 Ne
10104002 Drha Michal Brno 25 X 2024 Ne X 2024 Ne
10435335 Drhová Klára Želechovice nad Dřevnicí X 2023 Ne X 2023 Ne
10324103 Dvořáček Jan Rychnovek X 2024 Ne X 2024 Ne
10205204 Dvořák Martin Ing. Praha 6 X 2024 Ne X 2024 Ne
10200391 Dvořáková Marie Mgr. Praha 6 X 2024 Ne X 2024 Ne
10623107 Dvořáková Šťastná Zuzana Mgr. Praha 6 X 2024 Ne X 2024 Ne
10200995 Elschek Walter Kolín X 2023 Ne X 2023 Ne
10659649 Feiferová Markéta Praha 58 X 2025 Ne X 2025 Ne
10427354 Felcman Radek Ing. Zlín 1 X 2023 Ano X 2023 Ano
10410653 Fencak Zdenek Tuchotice X 2024 Ne X 2024 Ne
10200575 Filgas Rostislav Ing. Kamenice X 2024 Ne X 2024 Ne
10201022 Gebert Marcel Praha 4 X 2023 Ne X 2023 Ne
10201534 Gebertová Lenka Mgr. Praha 4 X 2024 Ne X 2024 Ne
10107836 Gregoriades Filip MgA. Starý Plzenec X 2024 Ne X 2023 Ano
10667682 Grepl Pavel Mgr. Olomouc X 2023 Ne X 2023 Ne
10622100 Greplová Starečková Alena Ing. Kroměříž 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10657751 Grishchenko Yana Modřice X 2023 Ne X 2023 Ne
10105887 Hána Vladimír Cheb 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10402528 Hanušová Veronika Vikýřovice X 2023 Ne X 2023 Ne
10400098 Harvan Jaroslav MUDr. Olomouc 9 X 2024 Ne X 2024 Ne
10400326 Henzély Igor Kroměříž X 2023 Ano X 2023 Ano
10400029 Henzély St. Igor Kroměříž 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10400753 Henzélyová Linda Mgr. Kroměříž 1 X 2023 Ano X 2023 Ano
10630112 Herůdek Jiří Uherské Hradiště 1 X 2023 Ano X 2023 Ano
10501474 Hila Marek Nýdek X 2023 Ano X 2023 Ano
10403686 Höferová Lucie Ing. Vyškov X 2023 Ano X 2023 Ano
10105917 Holý Oldřich Cheb 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10671528 Horník Miroslav Ing. Průhonice X 2024 Ne X 2024 Ne
10506509 Hošek Tomáš Ostrava X 2024 Ne X 2024 Ne
10502907 Hošková Simona Ostrava X 2024 Ne X 2024 Ne
10208861 Houška Martin Beroun 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10407141 Hradilová Jana MUDr. Újezd u Brna X 2023 Ne X 2023 Ne
10632536 Hybšová Libuše Praha 4 X 2024 Ne X 2024 Ne
10403525 Hýža Miroslav Mgr. Olomouc X 2024 Ne X 2024 Ne
10400166 Hýžová Marie Mgr. Olomouc 9 X 2024 Ne X 2024 Ne
10651124 Hýžová Marie Olomouc 9 X 2023 Ne X 2023 Ne
18055467 Chmel Filip Jaroměř 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10308042 Chmel Tomáš Jaroměř X 2023 Ne X 2023 Ne
10645710 Chmelík Lukáš Mgr. Kladno 1 X 2024 Ne
10417720 Chovančíková Klára Hodonín X 2024 Ne X 2024 Ne
10209349 Chvátalová Lucie Beroun 1 X 2023 Ano X 2023 Ano
10105948 Jadlovský Jan Cheb 2 X 2023 Ne X 2023 Ne
18006421 Janák Matěj Přelouč X 2023 Ne X 2023 Ne
10403914 Jančová Jana Sokolnice X 2024 Ne X 2024 Ne
10707128 Jelínek David Mladá Boleslav 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
10403648 Jendrulková Tereza ing. Olomouc 2 X 2023 Ne X 2023 Ne
10433768 Karásek Filip Ing. Olomouc X 2024 Ne X 2024 Ne
18055016 Kasalová Ela Brno 25 X 2023 Ne X 2023 Ne
10620243 Kasalová Marika Bc. Raspenava X 2024 Ne X 2024 Ne
18025903 Kaucká Emanuela Praha 7 X 2023 Ne X 2023 Ne
10403983 Kazda Robert Ing. Brno 35 X 2024 Ne X 2024 Ne
10670644 Kecskeméti Daniel Lučenec X 2024 Ne X 2024 Ne
10506493 Kliment Jan Ostrava 30 X 2024 Ne X 2024 Ne
10626054 Kocmanová Barbora Mgr. Kroměříž 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10636350 Kočková Michaela Staňkov X 2024 Ne X 2024 Ne
10633045 Kohout Jan Mgr. Brno 35 X 2024 Ne X 2024 Ne
10657348 Kokotková-Buryanová Lucie Mgr. Moravské Knínice X 2023 Ne X 2023 Ne
10518786 Kolasová Michaela Vratimov 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
10507162 Kolmanová Kateřina Kroměříž 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10403792 Kosmák Václav Břeclav 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10632413 Kosmáková Jitka Břeclav 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10205822 Koťátková Šárka Praha 47 X 2023 Ne X 2023 Ne
10634509 Krakowková Kateřina Šilheřovice X 2023 Ne X 2023 Ne
18081503 Krátká Anna Kutná Hora 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10302033 Krtička Jaroslav Hradec Králové 3 X 2024 Ne X 2024 Ne
10302040 Krtičková Jana Hradec Králové 3 X 2024 Ne X 2024 Ne
10402061 Kubín Martin Vyškov 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
10401019 Kubínová Dita Ing. Vyškov 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
10506332 Kučera Jaroslav Ing. Vratimov 1 X 2023 Ano X 2023 Ne
10434581 Kučerová Tereza Vratimov X 2023 Ne X 2023 Ne
10506189 Kuchař Miroslav Ostrava 10 X 2024 Ne X 2024 Ne
10506387 Kuneš Jaroslav Mgr. Modřice X 2024 Ne X 2024 Ne
10506578 Kunešová Jana Modřice X 2023 Ne X 2023 Ne
10200179 Landsfeldová Pavla Praha 414 X 2024 Ne X 2024 Ne
18025897 Ludma Tomáš Praha 7 X 2023 Ne X 2023 Ne
10505403 Masaryk Václav Havířov-město X 2023 Ne X 2023 Ne
10302019 Mertlík Petr Jičín 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
18060690 Metlický Jan Plesná u Chebu X 2023 Ne X 2023 Ne
10300077 Mičjan Vlastimil Pardubice 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10300022 Mičjanová Ludmila Pardubice 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10105672 Mikesková Nikola Mgr. Praha 5 X 2024 Ne X 2024 Ne
10404102 Mrázová Renáta Modřice X 2023 Ne X 2023 Ne
10622308 Mücková Kristýna Mgr. Praha 4 X 2024 Ne X 2024 Ne
10245194 Musal Jan Bc. Praha X 2024 Ne X 2024 Ne
10654804 Musalová Jana Ing., MSc. Praha X 2024 Ne X 2024 Ne
10304846 Němeček Michal Mgr. et Mgr. Hradec Králové 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10304532 Němečková Miloslava Hradec Králové 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10200131 Nováček Dobromil Strančice X 2024 Ne X 2024 Ne
10660409 Novák Jaroslav Ing. Pardubice 2 X 2023 Ne X 2023 Ne
18019032 Nováková Barbora Kutná Hora 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
10613474 Novotná Jana Vysoká nad Labem X 2023 Ne X 2023 Ne
10304587 Novotný Luboš Mgr. Vysoká nad Labem X 2024 Ne X 2024 Ne
10434505 Odstrčil David Brno 20 X 2024 Ne X 2024 Ne
10404072 Odstrčil Martin Brno 20 X 2024 Ne X 2024 Ne
10403778 Odstrčil Petr Ing. Brno 20 X 2024 Ne X 2024 Ne
10625163 Ondráček Robin Rajhrad X 2024 Ne X 2024 Ne
10201183 Ondřej Daniel Kladno 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10658420 Paulíny Martin Ing. Mratín X 2023 Ne X 2023 Ne
18023312 Pecha Roman Olomouc 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10120026 Petráň Aleš Ing. Liberec 14 X 2024 Ne X 2024 Ne
10200742 Pixa Jiří Praha 86 X 2023 Ne X 2023 Ne
18020793 Pleyer Štěpán Ing. Litoměřice 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
18005547 Plšek Jan Litoměřice X 2024 Ne X 2024 Ne
10100240 Plšek Jiří Ing. Litoměřice 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
10100233 Plšková Jana Litoměřice 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
10408438 Pohlodek Jiří Ing. Zlín 5 X 2023 Ne X 2023 Ne
10408155 Pohlodek Petr Ing. Brno 21 X 2024 Ne X 2024 Ne
10407936 Pohlodková Kateřina Sokolnice X 2023 Ne X 2023 Ne
10623572 Poláček Marek Kladno 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10103982 Prucková Tereza Mgr. Praha 9 X 2023 Ne X 2023 Ne
10506622 Přádka Radim Ostrava 2 X 2024 Ne X 2024 Ne
10636671 Rázek Vítězslav Mgr. Praha 3 X 2024 Ne X 2024 Ne
10501085 Roiková Lenka Mgr. Havířov 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10408964 Rosypka Jozef Kuřim X 2024 Ne X 2024 Ne
10211991 Rybníčková Zuzana Praha X 2024 Ne X 2024 Ne
10303344 Rydl Ondřej Chrast u Chrudimě X 2023 Ne X 2023 Ne
10210536 Řeřábek Zdeněk Ing. České Budějovice X 2024 Ne X 2024 Ne
10658925 Sekera Jan Carlos Mgr. Plzeň X 2023 Ne
10628638 Schuller Jakub Holýšov X 2024 Ne X 2024 Ne
18007695 Skorkovská Markéta Mgr. Kladno 7 X 2024 Ne X 2024 Ne
10118900 Sliška Ondřej Most 1 X 2023 Ano X 2023 Ano
10622339 Sluka Pavel Praha X 2023 Ano X 2023 Ano
10663325 Sluková Elizaveta Praha X 2023 Ano X 2023 Ano
18002843 Smělý Jan Beroun 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10210659 Stano Tibor Mgr. Tábor 2 X 2023 Ne X 2023 Ne
10100493 Stumpf Jiří Ústí nad Labem 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10210741 Sudová Martina Planá nad Lužnicí X 2024 Ne X 2024 Ne
18005738 Šabíková Lucie Praha 4 X 2023 Ne X 2023 Ne
10200247 Ševčík Jiří Praha 414 X 2024 Ne X 2024 Ne
10628447 Šimáčková Vladimíra Mgr. Praha 517 X 2024 Ne X 2024 Ne
18028775 Šišková Hana Anna Kroměříž 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
18044836 Švábenická Michaela Odolena Voda X 2024 Ne X 2024 Ne
10200612 Tancibudek Miloš Praha 5 X 2023 Ne X 2023 Ne
10202333 Taraba Jan Jakub Ing. Praha 412 X 2023 Ano X 2023 Ano
18010220 Tejcová Simona Vrané nad Vltavou X 2024 Ne X 2024 Ne
10100554 Tománek Jan Brno 20 X 2024 Ne X 2024 Ne
10306413 Třeštiková Andrea Praha X 2024 Ne X 2024 Ne
10400111 Tumpach Vlastimil ING. Hranice 1 X 2023 Ne X 2023 Ne
10210802 Varnuška Michal Ing., Ph.D. Plzeň 23 X 2023 Ne X 2023 Ne
10211427 Vejchar David Praha 7 X 2023 Ne X 2023 Ne
10120422 Vild Pavel Plzeň 18 X 2024 Ne X 2024 Ne
10103654 Voborský Jan Ústí nad Labem 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10615492 Voráč David Zlín 11 X 2023 Ne X 2023 Ne
10502761 Zabystrzan Petr Praha 3 X 2023 Ano X 2023 Ano
10402290 Zlámal Tomáš Hranice X 2024 Ne X 2024 Ne
10625439 Žáková Jaroslava Domažlice 1 X 2024 Ne X 2024 Ne
10100325 Žďárský Zdeněk Liberec 8 X 2024 Ne X 2024 Ne