Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeO Žďárský pohár 2016 - TANEČNÍ LIGA
Datum konání14.2.2016
Místo konáníŽďár nad Sázavou
Dům kultury
Dolní 183/30
59101 Žďár nad Sázavou 1
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT, TL-Senioři-STT, TL-Senioři-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací201607
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Ing. Martin Dvořák - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)TS Smyk Žďár nad Sázavou
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleMOKŘÍŠ Jan, MUDr. - Žďár nad Sázavou 1
Tel. spojení na pořadatele+420602305341
E-mail pořadatelej.mokris@o2active.cz
WWW pořadatelewww.smyk.cz
!Vedoucí soutěžeSKOTAL Jaromír, Mgr. - Brno 3511.2.2016
!Hlavní sčitatelBERÁNEK Aleš - Hradec Králové 1111.2.2016
Další sčitateléSIEGELOVÁ Jana, Ing. - Brno 34
Odborný dozorODSTRČIL Petr, Ing. - Brno 20
!PorotaFENCAK Jana, Mgr. - Třebíč 1
GEBERT Marcel - Praha 4
HORNÍK Miroslav, Ing. - Průhonice
KAZDA Robert, Ing. - Brno 35
KRTIČKA Jaroslav - Hradec Králové 3
KUČERA Jaroslav, Ing. - Vratimov 1
LANDSFELDOVÁ Pavla - Praha 414
ODSTRČIL Martin - Brno 20
ONDŘEJ Daniel - Kladno 1
POHLODEK Jiří, Ing. - Zlín 5
TARABA Jan, Ing. - Praha 412
TOMÁNEK Jan - Brno 20
Pitton Silvia - Itálie
11.2.2016
Hudební doprovodreprodukovaná hudba
Velikost parketuJI,JII,D,C - 15x11 m, B,A,M,sen - 20x15 m
Termín pro přihlášení11.2.2016 21:59:59
Startovnév maximální výši dle pravidel ČSTS
!Časový harmonogram08:00 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:15 - 08:45 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT, Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT
08:15 - 09:30 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT
10:00 - 11:00 : Postupová
Dospělí-B-STT
11:30 - 12:30 : Taneční liga
TL-Senioři-STT
13:00 - 14:00 : Postupová
Dospělí-B-LAT
14:00 - 15:00 : Taneční liga
TL-Senioři-LAT
14:15 - 15:15 : Postupová
Dospělí-A-LAT
14:15 - 15:50 : Taneční liga
TL-Dospělí-LAT
15:00 - 18:00 : Postupová
Dospělí-A-STT
15:00 - 18:20 : Taneční liga
TL-Dospělí-STT
11.2.2016
Cenypohár, květiny a ceny pro první tři páry, v soutěži TANEČNÍ LIGA dosp.: 1.místo 5000 Kč, 2.místo 3000 Kč, 3.místo 2000 Kč
Úhrada nákladůPorotě a funkcionářům dle dohody a podmínek výběrového řízení ČSTS.
Ostatní sděleníPořadatel neručí za případnou ztrátu cenností, které nebudou předány do úschovy zástupci pořadatele. Vstup na parket jen s chrániči podpatků. Změna programu vyhrazena.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilIng. Martin Dvořák
Soutěž přísluší k divizi10 - Vysočina divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 15400,00 Kč
zaplacená částka: 15400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 24.11.2015 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.