Propozice soutěže

Soutěž byla zrušena!
Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeTREND CUP 2020 - Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu
Datum konání4.4.2020
Místo konáníOstrava
Trojhalí Karolína
K trojhalí 3361/5
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Taneční liga:TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202017
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Michal Drha - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleKUČERA Jaroslav, Ing. - Vratimov 1
KUCHAŘ Miroslav - Ostrava 10
RIEDEL Jaromír - Vratimov 1
Tel. spojení na pořadatele602771603, 605252527
E-mail pořadateletktrendostrava@gmail.com
WWW pořadatelewww.tktrendostrava.cz
Vedoucí soutěžeSLAVÍKOVÁ Irena - Havířov 1
Hlavní sčitatelSLAVÍK Petr - Havířov 1
Další sčitateléSLAVÍKOVÁ Lenka - Havířov 1
Odborný dozorČERNÁ Milada - Havířov 1
!PorotaDÁVIDKOVÁ Lenka - Ostrava 30
DVOŘÁK Martin, Ing. - Praha 6
FELCMAN Radek, Ing. - Zlín 1
FILGAS Rostislav, Ing. - Kamenice
FLOROVÁ Tereza - Ostrava 30
GEBERT Marcel - Praha 4
GREPLOVÁ STAREČKOVÁ Alena, Ing. - Kroměříž 1
HARVAN Jaroslav, MUDr. - Olomouc 9
HENZÉLY Igor - Kroměříž 1
HILA Marek - Nýdek
HORNÍK Miroslav, Ing. - Průhonice
HÝŽOVÁ Marie, Mgr. - Olomouc 9
KARÁSEK Filip, Ing. - Ostrava 30
KRTIČKA Jaroslav - Hradec Králové 3
KUČERA Jaroslav, Ing. - Vratimov 1
KUCHAŘ Miroslav - Ostrava 10
RIEDLOVÁ Michaela - Vratimov 1
TOMÁNEK Jan - Brno 20
TŘEŠTIKOVÁ Andrea - Poděbrady
2.3.2020
Hudební doprovodMartin Tonner - Olomouc
Velikost parketu12x18
Termín pro přihlášení2.4.2020 21:59:59
Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
100 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
100 Kč/osobu : Taneční liga
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT
125 Kč/osobu : Taneční liga
TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
Časový harmonogram06:30 - otevření sálu
07:15 - porada poroty
07:30 - zahájení soutěží
Prezence:
06:30 - 07:10 : Postupová
Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-II-C-STT, Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT
08:15 - 09:00 : Postupová
Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-LAT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-LAT
12:00 - 12:35 : Postupová
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
13:00 - 13:45 : Taneční liga
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-II-STT, TL-Mládeže-STT
16:15 - 17:00 : Taneční liga
TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-LAT
Vstupné250,-Kč
CenyDle podmínek FŘ ČSTS
Úhrada nákladůHonorář a cestovné porotců a odborných pracovníků dle FŘ a pravidel ČSTS.
Ostatní sděleníVstup na parket pouze s chrániči podpatků.Využijte zdarma podzemní parkoviště v OC Nová Karolina -provoz 6:45 - 01:00.Porada poroty pro TL je ve 13:45 hod.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMichal Drha
Soutěž přísluší k divizi13 - Moravsko-slezská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 11400,00 Kč
zaplacená částka: 11400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 10.1.2020 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.