Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeKOMETA SERIES
!Datum konání8.1.202322.11.2022
Místo konáníBrno
Sportovní hala fakulty sportovních studií MUSpS
Kamenice 5
62500 Brno
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací112215
Soutěžní komisařDivize 11 - Robert Kazda - kazda@bkom.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)URGO, OHLA
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleOdstrčil David - Brno 20
Tel. spojení na pořadatele+420604263693
E-mail pořadateledavid@dancesportpro.cz
WWW pořadatelehttps://dancesportpro.cz/tanecni-klub/nase-souteze/
Vedoucí soutěžeOdstrčil David - Brno 20
Hlavní sčitatelPiňos Ondřej - Brno 34
Další sčitateléProvazník Daniel - Brno 21
Odborný dozorOliva Tomáš, Ing. - Brno 25
PorotaBohak Tara - Maribor, Slovenia
Hýža Miroslav, Mgr. - Olomouc 9
Jendrulková Tereza, ing. - Olomouc 2
Metlický Jan - Plesná u Chebu
Ondráček Robin - Rajhrad
Hudební doprovodReprodukovaná hudba
Velikost parketu15x17, 15x12
Termín pro přihlášení1.12.2022 23:59:59
Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
100 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
125 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Časový harmonogram07:00 - otevření sálu
07:45 - porada poroty
08:00 - zahájení soutěží
Prezence:
07:30 - 08:15 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT
07:30 - 08:30 : Postupová
Jun-II-B-STT, Jun-I-E-STT
07:30 - 09:00 : Postupová
Děti-II-D-STT, Děti-I-E-KOMBI, Mládež-C-STT
07:30 - 09:30 : Postupová
Jun-II-C-STT, Děti-II-E-KOMBI
07:30 - 09:45 : Postupová
Jun-II-D-STT
07:30 - 10:00 : Postupová
Jun-II-E-STT
07:30 - 10:30 : Postupová
Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-E-LAT
07:30 - 11:00 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT, Dospělí-B-STT, Dospělí-E-STT
07:30 - 11:45 : Postupová
Děti-II-D-LAT
07:30 - 13:00 : Postupová
Jun-I-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-D-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT
07:30 - 13:30 : Postupová
Jun-I-D-LAT
07:30 - 14:15 : Postupová
Jun-I-C-LAT
07:30 - 14:30 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-E-LAT
07:30 - 14:45 : Postupová
Jun-II-B-LAT
07:30 - 15:00 : Postupová
Mládež-E-LAT, Mládež-D-LAT, Mládež-B-LAT
VstupnéVěcné ceny pro finálové páry - poháry a medajle pro první tři páry
CenyPro první tři páry.
Úhrada nákladů Porotě a odborným pracovníkům dle FŘ a pravidel ČSTS
Ostatní sděleníHarmonogram bude dostupný na www.dancesportpro.cz. Chrániče na podpatky pro dámy povinností. Pořadatel neručí za odložené věci.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilRobert Kazda
Soutěž přísluší k divizi11 - Jihomoravská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 13600,00 Kč
zaplacená částka: 13600,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 4.10.2022 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.