Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeYmara Cup 2024
Datum konání8.6.2024
Místo konáníPraha - Dolní Měcholupy
Víceúčelová sportovní hala Dolní Měcholupy
Kutnohorská 54
111 01 Praha 10 - Dolní Měcholupy
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-A-STT, Senioři-III-A-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT13.3.2024
Taneční liga:TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202405
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Vedoucí oblasti sportu - sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Dance Factory Prague z.s., Pražská divize ČSTS
Smluvní partnerMarek Dědík
Odpovědný zástupce pořadateleDědík Marek - Praha
Tel. spojení na pořadatele603 200 652
E-mail pořadatelemarekdedik@seznam.cz
WWW pořadatele
Vedoucí soutěžeMaršálek Karel - Benešov u Prahy
Skorkovská Markéta, Mgr. - Kladno 7
Hlavní sčitatelSiegel Leoš, Ing. - Slaný 1
Další sčitateléKočárek Pavel, Ing. - Kladno 3
Odborný dozorKojetín Pavel, Ing. - Praha 516
!PorotaBank Karel - Ostrava 8
Bartuněk Petr, Ing. - Praha 6
Dědík Marek - Praha
Drha Michal - Brno 25
Fencak Zdenek - Tuchotice
Filgas Rostislav, Ing. - Kamenice
Hána Vladimír - Cheb 2
Hošek Tomáš - Ostrava
Hradilová Jana, MUDr. - Újezd u Brna
Hýža Miroslav, Mgr. - Olomouc
Jendrulková Tereza, ing. - Olomouc 2
Kolmanová Kateřina - Kroměříž 1
Mrázová Renáta - Modřice
Mücková Kristýna, Mgr. - Praha 4
Nováček Dobromil - Strančice
Ondřej Daniel - Kladno 1
Rázek Vítězslav, Mgr. - Praha 3
Rybníčková Zuzana - Praha
Řeřábek Zdeněk, Ing. - České Budějovice
Sluka Pavel - Praha
Ševčík Jiří - Praha 414
Bacis Ojars - Lotyšsko
13.5.2024
Hudební doprovodReprodukovaná hudba
Velikost parketu12x22 m
Termín pro přihlášení6.6.2024 21:59:59
!Startovné
150 Kč/osobu : Postupová
Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-A-STT, Senioři-III-A-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
200 Kč/osobu : Taneční liga
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
13.3.2024
!Časový harmonogram08:00 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:00 - 08:30 : Postupová
Dospělí-A-LAT
08:30 - 09:00 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-A-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
09:00 - 09:30 : Postupová
Jun-II-B-LAT
09:30 - 10:00 : Postupová
Senioři-II-A-LAT
10:30 - 11:00 : Postupová
Dospělí-A-STT
10:45 - 11:15 : Postupová
Senioři-I-A-STT
11:00 - 11:30 : Postupová
Dospělí-C-STT
12:00 - 12:30 : Postupová
Senioři-II-A-STT
12:30 - 13:00 : Postupová
Jun-II-B-STT
14:30 - 15:00 : Taneční liga
TL-Dospělí-STT
15:00 - 15:30 : Postupová
Dospělí-B-STT
15:30 - 16:00 : Postupová
Senioři-III-A-STT
16:30 - 17:00 : Taneční liga
TL-Dospělí-LAT
17:00 - 17:30 : Postupová
Dospělí-B-LAT
17:30 - 18:00 : Postupová
Senioři-III-A-LAT
13.3.2024
Vstupné250 Kč, děti do 15 let 100 Kč, ZTP zdarma
CenyPro první tři páry v každé skupině tanců
Úhrada nákladůPouze porotě a odborným pracovníkům dle FŘ a pravidel ČSTS
Ostatní sděleníPartnerky nutnost používání chráničů na podpatky.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilVedoucí oblasti sportu
Soutěž přísluší k divizi01 - Pražská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 11000,00 Kč
zaplacená částka: 9400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 11.3.2024 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.