Výsledky soutěží - Čelákovický střevíček 2002

03.03.2002 - Čelákovický střevíček 2002 - KD Čelákovice

D-Latinské (počet párů: 42) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 Babica Petr & Dohnalová Lenka Vsetín (CZ) 62(F) 305(F5) C
2 Zítka Jiří & Bednárová Erika TK 1976 Most (CZ) 56(F) 106(F1)
3 Lauterkranz Jan & Hovorková Lucie TK Rytmus Bakov nad Jizerou (CZ) 50(F) 452(F5) C
4 Šilhavý Patrik & Hušková Žaneta TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 44(F) 143(F3)
5 Linda David & Kadaňková Monika TK Astra Praha (CZ) 43(F) 208(F4)
6 Jeníček Michal & Knittelová Aneta TK Life Pardubice (CZ) 42(F) 163(F1)
7 Končel Jiří & Holubová Jitka TK 1976 Most (CZ) 41(F) 116(F2)
Semifinále
8 - 9 Bezděčný Tomáš & Malá Barbora TK Linie Hradec Králové (CZ) 37 525(F2)
8 - 9 Touš Milan & Kotoučová Jitka Taneční asociace (CZ) 37 329(F3)
10 Brož Petr & Mrštíková Tereza TK 1976 Most (CZ) 36 130(F0)
11 - 12 Skrčený Josef & Bukáčková Jana Taneční klub Apollo Beroun (CZ) 34 227(F0)
11 - 12 Cejnar Pavel & Rejholcová Jana TŠ Standardklub Praha (CZ) 34 249(F3)
2. kolo
13 Čáka Petr & Burešová Barbora TK Life Pardubice (CZ) 31 188(F3)
14 - 15 Kryštůfek Josef & Bradáčová Lenka Taneční asociace (CZ) 29 121(F0)
14 - 15 Dostál Lukáš & Pekárková Marie TK Life Pardubice (CZ) 29 285(F0)
16 - 20 Kolařík Petr & Malá Barbora TK 1976 Most (CZ) 24 51(F0)
16 - 20 Vrzal Tomáš & Mrštinová Martina Náchod (CZ) 24 103(F0)
16 - 20 Bureš Jiří & Vokatá Barbora Taneční asociace (CZ) 24 283(F3)
16 - 20 Boháč Eduard & Pučalíková Lenka Taneční asociace (CZ) 24 74(F0)
16 - 20 Kocán Jiří & Strnadová Pavla Taneční asociace (CZ) 24 140(F0)
21 - 22 Šimice Martin & Franková Kateřina MKS Kralovice (CZ) 22 69(F0)
21 - 22 Hospodár Ivan & Rančáková Lucie TK Astra Praha (CZ) 22 41(F0)
23 - 24 Pupík Michal & Boráňová Martina STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 20 119(F1)
23 - 24 Mareček Roman & Velínská Hana TK Life Pardubice (CZ) 20 35(F0)
25 - 26 Stržanovský Karel & Týfová Jana TK Astra Praha (CZ) 18 173(F0)
25 - 26 Jedlička Pavel & Kučerová Lenka TK Life Pardubice (CZ) 18 170(F0)
27 Brynda Radek & Svatoňová Petra Klub tanečního sportu Příbram (CZ) 17 43(F0)
1. kolo
28 - 29 Vondra Pavel & Kapitulčinová Dana STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 13 56(F1)
28 - 29 Homola Jakub & Kopecká Šárka TK 1976 Most (CZ) 13 51(F0)
30 - 31 Nový Zbyněk & Frýdlová Jana Taneční asociace (CZ) 11 98(F0)
30 - 31 Jursík Vladislav & Beckerová Marie STK Praha (CZ) 11 77(F0)
32 - 33 Houk Martin & Krahulíková Alexandra TK Astra Praha (CZ) 9 10(F0)
32 - 33 Hejl Stanislav & Veselská Tereza TK R.Chvátalové Beroun (CZ) 9 101(F0)
34 - 35 Šefčík Pavel & Pešoutová Erika TŠ Tango České Budějovice (CZ) 7 38(F0)
34 - 35 Škop Vojtěch & Kopáčková Žaneta TK Step Jaroměř (CZ) 7 25(F0)
36 Bayerle Petr & Váňová Lea TK Astra Praha (CZ) 6 40(F0)
37 Kuna Michal & Kadeřábková Lucie Tapos Litoměřice (CZ) 5 23(F0)
38 - 40 Soukup Vladimír & Vojtíšková Lenka Tapos Litoměřice (CZ) 2 9(F0)
38 - 40 Bulíček Luboš & Bukatová Helena TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 2 109(F0)
38 - 40 Lánský Petr & Hanušová Lucie Tapos Litoměřice (CZ) 2 33(F0)
41 - 42 Novotný Jiří & Kopalová Eva Raspenavský Kulturní klub (CZ) 0 9(F0)
41 - 42 Zástěra Ondřej & Petráková Michaela TK Let`s dance Pečky (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Chvátalová Romana,CZ
Maršálek Karel,CZ
Mertlík Petr,CZ
Novák Aleš,CZ
Zita Josef,CZ