Výsledky soutěží - O perníkovou pantofli 35.roč.

24.03.2002 - O perníkovou pantofli 35.roč. - DK Dukla Pardubice

C-Latinské (počet párů: 34) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 Daníšek Jaroslav & Ciemalová Julie Taneční Studio Vítkovice (CZ) 54(F) 203(F6) B
2 Marek Ladislav & Plačková Zuzana TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ) 48(F) 230(F4)
3 Brož Jiří & Navrátilová Zuzana TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 42(F) 253(F5) B
4 Pecka Aleš & Wernerová Blanka STK Praha (CZ) 36(F) 134(F3)
5 Žádník Ladislav & Křejbská Pavla TK Life Pardubice (CZ) 35(F) 150(F1)
6 Fröhlich Lubomír & Blehová Klára TK Besta Chrudim (CZ) 34(F) 354(F5) B
Semifinále
7 - 9 Kittler Jan & Kobrlová Tereza TK KD Jičín (CZ) 29 174(F4)
7 - 9 Tlapák Daniel & Blažková Vendula TK Life Pardubice (CZ) 29 29(F0)
7 - 9 Rys Miroslav & Matějíčková Věra TK Life Pardubice (CZ) 29 185(F0)
10 Šrubař Jan & Kofroňová Petra TK Orel Telnice (CZ) 28 57(F1)
11 Andrýs Jakub & Kosková Klára TK Life Pardubice (CZ) 27 126(F0)
12 - 13 Formánek Tomáš & Kadrmasová Zuzana TK Life Pardubice (CZ) 25 167(F0)
12 - 13 Kroupa Jan & Toupalová Kateřina TK Life Pardubice (CZ) 25 324(F1)
2. kolo
14 - 15 Budský David & Němečková Adéla STK Praha (CZ) 21 191(F2)
14 - 15 Peška Petr & Wassermandlová Lucie TK Orel Telnice (CZ) 21 73(F0)
16 - 17 Štěp Igor & Košvancová Renata Náchod (CZ) 19 352(F4)
16 - 17 Douša Václav & Měsíčková Lenka STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 19 64(F1)
18 Klíma Daniel & Vedralová Radka TK Astra Praha (CZ) 18 84(F0)
19 - 20 Vrzal David & Marunová Lucie Náchod (CZ) 16 88(F0)
19 - 20 Vaněk Petr & Loužilová Zuzana TK Chvaletice (CZ) 16 40(F0)
21 - 22 Pelant Jan & Hloušková Petra TK KD Jičín (CZ) 14 174(F2)
21 - 22 Martin Tomáš & Doležalová Lenka Bene Dance Art Team (CZ) 14 14(F0)
23 Morávek Antonín & Vaňková Irena TK Chvaletice (CZ) 13 179(F1)
24 Mertin Hugo & Hlaváčková Veronika TŠ Duha Česká Lípa (CZ) 12 199(F8)
25 Jirman Michal & Fialová Iveta TK Koškovi Liberec (CZ) 11 11(F0)
1. kolo
26 Rapavý Martin & Pačinková Kateřina Tapos Litoměřice (CZ) 8 151(F3)
27 - 28 Mokříš Jan & Mokříšová Věra TS Smyk Žďár nad Sázavou (CZ) 6 114(F0)
27 - 28 Matyásko Ondřej & Vlášková Klára TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 6 13(F0)
29 - 31 Blažek Jiří & Udržalová Adéla TK Life Pardubice (CZ) 3 154(F0)
29 - 31 Komenda Jakub & Štekrtová Jana TK Flamengo Roudnice nad Labem (CZ) 3 119(F2)
29 - 31 Erben Jan & Chalupová Naděžda TK Life Pardubice (CZ) 3 47(F0)
32 Votýpka František & Zilvarová Daniela TK KD Jičín (CZ) 2 27(F0)
33 Lustig Petr & Jehličková Lenka TK Chvaletice (CZ) 1 19(F0)
34 Durdovič Jan & Zásmětová Kamila Klub sportovního tance Teplice (CZ) 0 5(F0)
Porota:
Beneš Petr,CZ
Koki Emil,CZ
Krtička Stanislav,CZ
Mičjan Vlastimil,CZ
Novák Aleš,CZ