Výsledky soutěží - Poděkování manželům Waldenovým

31.03.2002 - Poděkování manželům Waldenovým - Brno

C-Latinské (počet párů: 25) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 Timér Péter & Kvitová Veronika Dance studio Ostrava (CZ) 45(F) 145(F3)
2 Šimončič Vladimír & Šipkovská Petra KTŠ Tyrnavia Trnava (SK) 39(F) 39(F1)
3 Peška Petr & Wassermandlová Lucie TK Orel Telnice (CZ) 33(F) 158(F2)
4 Vozár Martin & Šimovčeková Simona TŠ Maestro L. Mikuláš (SK) 27(F) 27(F1)
Semifinále
5 Klabal Jan & Klašková Eva KST Swing Kroměříž (CZ) 24 59(F0)
6 Urban Peter & Puhallová Vanda TSC Swing Trnava (SK) 23 23(F0)
7 Zamborský Pavol & Dobišová Mariána ŠTŠ ABC Trnava (SK) 22 22(F0)
8 Kafoněk Lukáš & Kafoňková Dominika TK Akademik VA Brno (CZ) 21 122(F1)
2. kolo
9 Novák Dušan & Zambojová Silvia TS Welcome Trnava (SK) 18 18(F0)
10 Růžička Miloš & Tumová Michaela Taneční klub H+L Vyškov (CZ) 17 93(F2)
11 Gula Martin & Pružincová Johanka TSC Swing Trnava (SK) 16 16(F0)
12 - 13 Halienka Miloslav & Zádorová Dagmar TŠ P. Cieker Žilina (SK) 14 14(F0)
12 - 13 Čada Milan & Gebauerová Petra TK Orel Telnice (CZ) 14 82(F0)
14 Karel Martin & Tomovičová Ivana TS Welcome Trnava (SK) 13 13(F0)
15 Kevély Mikuláš & Ondrovičová Kristína KTC Bratislava (SK) 12 12(F0)
16 Škubal Jan & Krátká Barbora TK Fortuna Zlín (CZ) 11 142(F3)
1. kolo
17 Mokříš Jan & Mokříšová Věra TS Smyk Žďár nad Sázavou (CZ) 8 149(F0)
18 - 19 Petrovič Marek & Dobrotová Ľudmila TŠK Csemadok N. Zámky (SK) 6 6(F0)
18 - 19 Augusta Jan & Apostolová Aneta Sokol Vítkovice-TK Akcent Ostrava (CZ) 6 171(F5)
20 Babica Petr & Dohnalová Lenka Vsetín (CZ) 5 27(F1)
21 Šafránek Petr & Poláková Andrea TK Linie Hradec Králové (CZ) 4 77(F1)
22 Mlčúch Václav & Kubová Jiřina Taneční Studio Vítkovice (CZ) 3 30(F0)
23 - 24 Klíma Daniel & Vedralová Radka TK Astra Praha (CZ) 1 95(F0)
23 - 24 Domorák Marián & Hermannová Katarína KTŠ Tyrnavia Trnava (SK) 1 1(F0)
25 Havrila Martin & Bevelaqua Dominika TŠK TŠ Jagermajster Bratislava (SK) 0 0(F0)
Porota:
Mrva Ladislav,SK
Šrámková Stanislava,CZ
Matoušek Vladimír,CZ
Klon Jaroslav,CZ
Lefantová Martina,CZ