Výsledky soutěží - Hradec Králové Open 2003

25.10.2003 - Hradec Králové Open 2003 - DK Střelnice Hradec Králové

Dospělí-D-LAT (počet párů: 26) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 41 Wroniszewski Michal & Sierko Dagmara Kurzak Zamorski Jelenia Gora (PL) 46(F) 214(F3)
2 93 Boháč Jakub & Beckerová Marie Styl Jana Pavlíka Praha (CZ) 40(F) 40(F1)
3 13 Kaválek Ondřej & Štajglová Lada TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ) 34(F) 149(F4)
4 1 Procházka Pavel & Loutocká Veronika KST Quick Olomouc (CZ) 28(F) 219(F6) C
5 91 Boháč Radovan & Botková Šárka TK Life Pardubice (CZ) 27(F) 114(F3)
6 51 Mitacz Lukáš & Novotná Veronika TK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 26(F) 118(F5)
Semifinále
7 101 Lazar Jaroslav & Žilková Lucie T.S.V. Bruntál (CZ) 23 77(F2)
8 53 Šátek Zdeněk & Kopáčková Žaneta TK Step Jaroměř (CZ) 22 26(F0)
9 39 Klíma David & Vítková Klára TK Life Pardubice (CZ) 21 42(F0)
10 - 12 56 Karas Zdeněk & Landštofová Michaela TŠ Dance manželů Cíchových, s.r.o. (CZ) 18 73(F0)
10 - 12 68 Adamec Lukáš & Borková Soňa Armádní TK Havlíčkuv Brod (CZ) 18 52(F0)
10 - 12 97 Vaněk Jan & Cejnarová Alena TK Step Jaroměř (CZ) 18 202(F1)
13 100 Řehák Lukáš & Truněčková Andrea TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 17 313(F2)
2. kolo
14 95 Lazový Patrik & Valciuová Lucie Taneční sdružení Maxim (CZ) 14 76(F0)
15 - 16 64 Tužil Jiří & Koníčková Zdeňka TK Life Pardubice (CZ) 12 63(F0)
15 - 16 75 Šafář Karel & Chaloupková Marie TK Dukát při MKS Červený Kostelec (CZ) 12 12(F0)
17 - 18 18 Zatloukal Petr & Lavrinčíková Markéta Taneční sdružení Přerov (CZ) 10 24(F0)
17 - 18 88 Suchý Jan & Mazurkiewiczová Sandra DTK Mini-M Liberec (CZ) 10 18(F0)
19 102 Turek Miroslav & Procházková Martina Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ) 9 251(F0)
1. kolo
20 25 Svatoň Lukáš & Holická Michaela TK Life Pardubice (CZ) 6 145(F2)
21 72 Janíček Viktor & Stonová Petra Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ) 5 140(F0)
22 - 23 66 Hrudka Jiří & Mináriková Michaela Taneční sdružení Maxim (CZ) 3 12(F0)
22 - 23 90 Křivka Petr & Prokopová Kateřina TK Karmen Moravská Třebová (CZ) 3 11(F0)
24 11 Navrátil Martin & Hrdličková Zdeňka KST Quick Olomouc (CZ) 2 3(F0)
25 55 Hátle Jindřich & Hyvnarová Petra TK Dukát při MKS Červený Kostelec (CZ) 1 1(F0)
26 92 Pech Ondřej & Kopečná Petra Taneční sdružení Přerov (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Dvořáková Marie,CZ
Janoud Rudolf,CZ
Kopečný Jiří,CZ
Kuchař Miroslav,CZ
Kurzak Kazimierz,PL
Smirnowa Galina,PL
Zerbe Detlef,D