Výsledky soutěží - Grand Prix Millenium 2004

17.04.2004 - Grand Prix Millenium 2004 - Praha,Národní dům na Vinohradech

Jun-II-D-STT (počet párů: 20) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 77 Skopal Jakub & Hudeová Kristýna DSP Kometa Brno (CZ) 38(F) 200(F8) C
2 82 Kocman Petr & Zlatníková Klára TK Fialka-MKS Sušice (CZ) 32(F) 203(F8) C
3 103 Jaroš Karel & Kopčilová Jana TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 26(F) 222(F10) C
4 22 Langer Ivo & Krejčí Amálie TK Orel Telnice (CZ) 20(F) 198(F12)
5 73 Kalabus Michal & Ledvinková Marika Taneční asociace (CZ) 19(F) 111(F7)
6 87 Doubravský Marek & Tvrzníková Aneta DTK Mini-M Liberec (CZ) 18(F) 113(F6)
Semifinále
7 97 Hlubuček Vojtěch & Dřevínková Sylvie TK Koškovi Liberec (CZ) 15 174(F9)
8 19 Švajda Matěj & Turková Monika TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ) 14 37(F0)
9 83 Vopršálek Radek & Nejedlá Pavla TK All-4-Dance Spol.Neratovice (CZ) 13 32(F1)
10 91 Stejskal Jan & Hetešová Dominika TK Topdance Vratislavice (CZ) 12 208(F10) C
11 - 12 55 Holeček Lukáš & Vavřínková Sandra TŠ Dance manželů Cíchových, s.r.o. (CZ) 10 47(F1)
11 - 12 65 Černý Lukáš & Fišerová Karolína TŠ Dance manželů Cíchových, s.r.o. (CZ) 10 33(F1)
13 70 Vávra Lukáš & Ulmanová Jana TK Topdance Vratislavice (CZ) 9 82(F3)
1. kolo
14 - 16 69 Krčmář Ondřej & Býčková Šárka TK Fialka-MKS Sušice (CZ) 4 8(F0)
14 - 16 72 Urban Marek & Hnízdilová Kristýna Metronom Praha (CZ) 4 87(F2)
14 - 16 81 Suchánek Tomáš & Mádlová Eliška TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 4 19(F1)
17 - 18 31 Hronek Lukáš & Zarembová Petra TŠ Dance manželů Cíchových, s.r.o. (CZ) 2 67(F3)
17 - 18 89 Jílek Ondřej & Osičková Kateřina TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 2 27(F0)
19 21 Švajda Filip & Knesplová Ivana TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ) 1 1(F0)
20 66 Zimmel Filip & Šmatová Lucie TK Fialka-MKS Sušice (CZ) 0 3(F0)
Porota:
Brožovský Miroslav,CZ
Chvátalová Romana,CZ
Kvasnička Jan,CZ
Pixa Jiří,CZ
Růtová Kateřina,CZ