Výsledky soutěží - Grand Prix Millenium 2004

17.04.2004 - Grand Prix Millenium 2004 - Praha,Národní dům na Vinohradech

Dospělí-B-STT (počet párů: 23) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 124 Rajdl Přemysl & Kasalová Marika TK Koškovi Liberec (CZ) 41(F) 93(F4)
2 114 Grohman Adward & Adamcová Zuzana Interklub Madit Bratislava (SK) 35(F) 163(F5)
3 132 Sluka Pavel & Valentová Šárka TK Koškovi Liberec (CZ) 29(F) 223(F9) A
4 144 Soukup Zdeněk & Málková Kristina TK Astra Praha (CZ) 23(F) 117(F4)
5 125 Bílek Martin & Šerlová Michaela TK Astra Praha (CZ) 22(F) 162(F6)
6 120 Fejfar Petr & Tenglerová Libuše TK Koškovi Liberec (CZ) 21(F) 100(F5)
Semifinále
7 101 Adamčík Peter & Pišoftová Dana KTC Bratislava (SK) 18 139(F4)
8 138 Kosinka Jiří & Matoušková Gabriela Xtreme Dance Praha (CZ) 17 167(F6)
9 115 Švorc Antonín & Strnadová Kateřina TK Koškovi Liberec (CZ) 16 70(F2)
10 140 Neuman Karel & Hudská Veronika Duet- KTK Evy Kopalové Raspenava (CZ) 15 24(F1)
11 80 Trubák Zdeněk & Řídká Kristýna STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 14 158(F7)
12 100 David Jakub & Koťátková Šárka STK Praha (CZ) 13 167(F7)
1. kolo
13 146 Křemen Petr & Wolfová Kateřina TK Sparta Praha (CZ) 10 83(F3)
14 - 15 75 Vybíralík Bohumil & Pozděnová Barbora TK Koškovi Liberec (CZ) 8 81(F2)
14 - 15 102 Frýda Jan & Líbalová Helena TK Sparta Praha (CZ) 8 41(F0)
16 - 17 105 Suk Vladimír & Křiklánová Jana STK Praha (CZ) 6 162(F9)
16 - 17 130 Krejsa Svatopluk & Císařová Jaroslava TŠ Dance manželů Cíchových, s.r.o. (CZ) 6 17(F0)
18 - 19 112 Ibehej Tomáš & Kristková Markéta Holýšov (CZ) 4 104(F5)
18 - 19 139 Sidorin Vojtěch & Hrušková Lenka TK Standard Praha (CZ) 4 24(F0)
20 121 Petráň Aleš & Hlaváčková Veronika TK Koškovi Liberec (CZ) 3 73(F5)
21 134 Soukup David & Matějů Irena TK Netak Benešov (CZ) 2 14(F0)
22 - 23 117 Svoboda Jiří & Arnoldová Martina TK Astra Praha (CZ) 0 71(F2)
22 - 23 128 Klučka Bronislav & Svěráková Vendula Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 0 4(F0)
Porota:
Landsfeld Zdeněk,CZ
Filgas Rostislav,CZ
Dvořáková Marie,CZ
Chlopčík Zdeněk,CZ
Kubíček Jiří,CZ
Balúchová Katarína,SK
Odstrčil Petr,CZ