Výsledky soutěží - S DANCE 2005

05.06.2005 - S DANCE 2005 - Brno

Dospělí-A-LAT (počet párů: 41) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 98 Ciml Daniel & Pospíšilová Daniela Madat Praha (CZ) 61(F) 229(F4)
2 58 Božek Szymon & Riedlová Michaela TK Trend Ostrava (CZ) 55(F) 88(F2)
3 108 Masaryk Václav & Bembenková Monika TK Flodur Havířov (CZ) 49(F) 144(F2)
4 97 Madzia Roman & Grmelová Klára Sokol Vítkovice- TK Akcent Ostrava (CZ) 43(F) 90(F2)
5 115 Adamec Milan & Kopřivová Hana KST Quick Olomouc (CZ) 42(F) 263(F2)
6 53 Pekar Kristian & Blahová Aneta TK Orel Telnice (CZ) 41(F) 59(F1)
Semifinále
7 - 9 104 Poruba Michal & Bachová Dagmar FBT Color Dance Team (CZ) 36 461(F2)
7 - 9 106 Vajchr Radim & Kuthanová Andrea Millennium Dance Team (CZ) 36 59(F0)
7 - 9 128 Gabo Miroslav & Blidárová Lˇubomíra Stella Žiar nad Hronom (SK) 36 36(F0)
10 102 Čáp Marek & Tvrzová Lenka Dance studio Ostrava (CZ) 35 328(F2)
11 130 Tumpach Jan & Žůrková Zuzana A.Klub Hranice (CZ) 34 608(F3)
12 52 Kolář Marek & Malá Veronika DSP Kometa Brno (CZ) 33 201(F2)
13 66 Valečka Petr & Svěráková Vendula Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 32 73(F1)
2. kolo
14 - 15 86 Přidal Tomáš & Hořínková Gabriela KST Quick Olomouc (CZ) 28 537(F1)
14 - 15 101 Strakoš Jiří & Pišková Sabina Dance studio Ostrava (CZ) 28 122(F1)
16 107 Huf Čestmír & Hufová Pavlína TK Heller (CZ) 27 767(F0)
17 61 Hlaváč Oldřich & Kocmanová Barbora TK Gradace Kroměříž (CZ) 26 74(F0)
18 72 Petráň Aleš & Tvrzníková Aneta TK Koškovi Liberec (CZ) 25 172(F0)
19 - 20 75 Poulíček Zbyněk & Charvátová Jitka TS Morava Mikulov (CZ) 23 355(F0)
19 - 20 105 Skřivánek Lubomír & Kolářová Jana Millennium Dance Team (CZ) 23 168(F0)
21 120 Polášek Viktor & Hurníková Petra Dance studio Ostrava (CZ) 22 60(F0)
22 - 23 64 Galečka Ondřej & Sedlářová Jana TK Fortuna Zlín (CZ) 20 177(F0)
22 - 23 83 Zámečník Lukáš & Zámečníková Klára TK Fortuna Zlín (CZ) 20 206(F0)
24 126 Čupalka Josef & Vacová Renata KST Swing Kroměříž (CZ) 19 297(F0)
1. kolo
25 119 Kafoněk Lukáš & Kafoňková Dominika TK Orel Telnice (CZ) 16 36(F0)
26 103 Majcin Tomáš & Nemesszeghyová Ema Interklub Madit Bratislava (SK) 15 15(F0)
27 100 Mileshin Alexander & Brožovská Kamila TK Astra Praha (CZ) 14 84(F0)
28 - 32 63 Pavlíček Michael & Taušová Petra TK Akademik VA Brno (CZ) 9 48(F0)
28 - 32 110 Beránek Tomáš & Ciemalová Jana Taneční klub BFC Bruntál (CZ) 9 74(F0)
28 - 32 118 Petřík Martin & Vodanská Erika TK Orel Telnice (CZ) 9 37(F0)
28 - 32 121 Ševela Jan & Vašková Vendula TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 9 98(F0)
28 - 32 125 Pavelka Josef & Andrýsová Lenka TK Life Pardubice (CZ) 9 415(F0)
33 114 Sejrek Roman & Königová Jana TK Heller (CZ) 8 11(F0)
34 116 Durchánek Stanislav & Šebková Kateřina TK Heller (CZ) 7 28(F0)
35 95 Stano Tibor & Tošenovská Lucie TŠ Atak Tábor (CZ) 6 557(F0)
36 - 37 51 Kučera Martin & Brejchová Tereza TK 1976 Most (CZ) 4 57(F0)
36 - 37 94 Stinka Ivan & Býmová Lucie Metronom Praha (CZ) 4 84(F0)
38 113 Soukup Matěj & Faktorová Tereza TK Heller (CZ) 3 8(F0)
39 65 Kegler Zdeněk & Böhmová Kristýna Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 2 2(F0)
40 - 41 88 Weiser Radim & Kadlecová Barbora Xtreme Dance Praha (CZ) 0 616(F1)
40 - 41 112 Dytrt Martin & Hájková Lenka TK Besta Chrudim (CZ) 0 821(F0)
Porota:
Baluchová Katarína,SK¨
Buryanová Vlasta,CZ
Fenčák Zdeněk,A
Henzély Igor ml.,CZ
Matoušek Vladimír,CZ
Nováček Dobromil,CZ
Odstrčil Martin,CZ