Výsledky soutěží - PRAGUE OPEN 2014

12.09.2014 - PRAGUE OPEN 2014 - Praha

RS-Adults-STT (počet párů: 36) [pohárová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Pozn.
Finále
1 118 Kitsun Andrei & Korsak Natallia Belarus (BLR)
2 144 Batsmanov Gleb & Nikolaeva Karina Russian Federation (RUS)
3 134 Shinelev Alexandr & Chubrakova Julia Russian Federation (RUS)
4 146 Sunitulin Rinat & Peregudova Maria Russian Federation (RUS)
5 107 Melfi Gianluca Di & Madsen Kristine Denmark (DEN)
6 108 Domorád Vít & Tejcová Simona Czech Republic (CZ)
Semifinále
7 124 Kuznetsov Kirill & Kiriukhina Irina Russian Federation (RUS)
8 133 Redziuk Roman & Basiuk Elizaveta Ukraine (UKR)
9 121 Kogsboll Hans Christian & Larsen Charlotte Windin Denmark (DEN)
10 138 Stendel Alexander & Hernandez Louisa Dudek Germany (GER)
11 104 Bayanov Dmitry & Shelkova Olga Russian Federation (RUS)
12 145 Stekala Pawel & Kwasny Danuta Poland (POL)
2. kolo
13 128 Maslov Dmitry & Ponomareva Yulana Russian Federation (RUS)
14 - 15 109 Fenster Dominik & Scibor Kristina Germany (GER)
14 - 15 113 Hofer Klemens & Westermayer Barbara Austria (AUT)
16 127 Malek Vaclav & Dvorak Catharina Austria (AUT)
17 129 Mejeras Nedas & Kvietkauskaite Benita Lithuania (LTU)
18 106 Buse Joergen & Petersen Tenna Bloch Denmark (DEN)
19 - 20 132 Pohl Andreas & Beck Elisabeth Austria (AUT)
19 - 20 143 Kocharian David & Kolpakova Olga Russian Federation (RUS)
21 122 Krauter Moritz & Weingaertner Madeline Germany (GER)
22 105 Boehm Benjamin & Thuille Vanessa Souza Brazil ()
23 112 Golovchanov Vadim & Vorobieva Ksenia Russian Federation (RUS)
24 130 Pavlov Alexander & Udesen Mie Denmark (DEN)
1. kolo
25 101 Abols Edijs Endijs & Bernate Laura Latvia (LAT)
26 136 Šmok Jan & Uchytilová Iva Czech Republic (CZ)
27 125 Leskovskis Arturs & Snurnitsyna Darja Latvia (LAT)
28 131 Pleyer Štěpán & Plšková Renáta Czech Republic (CZ)
29 103 Annoscia Matteo & Gigli Alessia-Allegra Switzerland (SUI)
30 120 Knudtzon Casper & Knudtzon Josephine Switzerland (SUI)
31 111 Galečka Ondřej & Zemanová Monika Czech Republic (CZ)
32 140 Ursol Oleksiy & Andreyuk Elizaveta Ukraine (UKR)
33 123 Kubát Václav & Vojtíková Zdeňka Czech Republic (CZ)
34 126 Lienerth Dennis & Schaaf Franziska Germany (GER)
35 - 36 119 Klejch Ondřej & Růžičková Martina Czech Republic (CZ)
35 - 36 139 Suchý Zdeněk & Čepelová Tereza Czech Republic (CZ)
Porota:
Goetz Hermann,AUT
Gabusi Davide,ITA
Horacek Petr,SVK
Danilov Ilya,RUS
Khadjeh-Nouri Asis,GER
Chojnacki Marek,POL
Bakke Geir,NOR
Istvan Toth,HUN
Henzély Igor,CZ