Výsledky soutěží - Memoriál Bohuslava Matiáše

29.01.2017 - Memoriál Bohuslava Matiáše - Kolín

Dospělí-D-STT (počet párů: 27) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 39 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína TK Sparta Praha (CZ) 47(F) 114(F3)
2 35 Kavka Viktor & Čechová Pavlína TK KZMJ Jičín (CZ) 41(F) 66(F2)
3 15 Jarolímek Viktor & Kúdelová Veronika Taneční klub TPV (CZ) 35(F) 35(F1)
4 29 Hynek-Krämer Antonín & Navrátilíková Kateřina Taneční klub Vavruška (CZ) 29(F) 195(F6)
5 8 Horák Martin & Miksová Eva TK Besta Chrudim (CZ) 28(F) 140(F4)
6 25 Prouza Josef & Hoffmannová Nela TAK Dance KROK (CZ) 27(F) 46(F2)
Semifinále
7 11 Staněk Jakub & Kolářová Natálie Taneční klub Vavruška (CZ) 24 61(F0)
8 26 Chlebny Adrian & Berczuk Karina KARKONOSZE Jelenia Góra (POL) 23 23(F0)
9 36 Kučera Vít & Neuwirthová Ludmila TAK Dance KROK (CZ) 22 66(F1)
10 37 Žaloudek Luboš & Jelínková Jitka TŠ Novákovi Kutná Hora (CZ) 21 27(F0)
11 21 Nekl Ondřej & Nezvedová Aneta CTS Perfect Pardubice (CZ) 20 20(F0)
12 31 Havel Adam & Šrejmová Adriana Taneční klub Vavruška (CZ) 19 28(F0)
2. kolo
13 20 Šindelář Martin & Obršálová Lucie CTS Perfect Pardubice (CZ) 16 16(F0)
14 30 Bříza Lubomír & Břízová Ivana TK Linie Poděbrady (CZ) 15 15(F0)
15 22 Plšičík Matěj & Roženská Kristina CTS Perfect Pardubice (CZ) 14 14(F0)
16 - 17 14 Müller Dominik & Šupolová Michaela TK Koškovi Liberec (CZ) 12 12(F0)
16 - 17 38 Voda Lukáš & Kavalírová Natálie TKG Hlinsko (CZ) 12 20(F0)
18 34 Musil Tomáš & Čablíková Marta TK Bohuslava Matiáše Kolín (CZ) 11 11(F0)
19 27 Hellinger Jan & Nouzovská Anna CTS Perfect Pardubice (CZ) 10 10(F0)
20 18 Gurka Petr & Gurková Dana TK Astra Praha (CZ) 9 9(F0)
1. kolo
21 32 Vondrouš Jakub & Terčová Martina CTS Perfect Pardubice (CZ) 6 6(F0)
22 28 Kantor Tomáš & Zavřelová Veronika CTS Perfect Pardubice (CZ) 5 5(F0)
23 24 Zlatník Filip & Kmoníčková Petra CTS Perfect Pardubice (CZ) 4 4(F0)
24 17 Běhunek Tomáš & Tůmová Jana Praha (CZ) 3 5(F0)
25 - 26 13 Vlasák Tomáš & Racková Tereza CTS Perfect Pardubice (CZ) 1 1(F0)
25 - 26 33 Svatoň Martin & Formánková Tereza CTS Perfect Pardubice (CZ) 1 1(F0)
27 16 Seidl Jakub & Bydžovská Zuzana CTS Perfect Pardubice (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Bejčková Kateřina,CZ
Koki Emil,CZ
Maršálková Iva,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Ševčík Jiří,CZ