Výsledky soutěží - Memoriál Bohuslava Matiáše

29.01.2017 - Memoriál Bohuslava Matiáše - Kolín

Dospělí-D-LAT (počet párů: 32) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 47 Kočí Michal & Suchová Nikola TK Bohuslava Matiáše Kolín (CZ) 52(F) 276(F5) C
2 25 Prouza Josef & Hoffmannová Nela TAK Dance KROK (CZ) 46(F) 72(F2)
3 22 Plšičík Matěj & Roženská Kristina CTS Perfect Pardubice (CZ) 40(F) 40(F1)
4 59 Berčík Martin & Petříková Karolína TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 34(F) 204(F6) C
5 62 Krejčík Vít & Lintymerová Eliška Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 33(F) 94(F1)
6 32 Vondrouš Jakub & Terčová Martina CTS Perfect Pardubice (CZ) 32(F) 32(F1)
Semifinále
7 21 Nekl Ondřej & Nezvedová Aneta CTS Perfect Pardubice (CZ) 29 29(F0)
8 - 9 20 Šindelář Martin & Obršálová Lucie CTS Perfect Pardubice (CZ) 27 27(F0)
8 - 9 57 Sochor Jan & Petráková Martina Pelhřimov (CZ) 27 71(F0)
10 35 Kavka Viktor & Čechová Pavlína TK KZMJ Jičín (CZ) 26 35(F0)
11 - 12 36 Kučera Vít & Neuwirthová Ludmila TAK Dance KROK (CZ) 24 251(F2)
11 - 12 40 Kolář Dominik & Kotková Anna COOL DANCE (CZ) 24 257(F3)
2. kolo
13 11 Staněk Jakub & Kolářová Natálie Taneční klub Vavruška (CZ) 21 129(F0)
14 - 16 3 Plášil Jiří & Kratochvílová Lucie TK Koškovi Liberec (CZ) 18 48(F0)
14 - 16 27 Hellinger Jan & Nouzovská Anna CTS Perfect Pardubice (CZ) 18 18(F0)
14 - 16 67 Dvořák Jakub & Koryntová Tereza CTS Perfect Pardubice (CZ) 18 18(F0)
17 34 Musil Tomáš & Čablíková Marta TK Bohuslava Matiáše Kolín (CZ) 17 19(F0)
18 - 21 14 Müller Dominik & Šupolová Michaela TK Koškovi Liberec (CZ) 13 13(F0)
18 - 21 16 Seidl Jakub & Bydžovská Zuzana CTS Perfect Pardubice (CZ) 13 13(F0)
18 - 21 24 Zlatník Filip & Kmoníčková Petra CTS Perfect Pardubice (CZ) 13 13(F0)
18 - 21 63 Fešar Jakub & Hromadová Veronika Opava (CZ) 13 61(F0)
22 38 Voda Lukáš & Kavalírová Natálie TKG Hlinsko (CZ) 12 14(F0)
23 65 Szwarc Pavel & Lazecká Dominika Litultovice (CZ) 11 11(F0)
24 - 25 49 Müller Roman & Zábojová Dora TK Bohuslava Matiáše Kolín (CZ) 9 9(F0)
24 - 25 64 Hřivnáč Martin & Kuklová Magdaléna Suché Lazce (CZ) 9 9(F0)
1. kolo
26 - 27 37 Žaloudek Luboš & Jelínková Jitka TŠ Novákovi Kutná Hora (CZ) 5 5(F0)
26 - 27 66 Schreiber Vít & Havrlantová Veronika Velké Heraltice (CZ) 5 5(F0)
28 50 Marek Václav & Marková Blanka Bene Dance Art Team (CZ) 4 4(F0)
29 - 30 28 Kantor Tomáš & Zavřelová Veronika CTS Perfect Pardubice (CZ) 2 2(F0)
29 - 30 33 Svatoň Martin & Formánková Tereza CTS Perfect Pardubice (CZ) 2 2(F0)
31 13 Vlasák Tomáš & Racková Tereza CTS Perfect Pardubice (CZ) 1 1(F0)
32 17 Běhunek Tomáš & Tůmová Jana Praha (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Bejčková Kateřina,CZ
Koki Emil,CZ
Maršálková Iva,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Ševčík Jiří,CZ