Výsledky soutěží - Mistrovství ČR ve standardních tancích 2017

29.01.2017 - Mistrovství ČR ve standardních tancích 2017 - Hradec Králové

Junioři-II-STT (počet párů: 41) [pohárová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Pozn.
Finále
1 341 Tománek Jonáš & Růžičková Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
2 303 Borůvka Daniel & Borůvková Barbora TK Olymp Olomouc (CZ)
3 323 Králíček Šimon & Kosková Nela TK Gradace Kroměříž (CZ)
4 327 Los Chovanec Oliver & Klenková Jana iDance Studio (CZ)
5 305 Burant Jan & Plachá Eliška MZ Dance Team (CZ)
6 320 Klápa Adam & Krásová Aneta TK Maestro (CZ)
Semifinále
7 302 Boldiš Tomáš & Machačná Aneta MZ Dance Team (CZ)
8 310 Doležal Radek & Kasalová Ela Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
9 311 Fried Martin & Vaňáčová Johana KST Silueta Praha (CZ)
10 326 Kvapil Tomáš & Musilová Ellen MZ Dance Team (CZ)
11 312 Frydrych Lukáš & Růžičková Zuzana TK KZMJ Jičín (CZ)
12 315 Huslík David & Holíková Vanesa TK Fortuna Zlín (CZ)
2. kolo
13 332 Novák Petr & Hrnčiríková Vendulka TK Gradace Kroměříž (CZ)
14 309 Dobruský Patrik & Netolická Michaela COOL DANCE (CZ)
15 316 Huvar Jakub & Marková Alexa Dance studio Ostrava (CZ)
16 - 17 334 Pokhyl Maxym & Jovandičová Eva Taneční klub Vavruška (CZ)
16 - 17 337 Prokša Nikolas & Prokšová Emma KST Swing Kroměříž (CZ)
18 321 Kočař Dušan & Konečná Ela iDance Studio (CZ)
19 308 Černohorský Patrik & Pomahačová Nela TK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ)
20 319 Kapitán Filip & Mrhálková Natálie TK Gradace Kroměříž (CZ)
21 - 22 328 Martínek Lukáš & Duchková Beata TK Admira Kladno (CZ)
21 - 22 343 Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára MZ Dance Team (CZ)
23 - 24 322 Kolář Lukáš & Zikešová Emily KST Silueta Praha (CZ)
23 - 24 324 Krátký Martin & Arnoldová Barbora MZ Dance Team (CZ)
1. kolo
25 329 Mistr Rudolf & Naďová Dominika TK MDK Sokolov (CZ)
26 301 Appl Hynek & Applová Pavlína TK Henzély-Swing (CZ)
27 - 28 339 Slovák Daniel & Linhová Kristýna KST Silueta Praha (CZ)
27 - 28 340 Straka Filip & Němčeková Kristýna TK Gradace Kroměříž (CZ)
29 - 32 304 Brož Jindřich & Saňáková Nikola Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ)
29 - 32 325 Kuča Josef & Šeráková Daniela KAT Zbraslav (CZ)
29 - 32 336 Poremski Petr & Homolová Vendula Dance studio Ostrava (CZ)
29 - 32 344 Víteček Matyáš & Houžvičková Adéla KST Silueta Praha (CZ)
33 335 Polák Vojtěch & Bartůšková Lucie TSK Salta Benešov (CZ)
34 313 Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola TŠ Atak Tábor (CZ)
35 342 Vala Tomáš & Čiefová Simona TK Gradace Kroměříž (CZ)
36 314 Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem (CZ)
37 338 Přikryl František & Parobková Samantha TK Gradace Kroměříž (CZ)
38 - 39 306 Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora (CZ)
38 - 39 330 Munzar Tadeáš & Kloudová Julie Taneční klub StarStep Třebíč (CZ)
40 317 Chlup Filip & Ebringerová Sára TK Fortuna Zlín (CZ)
41 331 Munzar Tomáš & Malá Nina Taneční klub StarStep Třebíč (CZ)
Porota:
Bank Karel,CZ
Bartuněk Petr,CZ
D'oria Gianni,ITA
Gebert Marcel,CZ
Harvan Jaroslav,CZ
Henzélyová Jaroslava,CZ
Landsfeld Zdeněk,CZ
Němečková Miloslava,CZ
Pixa Jiří,CZ
Šimáčková Vladimíra,CZ
Werner Jens,DEN